forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

rozica1965 19 sep 2011 21:38:29

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 795534)
Pai trebuie sa substitui luptatul cu Dunarea cu altfel de miscare. Dansezi? Mergi destul?



O sa va spun cum a fost ciocolata. Tot incerc sa ma autosugestionez ca nu e ciocolata de calitate... :))

Nu dansez,nu merg....:((...mi-e lene sa mai fac si bici...:((
Asa am auzit si eu,ca e cioco proasta calitativ......:P:-o

lonely 19 sep 2011 21:38:36

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 795534)
Pai trebuie sa substitui luptatul cu Dunarea cu altfel de miscare. Dansezi? Mergi destul?



O sa va spun cum a fost ciocolata. Tot incerc sa ma autosugestionez ca nu e ciocolata de calitate... :))

Asa, fa-ne pofta...... ca nu ajungea pizza :))
Sa aiba si fructe multe.... yummi yummi.......nu ma mai jooooooooc :(( Vreau si eu fantana de ciocolata :)))

happygirldiana 19 sep 2011 21:39:08

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795536)
Ok,acum am inteles...............:D...Dar surioara la ce fac a dat?

la geografie:>i-a placut mult si asa a decis sa se bazeze pe ea mai departe:D mai prost e ca nu stim ce va face dupa ce va termina facultatea....

rozica1965 19 sep 2011 21:39:52

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795538)
Eu acum m-am intors de la tigara :">
Nu miroase? ;)) Ei hai, asa invazie eu imi doresc zilnic >:D< ca-mi sunteti dragi

Ahahahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tigare........ ..x-(x-(...stai ca ma duc si eu...:D............brb...........:D

lonely 19 sep 2011 21:39:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795541)

Ba miroase!Tocmai de-aia fug si eu,imi facusi pofta:P:))

;)) Iar zice Simina ca te corup ;))

Animis23 19 sep 2011 21:40:48

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795543)
Asa, fa-ne pofta...... ca nu ajungea pizza :))
Sa aiba si fructe multe.... yummi yummi.......nu ma mai jooooooooc :(( Vreau si eu fantana de ciocolata :)))

Pai tu chiar ai putea sa dai o fuga pana in lac, te fac o intalnire si un fruct cu ciucalata de la fantana :))


Si ce e aici cu atata fumat? Ia, trebuie sa fac ceva cu voi sa va lasati, nu se mai poate asa :))

lonely 19 sep 2011 21:40:56

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795547)
Ahahahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tigare........ ..x-(x-(...stai ca ma duc si eu...:D............brb...........:D


Pfffffffffffff 2 corupte...... Sa nu dai Simina...... nu eu, nu eu..... Ele au vrut.

rozica1965 19 sep 2011 21:41:23

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795546)

la geografie:>i-a placut mult si asa a decis sa se bazeze pe ea mai departe:D mai prost e ca nu stim ce va face dupa ce va termina facultatea....

Se duce in Anglia cu Barb.....:D

lonely 19 sep 2011 21:42:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 795550)
Pai tu chiar ai putea sa dai o fuga pana in lac, te fac o intalnire si un fruct cu ciucalata de la fantana :))


Si ce e aici cu atata fumat? Ia, trebuie sa fac ceva cu voi sa va lasati, nu se mai poate asa :))

In lac e? Super....... tare-mi place mie linistea de-acolo..... si verdeata....... mai ales aleile din fata manastirii... o placere

happygirldiana 19 sep 2011 21:42:38

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 795547)
Ahahahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tigare........ ..x-(x-(...stai ca ma duc si eu...:D............brb...........:D

Rozel...te-ai apucat din nou de fumat?:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:59:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO