forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

GinaViesianu 12 oct 2011 14:06:49

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
da, ne-am legat binisor...si eu simt ca fara voi ziua este incompleta.. duminica seara, numai un pupic i-am dat mandrului meu si fuga la voi sa vad ce ati mai pus la cale pe aici..e addictive

Alexik 12 oct 2011 14:08:15

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Fetele importanta e sanatatea , dupa scoala:)

Alexik 12 oct 2011 14:09:12

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 815441)
Medicina..:X:X..Dorinta mea sa ma vad intrata acolo!!!!...Dar mie putin frica de admitere..

Votez pentru medicina dentara!!!:))de la filo..

aycha 12 oct 2011 14:12:24

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815492)
da, ne-am legat binisor...si eu simt ca fara voi ziua este incompleta.. duminica seara, numai un pupic i-am dat mandrului meu si fuga la voi sa vad ce ati mai pus la cale pe aici..e addictive

exact asa sunt si eu:))

aycha 12 oct 2011 14:15:25

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Alexik cum a fost la examen?

Eu sunt foarte trista si dezamagita deoarece mama a avut azi examenul la oras si a picat:(.Au coplesit-o emotiile desi incepuse sa se priceapa la condus:((....
De atunci e un iad la mine in casa...ai mei se cearta continuu.Tata o invonovateste,descurajeaza si jigneste continuu pe mama,iar eu nu mai suport.Nu sunt dezamagita deloc de ea,am avut incredere si continui sa am!De situatia asta sunt eu dezamagita....
La examenul la sală a luat 26 puncte...acum trebuie sa il dea din nou si pe acela si sefa nu o mai lasa sa plece de la lucru:((

Alexik 12 oct 2011 14:22:14

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815504)
Alexik cum a fost la examen?

Eu sunt foarte trista si dezamagita deoarece mama a avut azi examenul la oras si a picat:(.Au coplesit-o emotiile desi incepuse sa se priceapa la condus:((....
De atunci e un iad la mine in casa...ai mei se cearta continuu.Tata o invonovateste,descurajeaza si jigneste continuu pe mama,iar eu nu mai suport.Nu sunt dezamagita deloc de ea,am avut incredere si continui sa am!De situatia asta sunt eu dezamagita....
La examenul la sală a luat 26 puncte...acum trebuie sa il dea din nou si pe acela si sefa nu o mai lasa sa plece de la lucru:((

Eu am luat sala cu brio:D cu 24 fatza de 25 cat am luat data trecuta..dar sunt multumiitaaaaa:)).Iar am iesit prima din sala:))
Hei , nu are de ce s-o invinovateasca!!! am cauzt data trecuta la traseu , stiu cat de aiurea poate sa fie!!:-j .Eu n-am vazut un politist..neacordare de prioritate..data viitoare ma uit..pana imi cad ochii!! mai bine las prioritate si cand nu trebuie decat sa ma cada de la asta:(.
Nu stiu cum e la voi..dar la mine programarile la traseu se fac dupa..1 luna/2..eu am avut noroc si am MAINE!!:| am crezut ca-si bate joc d mn cand am vazut!/:)..oricum:-s azi si maine dim fac o ora de condus..sper ca totul sa fie bine!!Nu vreau sa ma mai foiesc la vaslui:((
Incurajeaz-o tu pe mama ta! eu am fost 2 zile trista..in prima am si plans crede-ma:-s
Mie nu imi e frica de emotii..ci sa nu apara vreun om pe traversare..sau sa puna picioru si sa nu vrea sa traverseasca chestii de genu..

GinaViesianu 12 oct 2011 14:25:21

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Mult succs iti doresc Alexik! Sa fie cu noroc de data asta!

Diana, asa sunt barbatii :-j.. tu incurajeaz-o pe mami tau, sunt sigura ca se va descurca mai bine data viitoare ;)

aycha 12 oct 2011 14:25:35

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 815514)

Eu am luat sala cu brio:D cu 24 fatza de 25 cat am luat data trecuta..dar sunt multumiitaaaaa:)).Iar am iesit prima din sala:))
Hei , nu are de ce s-o invinovateasca!!! am cauzt data trecuta la traseu , stiu cat de aiurea poate sa fie!!:-j .Eu n-am vazut un politist..neacordare de prioritate..data viitoare ma uit..pana imi cad ochii!! mai bine las prioritate si cand nu trebuie decat sa ma cada de la asta:(.
Nu stiu cum e la voi..dar la mine programarile la traseu se fac dupa..1 luna/2..eu am avut noroc si am MAINE!!:| am crezut ca-si bate joc d mn cand am vazut!/:)..oricum:-s azi si maine dim fac o ora de condus..sper ca totul sa fie bine!!Nu vreau sa ma mai foiesc la vaslui:((
Incurajeaz-o tu pe mama ta! eu am fost 2 zile trista..in prima am si plans crede-ma:-s
Mie nu imi e frica de emotii..ci sa nu vrea sa treaca vreun om pe traversare..apoi sa se razgandeasca sau chestii de genul..

Curaj!!!Vei lua de data asta>:D<
Mama are examenul la sala peste 2 sapt si la oras peste 3...of,sper sa fie bine de data asta:((

aycha 12 oct 2011 14:28:09

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815516)
Mult succs iti doresc Alexik! Sa fie cu noroc de data asta!

Diana, asa sunt barbatii :-j.. tu incurajeaz-o pe mami tau, sunt sigura ca se va descurca mai bine data viitoare ;)

Să speram....
taicameo e un nesimtit,nici el nu a luat din primaX(X(X(!dar no...ei sunt intotdeauna mai buni:-j

Alexik 12 oct 2011 14:31:08

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815518)
Curaj!!!Vei lua de data asta>:D<
Mama are examenul la sala peste 2 sapt si la oras peste 3...of,sper sa fie bine de data asta:((

Da , acum chiar am incredere ca da..emotii nu prea am:))si am sa ma uit bineeeeeeeeeee:)).
Da stiu..dupa 16/17 zile ai voie din nou la sala.Revin pe atunci sa-i urez bafta;;);;)>:D<
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815519)
Să speram....
taicameo e un nesimtit,nici el nu a luat din primaX(X(X(!dar no...ei sunt intotdeauna mai buni:-j

Stiu cum sunt tatii:)):))Eu ii ziceam ca i-au din prima..n-am luat..si dupa comenta..dar ii "dadea" mama "peste fata" ca n-a luat nici el din prima:))
Au luat panaramele alea de daniela crudu si alte siliconate fara creier:Dn';avem cum sa nu luam:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:34:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO