forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

bebi 21 sep 2011 07:16:22

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neatza!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

lonely 21 sep 2011 08:22:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 796959)
Neatza!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

'Neataaaaaaa >:D<:-*
Ce frumos e tiker-ul taaaaaaaaaau ;))
Mai ai un picutzel si gataaaaaaaa ajungi la mentinere :)

bebi 21 sep 2011 08:27:05

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 797064)
'Neataaaaaaa >:D<:-*
Ce frumos e tiker-ul taaaaaaaaaau ;))
Mai ai un picutzel si gataaaaaaaa ajungi la mentinere :)

Eeee da de unde pe la un 56 55 cred ca o sa intru la mentinere;;),dar stai sa vedem cum arat la 60 o sa pun pozici ca asa le-am promis fetelor mele dragi si sa isi dea cu parerea daca ar mai trebui sa scad nitel sau nu
Dar na nu am un target de kg care sa il ating important e sa ajung sa ma simt eu bine in pielea mea,dar nici sa dau in cealalta extrema>:)>:)
;;)Hai ca acusi vine luni si sunt curioasa cum o sa fie dl c daca nu o sa pacatuiesti vineri
:D:D

lonely 21 sep 2011 08:31:27

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 797080)
Eeee da de unde pe la un 56 55 cred ca o sa intru la mentinere;;),dar stai sa vedem cum arat la 60 o sa pun pozici ca asa le-am promis fetelor mele dragi si sa isi dea cu parerea daca ar mai trebui sa scad nitel sau nu
Dar na nu am un target de kg care sa il ating important e sa ajung sa ma simt eu bine in pielea mea,dar nici sa dau in cealalta extrema>:)>:)
;;)Hai ca acusi vine luni si sunt curioasa cum o sa fie dl c daca nu o sa pacatuiesti vineri:D:D

Corect! Important e sa te simti tu bine...
Cred ca am si noroc..... sotul lucreaza in tura de dupa-amiaza, deci vine acasa la 8 seara. Daca reusesc sa fac cumparaturile vineri dimineata..... am scapaaaaaaat de ispite :))) Si asa ajung luni la cantar cumintica :)

bebi 21 sep 2011 08:34:55

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 797093)
Corect! Important e sa te simti tu bine...
Cred ca am si noroc..... sotul lucreaza in tura de dupa-amiaza, deci vine acasa la 8 seara. Daca reusesc sa fac cumparaturile vineri dimineata..... am scapaaaaaaat de ispite :))) Si asa ajung luni la cantar cumintica :)

;;)Aja =D> e bine ca deja iti faci un plan cum o sa faci vineri hai nu uita ca mi-ai promis ca o sa fi cuminte vineri abtinete vinerea asta sa vedem daca luni la cantar este mai mult pe minus si ziua de vineri te trage tare in jos;;)

sandural 21 sep 2011 08:35:05

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
buna vreau si eu sa slabesc...cu cine slabesc? CU CINE SLABEEESC:-s:((????

lonely 21 sep 2011 08:41:10

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 797103)
buna vreau si eu sa slabesc...cu cine slabesc? CU CINE SLABEEESC:-s:((????

Cum cu cine?
Cu noi, logic >:D<
Ce ai in plan........ dieta, sport, etc.?
Ar fi bine sa o faci in mod sanatos nu prin infometare. Ai jurnal? Daca nu, incearca sa-ti deschizi unul (pe mine ma ajuta) si sa scrii acolo ce vrei tu :)
Te mai astept la mine sa schimbam impresii de slabit :))

azra 21 sep 2011 08:43:42

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 797103)
buna vreau si eu sa slabesc...cu cine slabesc? CU CINE SLABEEESC:-s:((????

toate ne dorim sa slabim si de aia suntem aici sa ne incurajam una pe alta ca sa nu ne delasam de la dieta si sa ajungem unde ne dorim,asa ca ai cu cine slabi:)

happygirldiana 21 sep 2011 08:55:12

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Mornin',mornin'!Ce faci draguta?Cum te-ai trezit?Sa ai o zi usoara si frumoasa!:-*>:D<

lonely 21 sep 2011 08:58:47

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 797156)
Mornin',mornin'!Ce faci draguta?Cum te-ai trezit?Sa ai o zi usoara si frumoasa!:-*>:D<

'Neata frumoaso >:D< :-*
M-am trezit......... deranjata la stomac :))) Dar nu-mi fac probleme, am luat pastile si fac si ceai de menta.... imi trece mie repede ca-s fier rau :)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:18:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO