forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

rozica1965 19 sep 2011 21:31:10

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 795497)
Cum a fost la nunta, Rozi? Am vazut ca vorbeai la tine in jurnal de o fantana de ciocolata care sperai ca o sa fie dar nu a fost la o nunta. La nunta surorii mele o sa fie, tare mi-e teama ca o sa ii dau tarcoale constant...

Misto.....daca era in Craiova veneam si eu...:D:D
A fost frumos la nunta,dar nu au avut inghetata....nici ciucalata de aia curgatoare:((:((:((

rozica1965 19 sep 2011 21:33:02

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795506)

La Craiova m-am inscris.Maine e posibil sa aflu rezultatele:D Dar nu o sa ajung zi de zi la cursuri,iti dai seama,ca sunt si cu serviciul.Am vrut sa dau aici in primul rand pentru ca am doar 8 cursuri pe saptamana deci nu as avea absente prea multe si in al doilea rand pentru ca nua m avut timp sa invat pentru un alt master cu admitere pe baza de examen:D;;) Acum nu zic decat Doamne ajuta sa intru la fara plata:-s

''Aici''........unde inseamna ''aici''?....la Calafat aveti faculatate?....sau?...:-/

rozica1965 19 sep 2011 21:34:23

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795511)
Nu ma entuziasmez prea tare,desi inima ticaie nuai cand ma gandesc la master:D;;)


:))Ma si imaginez stand la geam,incercand sa prind pachetul:)))

Nuuuuuuuuuuu........eu stateam la geam si tu jos....Ce ,vroiai sa ti-o arunc cu prastia in sus?:)):))

happygirldiana 19 sep 2011 21:34:48

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795525)
''Aici''........unde inseamna ''aici''?....la Calafat aveti faculatate?....sau?...:-/

Rozel,cand am zis aici m-am referit la facultatea la care am dat:d Nu am mai specificat.Mea culpa:D:D

rozica1965 19 sep 2011 21:35:23

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Ionely,scuze ca ti-am invadat jurnalul.................:D

happygirldiana 19 sep 2011 21:36:06

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795529)
Nuuuuuuuuuuu........eu stateam la geam si tu jos....Ce ,vroiai sa ti-o arunc cu prastia in sus?:)):))

Tu de la geam,eu de la geam:))Normal:))Cu prastia,auzi la ea=))

Animis23 19 sep 2011 21:36:17

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795509)
Iubita,pai m-am aruncat o luna In Dunare,zi de zi....doar asa am declansat cantarul....Dar acum iar merge aiurea fara Dunare....:-s

Pai trebuie sa substitui luptatul cu Dunarea cu altfel de miscare. Dansezi? Mergi destul?

Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795520)
Misto.....daca era in Craiova veneam si eu...:D:D
A fost frumos la nunta,dar nu au avut inghetata....nici ciucalata de aia curgatoare:((:((:((

O sa va spun cum a fost ciocolata. Tot incerc sa ma autosugestionez ca nu e ciocolata de calitate... :))

rozica1965 19 sep 2011 21:36:37

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795531)

Rozel,cand am zis aici m-am referit la facultatea la care am dat:d Nu am mai specificat.Mea culpa:D:D

Ok,acum am inteles...............:D...Dar surioara la ce fac a dat?

lonely 19 sep 2011 21:37:02

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795532)
Ionely,scuze ca ti-am invadat jurnalul.................:D

Eu acum m-am intors de la tigara :">
Nu miroase? ;)) Ei hai, asa invazie eu imi doresc zilnic >:D< ca-mi sunteti dragi

happygirldiana 19 sep 2011 21:38:17

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795538)
Eu acum m-am intors de la tigara :">
Nu miroase? ;)) Ei hai, asa invazie eu imi doresc zilnic >:D< ca-mi sunteti dragi

Ba miroase!Tocmai de-aia fug si eu,imi facusi pofta:P:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:26:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO