forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "ne pregatim pentru vara..." Luna I (27 aprilie - 25 mai) (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-ne-pregatim-vara-luna-i-27-aprilie-25-mai-749.html)

andrutza 03 mai 2009 18:50:09

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
mishutza...mai esti?:((

andrutza 03 mai 2009 18:55:22

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
mishutza...imi rasp si mie knd esti...te rog.....eu acum o sa ies la o plimbare cu prietenul meu.....sa mai ard cateva calorii...:)te pup si astept rasp u knd ma intorc:*:*:*:*:-*:-*:-*

mishutza 03 mai 2009 18:59:49

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Andrutza,imi pare rau dar nu iti pot recomanda un lucru cu care nu sunt de acord,in primul rand eu sunt de parere ca esti deja sub greutatea normala,in al doilea rand,eu consider dietele niste tampenii,dar asta e parerea mea.

andrutza 03 mai 2009 19:05:33

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
ok...o sa tin cont de sfatul u....FARA DIETE...da ajuta-ma sa imi schimb modul de viata....alimentatia....fara diete dar cva sanatos....si exercitii care m-a putea ajuta....ms mult :*:*:*:*

mishutza 03 mai 2009 19:12:56

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Pai nu stiu ce mananci de obicei,cat de mult te misti.
Despre o viata sanatoasa sunt multe de spus.In primul rand nu conservanti,e-uri,coloranti.Nu prajeli,nu gras.Multe fructe si legume,destule proteine,destule fibre.Intr-un cuvant moderatie in toate,fara excese.Sa mananci din toate categoriile de alimente.Nu culcat cu stomacul plin.
La miscare,depinde ce iti place sa faci.Sportul este esential pt o viata sanatoasa,ai grija sa nu te suprasoliciti din prima.
Cam asta imi vine acuma in cap.
Si cred ca esti deja la limita de greutate,e doar un pas sa cauti in cealalta extrema.
De ce nu mergi tu la un salon de fitness,care are un antrenor care sa iti inspire increde,sa vb cu el despre ce nu iti convine la corpul tau?
Sunt lucruri ce nu le poti schima,sper ca stii asta,un corp in forma de para(la fund si solduri ma refer),nu va putea fi niciodata schimbat.Eu am soldurile late,patratoase,stiu ca nu or sa se schimbe niciodata.Intelegi?

andrutza 03 mai 2009 20:31:01

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
eu st multumita de formele mele initiale....doar k aqm st acoperite de acel strat de grasimi:((

andrutza 03 mai 2009 20:33:09

Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
trb sa le lucrez....nu am posibilitatea sa merg la un salon de fitness...dar o sa fac exercitii aksa.....o sa consum alimente sanatoase...si cat mai multa apa....

Roxana 03 mai 2009 20:39:10

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Slabuta,am revenit si vreau sa ma inscriu si eu in acest concurs :)!
Pooop si ma bucur ca sunt iar printre voi!

dayanna 03 mai 2009 21:17:46

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Dumineca:
Dimineata:cereale din ovaz cu fructe ,lapte+ o cafea
Gustare:2 banane:">
Pranz:supa de salata, 30 gr de casacaval+sunca+o jumate de ardei gras
Gustare:50 gr alune
Pranz :branza dietetica de lapte de vaca
Ceai verde:3 cesti
Miscare ;Zero
Stiu ca azi am exagerat dar toata ziua mi-a fost foame si imi venea sa manac de toate.:((

Slabuta 03 mai 2009 21:46:52

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
#:-s#:-s#:-s
Buna fetelor. >:D<Ce dor mi-a fost de voi :-*>:D<:x
In sfarsit au trecut sarbatorile astea#:-sM-am saturat....
Am fost plecata pe la tara, la un prieten, la vreo 80 km de Bucuresti... a fost funny, dar dezastruos la capitolul "dieta" :(:">

Ma duc sa fac o baita, ca zilele astea a fost mai greu... Si vin sa dau raportul, la care mai bine inchideti ochii :( Maine mi-e si frica sa ma urc pe cantar....
In fine, in seara asta voi face listele cu rapoartele pentru toate ultimele zile si calculez punctajul. :)

Maine va invit sa dati raportul la cantar.... :-s:)) Asta e o sa imi fie invatare de minte. In schimb asta m-a decis sa fac sport, seara voi alerga...

Revin mai tarziu, dupa baie...


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:43:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO