forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

GinaViesianu 10 oct 2011 14:21:35

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Fetele cochetele...

Aycha, in cazul tau, ce pot spune, ai o mama norocoasa:)), dar e vba despre tine aici...Imi pare rau sa aud ca e asa violenta gripa

Euuu...am vesti bune..MI-A VENIT MENSTRUATIA\:D/\:D/\:D/\:D/..chiar acum citeam in jurnalul tau Just21, ca am scris ca nu regret kg puse daca imi vine...si iaca, a venit :D
M-am cantarit azidimineaza...si zicea 51.7, dar astept sa treaca stopul si sa vad cum stau defapt...
Cu raceala, sper ca mie mi-a trecut..asa pare cel putin...
Concursul e ok, nu l-am incalcat (cel putin nu constient)...
Cum va place iarna fetelor? Eu abia astept Craciunul:X

just21 10 oct 2011 16:58:25

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 813826)
Fetele cochetele...

Aycha, in cazul tau, ce pot spune, ai o mama norocoasa:)), dar e vba despre tine aici...Imi pare rau sa aud ca e asa violenta gripa

Euuu...am vesti bune..MI-A VENIT MENSTRUATIA\:D/\:D/\:D/\:D/..chiar acum citeam in jurnalul tau Just21, ca am scris ca nu regret kg puse daca imi vine...si iaca, a venit :D
M-am cantarit azidimineaza...si zicea 51.7, dar astept sa treaca stopul si sa vad cum stau defapt...
Cu raceala, sper ca mie mi-a trecut..asa pare cel putin...
Concursul e ok, nu l-am incalcat (cel putin nu constient)...
Cum va place iarna fetelor? Eu abia astept Craciunul:X

Vesti bune!Ma bucur pentru tine:-*:-*:-*...
Iarna e anotimpul meu preferat!!!!!!!!La mine s-a racit vremea!!Si sunt atat de incantata!!!SI cand ma gandesc ca vine Craciunul..abia astept:X:XX:Linistea ce domina sezonul, sentimentul de sarbatoare si peisajul alb!!O nebunie pt mine..:x:x:x:x..Dar cel mai mult ma emotioneaza sa vad ca incepe sa ninga de ziua mea:x..Sper sa am noroc anul asta/.:x

aycha 10 oct 2011 17:26:26

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 813826)
Fetele cochetele...

Aycha, in cazul tau, ce pot spune, ai o mama norocoasa:)), dar e vba despre tine aici...Imi pare rau sa aud ca e asa violenta gripa

Euuu...am vesti bune..MI-A VENIT MENSTRUATIA\:D/\:D/\:D/\:D/..chiar acum citeam in jurnalul tau Just21, ca am scris ca nu regret kg puse daca imi vine...si iaca, a venit :D
M-am cantarit azidimineaza...si zicea 51.7, dar astept sa treaca stopul si sa vad cum stau defapt...
Cu raceala, sper ca mie mi-a trecut..asa pare cel putin...
Concursul e ok, nu l-am incalcat (cel putin nu constient)...
Cum va place iarna fetelor? Eu abia astept Craciunul:X


Vaiii Gina,nu stii cat ma bucur pentru tine:D
Eu am fost din nou la medic si mi-a spus ca daca nu imi vine intr-o saptamana,ma trimite la ginecologie:(.Dar sa fiu optimista:D.Mi-a spus ca tratamentele pe baza de hormoni pentru dereglarile astea nu ma ingrasa,ci dereglarile s-ar putea sa o faca daca nu ma grabesc:-s

PS:mi-e nu imi place craciunul,mai ales anul asta...va fi un chin cu atata mancare si dulcegarii in jurul meu

aycha 10 oct 2011 17:40:08

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 813918)
Vesti bune!Ma bucur pentru tine:-*:-*:-*...
Iarna e anotimpul meu preferat!!!!!!!!La mine s-a racit vremea!!Si sunt atat de incantata!!!SI cand ma gandesc ca vine Craciunul..abia astept:X:XX:Linistea ce domina sezonul, sentimentul de sarbatoare si peisajul alb!!O nebunie pt mine..:x:x:x:x..Dar cel mai mult ma emotioneaza sa vad ca incepe sa ninga de ziua mea:x..Sper sa am noroc anul asta/.:x

Patri,să stii ca am tras cu ochiul putin prin jurnalul tau,si din ce am citit pe acolo si ce am mai povestit pe aici,am realizat ca noi doua ne asemanam mult.Avem multe lucruri comune.Cel mai cel: suntem 2 drama queen(nu o lua de rau:( ). Eu zic sa ne sustinem una pe alta,sa fim optimiste si sa incercam sa ne schimbam putinel gandirea,deoarece caderea asta dintro extrema in alta ne face mult rau.Daca te mai vad negativista sau ca te invinovatesti pt ceva ,de acum,am sa te bat!Si tu faci cu mine la fel,da?:-w

Cheer up!Totul va fi minunat!>:D<>:D<

just21 10 oct 2011 17:44:15

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 813932)
Vaiii Gina,nu stii cat ma bucur pentru tine:D
Eu am fost din nou la medic si mi-a spus ca daca nu imi vine intr-o saptamana,ma trimite la ginecologie:(.Dar sa fiu optimista:D.Mi-a spus ca tratamentele pe baza de hormoni pentru dereglarile astea nu ma ingrasa,ci dereglarile s-ar putea sa o faca daca nu ma grabesc:-s

PS:mi-e nu imi place craciunul,mai ales anul asta...va fi un chin cu atata mancare si dulcegarii in jurul meu

Aycha ma bucur ca ai fost la medic.CAt despre ginecolog eu zic sa nu iti faci probleme.Nu iti va face absolut nimic.DOar te va pune sa faci analize.Cel putin asa a fost in cazul meu.Oricum primul pas l-ai facut.Si sunt sigura ca problema ta se va rezolva!!:-*...
Iar cat despre Craciun, incearca sa te bucuri de el indiferent ca e plin cu mancare sau nu.Poti face fata tentatiei.POTI!!ESti puternica si poti!:-*:-*..E o perioada de bucurie si fericire si nimic nu trebuie sa iti umbreasca sarbatoarea Craciunului.!...:P

just21 10 oct 2011 17:47:37

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 813936)
Patri,să stii ca am tras cu ochiul putin prin jurnalul tau,si din ce am citit pe acolo si ce am mai povestit pe aici,am realizat ca noi doua ne asemanam mult.Avem multe lucruri comune.Cel mai cel: suntem 2 drama queen(nu o lua de rau:( ). Eu zic sa ne sustinem una pe alta,sa fim optimiste si sa incercam sa ne schimbam putinel gandirea,deoarece caderea asta dintro extrema in alta ne face mult rau.Daca te mai vad negativista sau ca te invinovatesti pt ceva ,de acum,am sa te bat!Si tu faci cu mine la fel,da?:-w

Cheer up!Totul va fi minunat!>:D<>:D<

DA!!Asa vom face.Si eu mi-am dat seama ca semananm foarte mult si e mult mai bine sa incercam sa gasim un echilibruy impreuna decat singure.Riscam sa clacam si sa ne facem mai rau si apoi urmeaza suferinta..Eu recunosc sunt o perfectionista si de aceea cand ceva nu imi iese cum trebuie sau o dau in bara mie mai mult rusine de mine si sufar pt ca m-am dezamagit eu pe mine.DE acum suntem cu ochii una pe cealalta.>:D<..App mi-ar fii mult mai ok daca mi-ai putea spune numele tau.:Ddaca vrei.

aycha 10 oct 2011 18:00:30

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 813941)
DA!!Asa vom face.Si eu mi-am dat seama ca semananm foarte mult si e mult mai bine sa incercam sa gasim un echilibruy impreuna decat singure.Riscam sa clacam si sa ne facem mai rau si apoi urmeaza suferinta..Eu recunosc sunt o perfectionista si de aceea cand ceva nu imi iese cum trebuie sau o dau in bara mie mai mult rusine de mine si sufar pt ca m-am dezamagit eu pe mine.DE acum suntem cu ochii una pe cealalta.>:D<..App mi-ar fii mult mai ok daca mi-ai putea spune numele tau.:Ddaca vrei.

Numele meu este Diana;;).Si da..si eu sunt o perfectionista...de aceea am putut observa asta din prima la tine:D

just21 10 oct 2011 19:22:28

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 813952)
Numele meu este Diana;;).Si da..si eu sunt o perfectionista...de aceea am putut observa asta din prima la tine:D

Imi pare bine de cunostinta DIana!.:-*..E bun proverbul.."Cine se aseamana se aduna!"..Doar cand ai anumite lucruri inb comun cu o alta persoana o poti intelege cu adevarat.:-*

aycha 10 oct 2011 21:48:26

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Fetelor....I'm getting insaneeeee! Ma gandesc continuu la ciocolata:-s:-s:-s. Cred ca ma mut in Maroc!Musulmanii adora femeile grase:-s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[*89*][*cadou*][*cadou*][*23*][*136*]

Bine,clar am innebunit![*77*]

Alexik 10 oct 2011 21:53:57

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 814093)
Fetelor....I'm getting insaneeeee! Ma gandesc continuu la ciocolata:-s:-s:-s. Cred ca ma mut in Maroc!Musulmanii adora femeile grase:-s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[*89*][*cadou*][*cadou*][*23*][*136*]

Bine,clar am innebunit![*77*]

Mananca un patratel si gata:P
La chestia asta duce privarea de unele alimente:).Si mie-mi era pofta si am luat putin de pe margine..am baut apa si totul e ok:P
Si nu n-ai innebunit:))>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:01:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO