forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

GinaViesianu 12 oct 2011 14:34:13

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 815520)
Da , acum chiar am incredere ca da..emotii nu prea am:))si am sa ma uit bineeeeeeeeeee:)).
Da stiu..dupa 16/17 zile ai voie din nou la sala.Revin pe atunci sa-i urez bafta;;);;)>:D<

Stiu cum sunt tatii:)):))Eu ii ziceam ca i-au din prima..n-am luat..si dupa comenta..dar ii "dadea" mama "peste fata" ca n-a luat nici el din prima:))
Au luat panaramele alea de daniela crudu si alte siliconate fara creier:Dn';avem cum sa nu luam:P

Eu cand am dat de permis imi ziceam ca daca au reusit sa invete toti tractoristii, baietii "de cartier" si babele nebune, eu siiiigur tre sa il iau candva:))

Alexik 12 oct 2011 14:37:09

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815522)
Eu cand am dat de permis imi ziceam ca daca au reusit sa invete toti tractoristii, baietii "de cartier" si babele nebune, eu siiiigur tre sa il iau candva:))

Am un coleg..cam ..:D prost..:D si pana mea!! cum a putut sa ia plictisitu ala si eu nu?:)):D
Pe asta ma ghidez maine si sunt aproape sigura ca iau:D
La tine cum a fost ? l-ai luat?;;)

Alexik 12 oct 2011 14:41:11

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Fetele eu am plecat la ora de condus...sper sa mai stiu sa conduc:))va zic cum am fost cam peste 1 h:-*>:D<

GinaViesianu 12 oct 2011 14:41:35

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Da, acum 3 ani si umpic deja...abia se schimbau testele de pe foaie pe pc... Am dat sala de 2 ori..prima data chestionar pe foaie...vara, la sf liceului, numai strand scria pe mn, ma durea in paispe de permis...cand l-am picat am fost asa de dezamagita de mine...dupa cum am zis...aveam in sala numai neni si tantici si smecherasi...si eu..picat...am zis ca mor...
Apoi am dat pe pc...fix intre s-a schimbat sistemul...am luat 25 atunci...si imi era mega frica la oras....daram trecut ...tremurau chilotii pe mn:))

GinaViesianu 12 oct 2011 14:42:09

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Spor la condus! Have fun!

aycha 12 oct 2011 14:48:56

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Daca as putea,as da un restart imediat la aceasta zi!Numai sa nu o mai vad pe mami asa trista:(

GinaViesianu 12 oct 2011 14:50:20

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815533)
Daca as putea,as da un restart imediat la aceasta zi!Numai sa nu o mai vad pe mami asa trista:(

Of imi pare asa rau sa aud asta:(...ce face ea in mom asta?

aycha 12 oct 2011 14:52:19

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815536)
Of imi pare asa rau sa aud asta:(...ce face ea in mom asta?

profita de faptul ca tata a mers sa plateasca taxele si nu se mai cearta...

GinaViesianu 12 oct 2011 14:59:51

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815539)
profita de faptul ca tata a mers sa plateasca taxele si nu se mai cearta...


Poate ii face bine daca te duci si ii faci un ceai si o incurajezi umpicutz...vede ca nu e singurica..

aycha 12 oct 2011 15:16:44

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815544)
Poate ii face bine daca te duci si ii faci un ceai si o incurajezi umpicutz...vede ca nu e singurica..

Ai dreptate,oricum eu o incurajez intr-una si ii spun ca nu mi-am pierdut increderea in ea!


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:15:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO