forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

happygirldiana 27 sep 2011 14:55:20

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
[QUOTE=BornCrank;803069][QUOTE=BornCrank;802985]Buna fetelor! Am mancat un croissant integral cu fructoza. :(

Citat:


1 croissant mare (90g) si putin...mi-am bagat nasul la al 2-lea. :">
tu croissant,iar eu ma gandesc la feliuta de tort mancata...:-<

BornCrank 27 sep 2011 15:00:17

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
[QUOTE=happygirldiana;803077][QUOTE=BornCrank;803069]
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 802985)
Buna fetelor! Am mancat un croissant integral cu fructoza. :(

Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 802985)



tu croissant,iar eu ma gandesc la feliuta de tort mancata...:-<

Eu nu ma mai gandesc la croissant. :)) Ma gandesc ca mananc porcarii si calorice aprox 400cal-100 gr...muult de tot.
Sa-ti fie de bine! Lasa feliuta aia de tort in pace. :P De la o feliuta nu ti se intampla nimic.

happygirldiana 27 sep 2011 15:02:12

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
[QUOTE=BornCrank;803082][QUOTE=happygirldiana;803077]
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 803069)

Eu nu ma mai gandesc la croissant. :)) Ma gandesc ca mananc porcarii si calorice aprox 400cal-100 gr...muult de tot.
Sa-ti fie de bine! Lasa feliuta aia de tort in pace. :P De la o feliuta nu ti se intampla nimic.

:((:((:((La fel si eu.....Ce ni se intampla?:((

BornCrank 27 sep 2011 15:07:17

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
[QUOTE=happygirldiana;803083][FONT="Arial"][COLOR="Sienna"][SIZE="2"][QUOTE=BornCrank;803082]
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 803077)

:((:((:((La fel si eu.....Ce ni se intampla?:((

Sincer ?¿ Nu stiu, dar nici nu-s curioasa. :) Vad ca de 2-3 zile nu mai mananc seara tarziu. Cu cat ma gandesc cu atat imi fac mai mult rau, asa ca zic pas. Sper sa-mi revin, ca a inceput sa ma doara stomacul de la mancat excesiv.

aycha 27 sep 2011 15:09:35

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
fetelor ma dor muschii gambelor de mor si nu mai ma simt in stare sa sar coarda azi....azi am si de alergat,nu sunt motivata deloc:((..ce ma fac..
Joi ma cantaresc sa vad daca si-a revenit cantarul..

GinaViesianu 27 sep 2011 15:10:50

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Scumpele mele dragi si scumpe:))

1). Nu vi se intampla nimic! E doar o perioada..plus ca sunt sigura ca si faptul ca "va stiti la dieta va influenteaza"...@ BornCrank: mai ai CEL PUTIN 600 cal pe langa alea 400...plus ca era integral, mama lui, nu era vreo siroposhenie, baclava sau vreo chestie d`asta ..;)
@ happygirldiana: Cu atat mai mult! Azi ai papat tort? Sa iti fie de bine, pt ca de maine incercam sa papam ne-tort! Am inceput concursul de Luni, deci sutem chiar la inceput inceput>:D<
@ aischa: Felicitari! un meniu extrem de potrivit din punct de vedere al regulilor noastre!b-)

2). Sper sa ma tina motivarea asta...sa am de unde sa dau la toata lumea!

GinaViesianu 27 sep 2011 15:11:48

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 803089)
fetelor ma dor muschii gambelor de mor si nu mai ma simt in stare sa sar coarda azi....azi am si de alergat,nu sunt motivata deloc:((..ce ma fac..
Joi ma cantaresc sa vad daca si-a revenit cantarul..

Abdomene! :)) Alea nu necesita picioare prea mult :D

GinaViesianu 27 sep 2011 15:13:14

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
[QUOTE=BornCrank;803086][QUOTE=happygirldiana;803083][FONT="Arial"][COLOR="Sienna"][SIZE="2"]
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 803082)

Sincer ?¿ Nu stiu, dar nici nu-s curioasa. :) Vad ca de 2-3 zile nu mai mananc seara tarziu. Cu cat ma gandesc cu atat imi fac mai mult rau, asa ca zic pas. Sper sa-mi revin, ca a inceput sa ma doara stomacul de la mancat excesiv.

Da, si eu deja cateva zile de cand nu am mai mancat dupa 10, indiferent de ora la care ma culc..si dimineata ma simt asa bineee...parca si tranzitul merge mai usor :">

happygirldiana 27 sep 2011 15:15:03

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
[FONT="Arial"][COLOR="Sienna"][SIZE="2"][QUOTE=BornCrank;803086][QUOTE=happygirldiana;803083]
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 803082)

Sincer ?¿ Nu stiu, dar nici nu-s curioasa. :) Vad ca de 2-3 zile nu mai mananc seara tarziu. Cu cat ma gandesc cu atat imi fac mai mult rau, asa ca zic pas. Sper sa-mi revin, ca a inceput sa ma doara stomacul de la mancat excesiv.

Eu nu mananc tarziu.Mananc la ore rezonabile.Problema e ceea ce mananc.Ia in calcul paine,ciocolata si alte tampenii:D:D

SI eu am avut azi un episod de durere de stomac groaznica.De fapt niste crampe ingrozitoare care nici in picioare nu mi-au dat voie sa stau.Mai ca am inceput sa plang:))

GinaViesianu 27 sep 2011 15:17:07

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
:-/[QUOTE=happygirldiana;803103][FONT="Arial"][COLOR="Sienna"][SIZE="2"][QUOTE=BornCrank;803086]
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 803083)

Eu nu mananc tarziu.Mananc la ore rezonabile.Problema e ceea ce mananc.Ia in calcul paine,ciocolata si alte tampenii:D:D

SI eu am avut azi un episod de durere de stomac groaznica.De fapt niste crampe ingrozitoare care nici in picioare nu mi-au dat voie sa stau.Mai ca am inceput sa plang:))

oare de la ce? :-/ Ce ai papat tu azi?


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:34:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO