forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Mai am ultimele 5 kilograme (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/mai-ultimele-5-kilograme-5870.html)

anqutz 26 aug 2010 12:24:41

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 303045)
Vezi ce spuneam eu!! Nu am timp efectiv sa merg la sala, nu am!! si ma tot chinui sa gasesc o solutie sa fac acasa dar nu stiu nici ce nici cum. Imi trebuiesc niste exercitii foarte eficiente care sa nu-mi ia mai mult de o jumatate de ora. Vreau cam multe nu-i asa??

Nu. :) Ai tot felul de programe pe site, iti alegi din ele si le faci constant, macar de 3-4 ori/sapt.

nicoleta30 26 aug 2010 12:27:29

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Ancutz ce sa spun si eu in tineretile mele am mers la sala.... esti meseriasa de trei ori pe saptamana, cred ca nici nu mai ai nici un stres daca slabesti sau nu ca la asa un program nici nu se poate altfel. In ritmul asta "fumezi" astea 3 kilograme pana in octombrie nu pana in noiembrie sa fim seriosi.

nicoleta30 26 aug 2010 12:28:28

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Mersi merge baba sa se documenteze cum sa mai dea din sunci!

nicoleta30 26 aug 2010 12:29:04

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Tu ce dieta tii in afara de muuulta miscare?

UluceanuAnaMaria 26 aug 2010 12:29:20

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 303045)
Vezi ce spuneam eu!! Nu am timp efectiv sa merg la sala, nu am!! si ma tot chinui sa gasesc o solutie sa fac acasa dar nu stiu nici ce nici cum. Imi trebuiesc niste exercitii foarte eficiente care sa nu-mi ia mai mult de o jumatate de ora. Vreau cam multe nu-i asa??

Buna, Nico! Eu cu inca cateva fete de pe forum facem exercitii Skinny Bitch, exercitii pentru abdomen, picioare si maini. Eu, personal, nu fac decat primele 35 minute pentru ca nu reusesc sa ma sincronizez cu cele 2 restul programului (ma rog , asta e alta poveste) . E un program eficient, zic eu, si destul de usor si nu ocupa mult timp (inteleg ca asta e important pentru tine) - decat 35 min. :)

Iata aici link-ul: http://forum.slabute.ro/gimnastica-p...itch-5829.html

UluceanuAnaMaria 26 aug 2010 12:33:13

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 302356)
hey Ana da intradevar doar cu sport se pot avea picioare/corpul mult visat asta e clar
eu pot sa tin regim si sa ajung la 50kg dar daca nu continui cu sportu n'am facut nimic
eu iti recomand pt picioare dupa ce slabesti sa te apuci de sala(daca nu faci deja),eu desi inca sunt grasuna sunt multumita de picioarele mele,tocmai pt ca m'am axat mult la sala pe ex pt picioare:)

Hmm, si eu m-am gandit la sala :-? Cred c-am sa incep sala dupa cateva zile.. sa mai imi gasesc prieteni cu care sa merg :)

nicoleta30 26 aug 2010 12:57:00

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Mersi mult ma duc sa vad despre ce este vorba. Mersi Ana Maria.

nicoleta30 26 aug 2010 12:59:06

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Fetelor am invitat cat de multe slabute am puput sa ni se alature in a deveni superbe pana de Craciun. Daca apar noi slabute si eu sunt plecata in concediu ,cum v-am mi zis, aveti grija de ele. Nu am tinut cont de cate kilograme au de slabit mi s-a parut important sa fim multe puternice si informate. Nu cred ca am gresit, nu?

nicoleta30 26 aug 2010 13:03:44

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Pentru ca este un topic pe care l-am initiat ma simt responsabila pentru el si voi incerca sa fiu cat mai prezenta. In speranta ca vom fi impreuna pana la Craciun si dupa, ca cine stie ce idei ne mai vin, va invit sa slabiti cu spor si placere si nu iutati slabutele mele:
bucurati-va de fiecare kilogram in minus, ganditi-va cat de mult conteaza, poate va vine mai bine o bluza, poate va simtiti mai increzatoare fiti optimiste si nu va descurajati!!!

blonditza 26 aug 2010 13:05:48

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
huhuuu am revenit, referitor la subiect, nico, si eu vreau sa ma apuc de kangoo jumps de saptamana viitoare de 3 ori pe saptamana, trebuia de saptamana asta dar a plecat in concediu prietena mea cu care vreau sa merg la kangoo asa ca am preferat sa o astept.stiu ca e greu sa iti gasesti timp de sport cand ai de intretinut o casa,copil, familie si mai ai si job dar poate daca faci un "efort psihic" si te-ai gandi un pic mai mult la tine, asa cu un program mai tarzior la aerobic sau ce iti place tie sa faci, ai putea sa-l lasi pe pitic cu cineva si s-o-tinzi la sport pe la 8 seara....cum voi face eu......fara discutie :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:52:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO