forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

just21 12 oct 2011 15:29:16

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 815499)

Votez pentru medicina dentara!!!:))de la filo..

Medicina generala!!:X::X:X.de la mate-info:))...Macar ne ajutam una pe alta::)):)):))..Tu pe mine cu dinti ,eu pe tine cu sanatatea:))))...

just21 12 oct 2011 15:32:08

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815482)
Acum mi-e si mai drag de voi:x>:D<.M-am obisnuit asa cu voi si va consider prietenele mele:D,nu imi pasa ca sunt mai mica decat voi,imi place la nebunie sa conversez cu voi,si parca atunci cand Patri nu raspunde jumatate de zi e plictisitor fara ea...iar de tine Gina ce sa mai spun?Imi lipsesti mult cand esti plecata in week-enduri:(.Chiar nu credeam ca pot intalni niste persoane asa minunate aici:X

Mutlumesc Diana!::-*:-*:-*:-*..Si mie imi sunteti fff dragi.MA inteleg mai bine cu voi decat cu prietenele mele, care ma mai considera si nebuna cu slabitul:|..Oricum ele nu ar putea intelege prin ce am trecut eu de mica:-j..>:D<
Diana imi pare rau ca raspund greu uneori dar ies cand am teme la mate si nu prea imi da rezultatul..MA enervez foarte tare si ca sa ma concentrez inchid totul..

just21 12 oct 2011 15:35:40

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 815524)
Fetele eu am plecat la ora de condus...sper sa mai stiu sa conduc:))va zic cum am fost cam peste 1 h:-*>:D<

Distractie placuta la condus!:>

just21 12 oct 2011 15:39:45

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815539)
profita de faptul ca tata a mers sa plateasca taxele si nu se mai cearta...

Imi pare rau sa aud ca mami ta e trista.Spune-i ca nu e un capat de lume ca a picat,il ia sigur data viitoare.Se mai intampla.:(Iar cat despre tati...asa e si tati meu..De fiecare data cand gresesc ceva eu sau mami ..pfuu...nici nu vreau sa ma gandesc cat de mult ne critica pe amandoua..Parca el ar fii perfect..x-(..Dar eu deja il ignor!!Vorbeste el dar mintea mea e in alta parte:))..Eu doar aprob...Desi nu stiu ce aprob..Si asa ma cert mult cu el din pricina slabitului...
Iar cat despre condus...tati nu vrea sa ma lase sa fac scoala de soferi:| acum..De fiecare data imi vine cu comparatii stupide de genul:"Nici eu nu am avut bla bla bla la varsta ta"....si mereu sunt prea mica sa fac ceva....:|:|

Alexik 12 oct 2011 17:08:41

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
A fost super bine!!!:x
Daca maine e la fel iau 100%!:DAbia astept sa va dau o veste buna:D

aycha 12 oct 2011 18:05:31

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 815638)
A fost super bine!!!:x
Daca maine e la fel iau 100%!:DAbia astept sa va dau o veste buna:D

Si noi abia asteptam!!

aycha 12 oct 2011 18:06:23

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 815574)
Imi pare rau sa aud ca mami ta e trista.Spune-i ca nu e un capat de lume ca a picat,il ia sigur data viitoare.Se mai intampla.:(Iar cat despre tati...asa e si tati meu..De fiecare data cand gresesc ceva eu sau mami ..pfuu...nici nu vreau sa ma gandesc cat de mult ne critica pe amandoua..Parca el ar fii perfect..x-(..Dar eu deja il ignor!!Vorbeste el dar mintea mea e in alta parte:))..Eu doar aprob...Desi nu stiu ce aprob..Si asa ma cert mult cu el din pricina slabitului...
Iar cat despre condus...tati nu vrea sa ma lase sa fac scoala de soferi:| acum..De fiecare data imi vine cu comparatii stupide de genul:"Nici eu nu am avut bla bla bla la varsta ta"....si mereu sunt prea mica sa fac ceva....:|:|


Tu spune-i la tati tau sa te pretuiasca pentru ca nu mai gaseste alta fiica asa de inteligenta si silitoare ca tine>:D<

just21 12 oct 2011 19:30:44

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815712)
Tu spune-i la tati tau sa te pretuiasca pentru ca nu mai gaseste alta fiica asa de inteligenta si silitoare ca tine>:D<

I-as spune.Dar sigur stie el in sinea lui, doar ca asa e el..Mai dur pt ca stie ca eu sunt ff atasata de ei si vrea sa ma "caleasca" pentru mai tarziu..Sunt ok cu treaba asta, doar ca uneori in loc sa se intample asta, ma descurajeaza mai mult..asta e..toate trec..:-j

aycha 12 oct 2011 19:34:19

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 815806)
I-as spune.Dar sigur stie el in sinea lui, doar ca asa e el..Mai dur pt ca stie ca eu sunt ff atasata de ei si vrea sa ma "caleasca" pentru mai tarziu..Sunt ok cu treaba asta, doar ca uneori in loc sa se intample asta, ma descurajeaza mai mult..asta e..toate trec..:-j

Eu una as fi atat de mandra sa am o sora ca tine8->..atat de draguta,desteapta si de treaba. Dar,din pacate sunt singura la parinti:(

just21 12 oct 2011 19:40:06

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815811)
Eu una as fi atat de mandra sa am o sora ca tine8->..atat de draguta,desteapta si de treaba. Dar,din pacate sunt singura la parinti:(

Multumesc pentru complimente.:x:-*:-*:-*..Ma faci sa ma simt atat de bine..Stii pana acum nimeni nu mi`a facut atatea complimente si nu m-a facut sa ma simt atat de apreciata.Pe bune, multumesc inca o data.:-*>:D<>:D<.Inseamna mult pentru mine...:)
Si eu sunt singura la parinti, asa ca daca vrei poti fii surioara mea mai mica aici pe site:-*Cine stie poate intr-o zi ne vom cunoaste personal.;;)>:D<De unde esti?


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:13:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO