forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

Monica17 20 mar 2011 00:16:55

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579347)

daca ma mai uit la pozele tale sigur pot
mai pune poze cu inainte si dupa sa imi vina vointa mai multa:D:D:D:D:D:D

o sa mai caut poze vechi si o sa mai pun >:)... daca tu iti doresti atat de mult >:D<

Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579371)

pai normal ca si eu glumeam :D:D:D
daca ajung la castel imi daruiesc toate hainele (crede-ma ca sunt o multimeee) si imi iau altele =))

pregateste sacii/pungile sau camionul... sa pui hainele.. ca indata o sa ajungi la castel >:)

roxy04 20 mar 2011 00:17:48

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579376)
Buna metoda de sarbatorit :)) Shopping :x We love it:x

mai ales ca atunci imi pot cumpara ce vreau nu ce imi vine>:D<

Monica17 20 mar 2011 00:18:42

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579349)
Inca nu am ajuns acolo.:( Dar mai e timp.;;) Daca o sa devin o slabuta, sigur o sa fiu mult mai optimista si o sa vizitez capitala.:)

Are dreptate Roxy,nu cred ca esti asa plinuta cum te vezi tu.. ca nu ai multe kg si nici scunda rau nu esti.. Daca vrei poti pune niste poze sa te vedem.. Si daca nu vrei sa le vada toti,iti poti face album privat >:D<.. Asta doar daca iti doresti sa te vedem si noi >:D<:-*

roxy04 20 mar 2011 00:18:48

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579378)
Mersi.mersi! mult succes iti doresc si eu tie >:D<
Eu am facut 40 de minute de tae-bo..o sa mai fac niste abdomene si gata.. sunt transpirata toata! fac abdomenele si ma arunc in baie=))

ooooo bravo iauite ce fata cumintica avem aici
bravooooooo>:D<

roxy04 20 mar 2011 00:19:55

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579383)
o sa mai caut poze vechi si o sa mai pun >:)... daca tu iti doresti atat de mult >:D<



pregateste sacii/pungile sau camionul... sa pui hainele.. ca indata o sa ajungi la castel >:)

msmsms
da sa slabesc eu ca saci se gasesc:D:D:D

roxy04 20 mar 2011 00:22:02

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579385)
Are dreptate Roxy,nu cred ca esti asa plinuta cum te vezi tu.. ca nu ai multe kg si nici scunda rau nu esti.. Daca vrei poti pune niste poze sa te vedem.. Si daca nu vrei sa le vada toti,iti poti face album privat >:D<.. Asta doar daca iti doresti sa te vedem si noi >:D<:-*


nu e scunda rau????pai are 1.68 yo ce sa mai zic la 1.60 amarati ai mei.....pfff ce nu as da sa fiu si eu mai inalta tinand cont ca iubi e mai inalt ca mine cu cativa cm:P

Monica17 20 mar 2011 00:24:09

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579386)

ooooo bravo iauite ce fata cumintica avem aici
bravooooooo>:D<

merci,merci! pai treb sa ma fac si cuminte! ca Pastele bate la usa si daca mi-am prpus asa trebuie sa fie! >:)

Monica17 20 mar 2011 00:25:44

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579390)

nu e scunda rau????pai are 1.68 yo ce sa mai zic la 1.60 amarati ai mei.....pfff ce nu as da sa fiu si eu mai inalta tinand cont ca iubi e mai inalt ca mine cu cativa cm:P

Si eu tot 1.60 am =)).. d-aia ii si spuneam ei ca nu e scunda :x... as vrea sa am si eu macar 1.63.. ca atat are prietena mea si la 62kg arata :x:x:x =P~ ...in comparatie cu mine care sunt mica si indesata=))

roxy04 20 mar 2011 00:26:33

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579392)
merci,merci! pai treb sa ma fac si cuminte! ca Pastele bate la usa si daca mi-am prpus asa trebuie sa fie! >:)

uite domne aici vointa nu ca mine:P:P:P

roxy04 20 mar 2011 00:27:55

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579393)
Si eu tot 1.60 am =)).. d-aia ii si spuneam ei ca nu e scunda :x... as vrea sa am si eu macar 1.63.. ca atat are prietena mea si la 62kg arata :x:x:x =P~ ...in comparatie cu mine care sunt mica si indesata=))

hai hai nu incepe si tu ca iei bataita pai erai indesatasi mica ca si mine acum nu mai esti...acum esti putintel plinuta ca mai ai cateva kg de dat jos dar nu mica si indesatax-(

Monica17 20 mar 2011 00:39:57

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579396)

uite domne aici vointa nu ca mine:P:P:P

Daca nu aveai vointa acum nu erai la dieta, ci mancai ciocolata sau prajituri! Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor :-*

Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579397)

hai hai nu incepe si tu ca iei bataita pai erai indesatasi mica ca si mine acum nu mai esti...acum esti putintel plinuta ca mai ai cateva kg de dat jos dar nu mica si indesatax-(

Esti dulce! :-*
Recunosc... nu ma vad exagerat de grasa ...dar ma enerveaza ca am picioarele groase si fundul mareee :((.. Dar nu-i nimic.. ma modelez eu! >:)

roxy04 20 mar 2011 00:43:07

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579413)
Daca nu aveai vointa acum nu erai la dieta, ci mancai ciocolata sau prajituri! Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor :-*

Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579413)



Esti dulce! :-*
Recunosc... nu ma vad exagerat de grasa ...dar ma enerveaza ca am picioarele groase si fundul mareee :((.. Dar nu-i nimic.. ma modelez eu! >:)

nu prea mananc eu dulciuri de felul meu mai bine zis am probleme cu prajelile


asa bravo imi place ca gandesti pozitiv:D:D:D>:D<

Monica17 20 mar 2011 00:45:15

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579419)

nu prea mananc eu dulciuri de felul meu mai bine zis am probleme cu prajelile


asa bravo imi place ca gandesti pozitiv:D:D:D>:D<

Si tu trebuie sa gandesti pozitiv! >:D<

roxy04 20 mar 2011 00:46:45

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579422)
Si tu trebuie sa gandesti pozitiv! >:D<

am inteles sa traiti !

Monica17 20 mar 2011 01:06:08

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579424)

am inteles sa traiti !

Asa mai merge! :)) >:D<

roxy04 20 mar 2011 01:07:04

Re: Liga adolescentelor slabute
 
eu am plecat la somnic
noapte buna si vise indragostite >:D<

Monica17 20 mar 2011 01:14:29

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579439)
eu am plecat la somnic
noapte buna si vise indragostite >:D<

Noapte buna! :-*

roxy04 20 mar 2011 11:21:30

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna slabute....am venit cu o cafeluta
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...i_RE4xUUqU3xwg

justbelieve 20 mar 2011 12:50:11

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579730)
buna slabute....am venit cu o cafeluta
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...i_RE4xUUqU3xwg

Buna!
Multumim,multumim ;;)

roxy04 20 mar 2011 12:51:37

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 579961)
Buna!
Multumim,multumim ;;)

buna!
cu multa placere>:D<

Anishoara 20 mar 2011 20:54:58

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna......ce mai faceti?
Azi ciocolata de pe masa imi facea cu ochiul, si cu toate ca doream cu disperare sa mananc macar o bucatica, n-am facuto. Am reusit sa-mi inving pofta. Sper cu timpul sa dispara.
Am auzit ca e mai greu sa te abtii primele zile dupa care pofta nu mai apare si nu te mai simti tentata....e adevarat? Voi ce credeti?

Alexandryna 21 mar 2011 02:00:26

Re: Slabitul la adolescente
 
o da...;)dau acord mare cuvintelor tale...:xeu la fel fac,>:D<nu am nici o dieta oaecare,pur si simplu ma strui ca caloriile sa fie cit posibil mai limitate;;).La inceput e atit de greu...:-s:((.Dar mai apoi...;;);;);;):x:x:x

Alexandryna 21 mar 2011 02:26:15

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de denissaa1 (Post 76128)
astazi am inceput cu dieta daneza;;)
la micul dejun trebuie sa beau ceai verde+ un cubulet de zarar,
la pranz 2 oua fierte+ o rosie
iar seara 200 g vita+salata verde

o da...;)dau acord mare cuvintelor tale...eu la fel fac,nu am nici o dieta oaecare,pur si simplu ma strui ca caloriile sa fie cit posibil mai limitate.La inceput e atit de greu....Dar..merita!

Monica17 21 mar 2011 15:16:00

Re: Slabitul la adolescente
 
Buna fetelor! Ce faceti? ;;)


Monica17 21 mar 2011 15:21:17

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de Alexandryna (Post 580924)
o da...;)dau acord mare cuvintelor tale...eu la fel fac,nu am nici o dieta oaecare,pur si simplu ma strui ca caloriile sa fie cit posibil mai limitate.La inceput e atit de greu....Dar..merita!

Ce inseamna "cat mai limitate"?

Am cautat si mesajul denisei,dar nu l-am gasit :-??
Asa ca o sa iti spun tie. Important e sa nu mananci sub 1000 de calorii,iar asta este limita... deci ideal este de la 1100-1200 in sus..cat se poate in functie de cate kg ai si de cat sport faci!
Daca mananci sub aceste calorii inseamna slabit prin infometare si cand o sa renunti la dieta te vei ingrasa la loc.
Iti spun pentru ca si eu am tinut fel de fel de diete care promiteau rezultate minune si efectul yo-yo nu a intarziat sa apara.
Degeaba citeam peste tot ca mai bine alegem slabitul sanatos,pentru ca nu am vrut sa tin cont de sfaturile altora. Voiam sa slabesc repede si punct.
Acum realizez cate prostii am facut si mi-am schimbat modul de gandire si totodata stilul de viata!
Voi fetelor, faceti cum vreti..dar o sa vedeti ca tot la mancatul sanatos o sa ajungeti pana la urma! :-*

roxy04 21 mar 2011 17:35:57

Re: Liga adolescentelor slabute
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...2hXfeCySrVhl3w

Alexandryna 22 mar 2011 11:17:34

Re: Slabitul la adolescente
 
>:D<Salut Monica!Ai inteles putin gresit cuvintele mele....:-/Eu am spus" ca nici o dieta oarecare si cit posibil mai putine calorii"evident...:xin sensul regimului sanatos de alimentatie;;)si de viata,adica...cit mai multa miscare>:D<Stii...dupa o dieta oarecare...organismul se obisnueste cu un regim....si....:(mai apoi pui pe tine mai mult decit ai scazut:-/Dar la diete niciodata nu m-am gindit,si nici nu ma voi gidi;)

dianacosmina1 22 mar 2011 15:01:59

Re: Slabitul la adolescente
 
Buna fetelor.Cred ca si eu ma clasez la acelasi rang cu voi,adica la fetele adolescente.Ma numesc Diana,in varsta de 13 ani .. si as vrea sa slabesc .. defapt tin dieta Rina,care mi s-a parut ca e perfecta pentru mine pentru ca nu are atatea restrictii.Initial am putut sa slabesc 3 kg,dar pe mine ceea ce m-ar interesa e sa scap de solduri.Am putut sa scap de cativa cm de aici .. dar as mai vrea :(.Va rog,intelegeti-ma. le urasc.Pur si simplu nu le mai suport cum stau pe mine .. :((
Daca mai e vreo alta fata in aceiasi situatie cu mine,va rog eu ... ajutati-ma ,si ziceti-mi cam ce sporturi ajuta in special aceasta parte a corpului.
Multumesc mult ! :-*

Dulcinik 22 mar 2011 15:18:43

Re: Slabitul la adolescente
 
Buna slabutelor .... am gasit un site in care iti punea niste intrebari si iti facea o dieta in care cica slabesti 3-4 kg/sapt.... am descarcat dieta si vreau sa imi spuneti ce parere aveti ;;)

Dulcinik 22 mar 2011 15:19:39

Re: Slabitul la adolescente
 
L U N I:
Micul dejun:
Brânză simpla– 150 g
2 oua fierte cu ciuperci champignon
Ceai fără zahar

Prânz:
Salata legume cu ulei de floarea soarelui – 100g
Şniţel porc – 100g
Cafea fără zahar

La Ora 17.00:
Miez de nucă – 30g

Cina:
Varza fiarta – 100g
Piept de pui preparat cu caşcaval – 100g
Ceai fără zahar

M A R Ţ I:
Micul dejun:
Salată varză– 100g
4 crenvurşti fierţi
Ceai fără zahar

Prânz:
Salata legume si ciuperci champignon – 150g
Ficat vită– 100g
Cafea fără zahar

La Ora 17.00:
Miez de nuca – 30g

Cina:
Dovlecei – 100g
Peşte prăjit – 200g
Ceai fără zahar

M I E R C U R I:
Micul dejun:
Brânza diateca cu verdeţuri– 200g
Ceai fără zahar

Prânz:
Salata roşii cu măsline – 150g
Carne porc cu un ou prăjit– 100g
Ceai fără zahar

La Ora 17.00:
Alune – 30g

Cina:
Vin roşu sec – 200g
Caşcaval – 100g
Peste fiert – 200g
Dovlecei – 100g
Iaurt (nu dulce) – 100g

J O I:
Micul dejun:
Caşcaval – 100g
2 oua fierte
Ceai fără zahar

Prânz:
Salată legume cu ulei de floarea soarelui – 100g
Carne afumata – 100g
Cafea, ceai fără zahar

La Ora 17.00:
10 măsline negre

Cina:
O roşie
Peşte fiert 200g
Iaurt (nu dulce) – 200g

V I N E R I:
Micul dejun:
Caşcaval– 100g
2 oua prăjite cu şunca
Cafea fără zahar

Prânz:
Calmari fierţi cu maioneza – 150g
Biftec – 100g
Vin roşu sec -100g

La Ora 17.00:
Un măr mediu

Cina:
Salata dovlecei – 100g
Peste prăjit – 200g
Iaurt (nu dulce) – 100g

S Â M B A T A:
Micul dejun:
4 crenvurşti fierţi
Fasole boabe – 100g
Cafea, ceai fără zahar

Prânz:
Salata spanac 200 g
Carne pui – 200g
Ceai fără zahar

La Ora 17.00:
Miez de nucă – 30g

Cina:
Roşii - 100g
Carne de vita fiarta – 200g
Iaurt (nu dulce) – 100g

D U M I N I C Ă:
Micul dejun:
Caşcaval – 100 g
4 oua prăjite cu şunca
Cafea, ceai fără zahăr

Prânz:
Salata de calmari cu măsline – 100g
Fileu de peşte cu ciuperci champignon - 150 g
Ceai fără zahar

La Ora 17.00:
Un măr mediu

Cina:
O roşie
Pui fiert – 200g
Iaurt (nu dulce) – 200g
Aceata este dieta si se tine pana ce ajungi la greutatea dorita ...

Dulcinik 22 mar 2011 15:20:33

Re: Slabitul la adolescente
 
Ce ziceti slabutelor ;;) ... sa o tin ? sau sa tin dieta Montignac ?

roxy04 22 mar 2011 16:00:16

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna slabute
pt voi
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...ipp7U-eFWzEAAs

voi slabi si eu 22 mar 2011 18:49:05

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de dianacosmina1 (Post 583424)
Buna fetelor.Cred ca si eu ma clasez la acelasi rang cu voi,adica la fetele adolescente.Ma numesc Diana,in varsta de 13 ani .. si as vrea sa slabesc .. defapt tin dieta Rina,care mi s-a parut ca e perfecta pentru mine pentru ca nu are atatea restrictii.Initial am putut sa slabesc 3 kg,dar pe mine ceea ce m-ar interesa e sa scap de solduri.Am putut sa scap de cativa cm de aici .. dar as mai vrea :(.Va rog,intelegeti-ma. le urasc.Pur si simplu nu le mai suport cum stau pe mine .. :((
Daca mai e vreo alta fata in aceiasi situatie cu mine,va rog eu ... ajutati-ma ,si ziceti-mi cam ce sporturi ajuta in special aceasta parte a corpului.
Multumesc mult ! :-*

salut diana...si eu sunt cam in aceeasi situatie cu tine>:D<
am tot 13 ani si si eu doresc foarte mult sa slabesc
pai eu din cate am auzit....sportul care te scapa nu numai de grasimea de pe solduri ci de peste tot este alergatul...dar sa fiu sincera am incercat si nu imi prea place pentru ca nu am conditie fizica:))
mi s.a spus ca nu poti sa slabesti doar intr.un loc....atunci cand slabesti slabesti peste tot...nu stiu cat de adevarat dar mi.ar placea sa fie asa:x
si eu am o problema mare cu soldurile...nu stiu ce sa mai fac cu ele...
la picioare nu am o problema asa mare, nici la maini, la talie e adevarat ca nu sunt supla dar nu este asa de grav.....dar soldurile-> nu le mai suport
poti face exercitii de aerobic. vei arde mai multe categorii, cu cat exersezi mai mult.
e bine sa alergi si sa mergi pe bicicleta (sau sa folosesti la o sala, bicicleta)
sau ai putea sa faci ceva de genul: YouTube - Aerobic - Spate, talie
sau mai cauta tu pe net exercitii pentru solduri si vezi ce iti da....dar trebuie sa ai rabdare;)
sper ca te.am ajutat.te pup:-*:-*

Dulcinik 22 mar 2011 20:55:26

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Merci Roxy :-* >:D< !!

http://www.floridinbrasov.ro/flori-f...-P-n-d_316.jpg

roxy04 22 mar 2011 22:13:08

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Dulcinik (Post 583993)

cu multa placere
multumesc mult sunt superbe>:D<

dianacosmina1 22 mar 2011 23:09:28

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de Dulcinik (Post 583461)
Ce ziceti slabutelor ;;) ... sa o tin ? sau sa tin dieta Montignac ?

Hmmm, poi iubita.Mi se pare ca sunt prea multe feluri de mancare ceea ce cuprinde acea dieta.
Important e sa iti cunosti foarte bine orgasnismul.Nu te arunca dupa oricare dieta o auzi de la orisicine,sau mai ales de pe internet.La careva poate da rezulatate cele foarte drastice,iar al alta persoana poate da un disociata , insa asta nu inseamna ca si organismul tau va raspunde pozitiv.
Eu ceea ce iti poti spune e ca eu tin Rina.Cu toate ca mai am si am avut mii de abateri .. am putut sa slabesc.Mi-am dat seama ca organismul meu raspunde pozitiv la cele disoctiate ,care includ orice alimente numai sa fie mancate corect si cat mai sanatos.Acum,totul samane la latitudinea ta. :-*

dianacosmina1 22 mar 2011 23:18:00

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de voi slabi si eu (Post 583819)
salut diana...si eu sunt cam in aceeasi situatie cu tine>:D<
am tot 13 ani si si eu doresc foarte mult sa slabesc
pai eu din cate am auzit....sportul care te scapa nu numai de grasimea de pe solduri ci de peste tot este alergatul...dar sa fiu sincera am incercat si nu imi prea place pentru ca nu am conditie fizica:))
mi s.a spus ca nu poti sa slabesti doar intr.un loc....atunci cand slabesti slabesti peste tot...nu stiu cat de adevarat dar mi.ar placea sa fie asa:x
si eu am o problema mare cu soldurile...nu stiu ce sa mai fac cu ele...
la picioare nu am o problema asa mare, nici la maini, la talie e adevarat ca nu sunt supla dar nu este asa de grav.....dar soldurile-> nu le mai suport
poti face exercitii de aerobic. vei arde mai multe categorii, cu cat exersezi mai mult.
e bine sa alergi si sa mergi pe bicicleta (sau sa folosesti la o sala, bicicleta)
sau ai putea sa faci ceva de genul: YouTube - Aerobic - Spate, talie
sau mai cauta tu pe net exercitii pentru solduri si vezi ce iti da....dar trebuie sa ai rabdare;)
sper ca te.am ajutat.te pup:-*:-*

Buna iubita.Multumesc mult de raspuns..
Ohh .. alergari.Minunatele alergari.Ar fi super daca as putea rezista makr 20 de min fara oprire , dar ...
Da,e adevarat.Si eu am auzit ca atunci cand se slabeste,se slabeste automat din toate partile corpului.Pe mine m-ar interesa in special partea soldurilor,burticii .. dar nici de e picioare nu ar strica ..
Hmm,in legatura cu sportul.Eu am descarcat de pe torrent , un pachet SLIM 6.E un program complex de aerobic.Sun 5-6 filmulete cu diferite exercitii ,si se fac pe saptamana,asta facadu-te sa faci sport pe cel putin 5 saptamani ..
Promit ca am sa incep de saptamana viioare,numai daca vreiti sa ma tineti din spate,ca asa zic de 2 saptamani .. si nu m-am mai apucat.Uneori am atata ambitie,incat as schimba totul .. dar uneori nu stiu ce e cu mine. :(
Daca mai sunt fete care au facut exercitii pentru solduri , sa imi spuneti va rog frumos cum se numesc exercitiile.Va multumesc mult ! :-*

dianacosmina1 22 mar 2011 23:20:05

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 583571)

Buna roxi.Si tie de asemenea,tot o asemenea floare. >:D<

Anishoara 22 mar 2011 23:54:29

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de Dulcinik (Post 583461)
Ce ziceti slabutelor ;;) ... sa o tin ? sau sa tin dieta Montignac ?

Buna Dulcinik, parerea mea e sa tii montignac. N-am analizat chiar bine dieta pe care ai scris-o (e tirziu si mii somn) dar am vazut ca trebuie sa mananci vreo 6 oua pe saptamana, se recomanda sa mananci maxim 3 oua/saptamana.;)

DolceLemon 23 mar 2011 08:07:21

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna,sunt noua pe aici si am vazut acest site acum cateva zile si mi se pare f bine facut.Imi doresc sa impartasesc experiente de slabit si cu alte persoane ar fi chiar interesant sa mai schimbam pareri.Ce pot sa mai spun de mica eram pofticioasa,mancam ce vroiam dar nu ma ingrasam; din cls a v-a am luat vitamine si asa am inceput sa i-au si kg :[[.Am ajuns la liceu cu 65 de kg si toata loomea era slaba cu exceptiaa doua fete de care se lua toata lumea. Am dat intr-o depresie deoarece nu ma simteam bn cand stateam cu fetele desi ele imi ziceu ca nu sunt grasa...asa ca am tinut tot felul de diete de 500-600 cal spre prostia mea dar pe urma am incep sa mananc sanatos si din cand in cand si ceva dulce :]]acum am ajun la 48 kg in 7 luni;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:42:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO