forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Dukan (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/)
-   -   Regimul Dukan (partea 2) (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/regimul-dukan-partea-2-a-11141.html)

moni30 05 sep 2012 09:58:20

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
buna dimi
eu sunt cea mai fericita....[*64*][*64*][*64*]
azi e a 3 a zi de atac si deja am rezultate la cantar,,,merg inainte sper sa rezist cat mai multe zile
va pup , o zi faina sa aveti>:D<>:D<>:D<

diadora 05 sep 2012 10:10:43

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1125040)
buna dimi
eu sunt cea mai fericita....[*64*][*64*][*64*]
azi e a 3 a zi de atac si deja am rezultate la cantar,,,merg inainte sper sa rezist cat mai multe zile
va pup , o zi faina sa aveti>:D<>:D<>:D<

Felicitari, iubita! Cred ca o sa ne vedem mai des pe aici! ;););););)

eliza david 05 sep 2012 10:12:30

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Si eu sunt in a 3-a zi de PL si imi arata cu 800g mai mult ca ieri. Asta mi-a dat o stare de nervi :((
Stiu povestea cu PL care retine mai multa apa dar totusi :)) Eu ma cantaresc in fiecare zi si imi si notez ce valori imi arata. Dar acum, dupa 13 zile imi arata abia -1kg :(( O sa vad maine ce se mai intampla.

eliza david 05 sep 2012 10:14:09

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Ideea e ca eu oricum tin mai mult PP decat PL :) mi-e mai usor si nici nu-s fan legume :)

nicoleta100 05 sep 2012 10:14:17

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1125040)
buna dimi
eu sunt cea mai fericita....[*64*][*64*][*64*]
azi e a 3 a zi de atac si deja am rezultate la cantar,,,merg inainte sper sa rezist cat mai multe zile
va pup , o zi faina sa aveti>:D<>:D<>:D<

felicitari!!!>:D<>:D<>:D<
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1125057)
Si eu sunt in a 3-a zi de PL si imi arata cu 800g mai mult ca ieri. Asta mi-a dat o stare de nervi :((
Stiu povestea cu PL care retine mai multa apa dar totusi :)) Eu ma cantaresc in fiecare zi si imi si notez ce valori imi arata. Dar acum, dupa 13 zile imi arata abia -1kg :(( O sa vad maine ce se mai intampla.

asta este motivul pt care nu trebuie sa te cantaresti zilnic!:)

eliza david 05 sep 2012 10:19:47

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1125061)

asta este motivul pt care nu trebuie sa te cantaresti zilnic!:)

Teorie stiu, practica ma omoara :))

jeny2105 05 sep 2012 10:22:59

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1125026)

Asa si trebuie, iubita! Si indiferent ce se intampla, mergem inainte! ;););););)

normal :D am avut zile si mai grele si nu m-am lasat, apoi acum nu am cum ;):D

Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1125040)
buna dimi
eu sunt cea mai fericita....[*64*][*64*][*64*]
azi e a 3 a zi de atac si deja am rezultate la cantar,,,merg inainte sper sa rezist cat mai multe zile
va pup , o zi faina sa aveti>:D<>:D<>:D<

felicitari :-*

Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1125057)
Si eu sunt in a 3-a zi de PL si imi arata cu 800g mai mult ca ieri. Asta mi-a dat o stare de nervi :((
Stiu povestea cu PL care retine mai multa apa dar totusi :)) Eu ma cantaresc in fiecare zi si imi si notez ce valori imi arata. Dar acum, dupa 13 zile imi arata abia -1kg :(( O sa vad maine ce se mai intampla.

daca stii povestea, nu tee mai cantari in fiecare zi, si eu am patit la fel si am 1kg in plus dupa doua zile de pl, dar nu ma las, am promis ca ma cantaresc pestte o saptamana si asa o sa fac, incearca si tu, hai sa incercam amandoua sa vedem ce iese :D

eliza david 05 sep 2012 10:33:30

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Bine, hai ca incerc sa ma cantaresc duminica dimineata :) sa vad daca rezist >:D<

jeny2105 05 sep 2012 10:38:45

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1125079)
Bine, hai ca incerc sa ma cantaresc duminica dimineata :) sa vad daca rezist >:D<

ascunde cantarul :D eu o sa ma cantares marti dimineata, o sa fiu dupa doua zile de pp ;)
pupici si baftta :-*:-*:-*:-*:-*

moni30 05 sep 2012 10:55:00

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
va multumesc dragelor>:D<
faza....*cantarul*, mi e cunoascuta...e de efect daca ascunzi cantarul...si pt mine era cand obsesie, apoi l -am tinut in dulap il scoteam o data pe saptamana....acuma...o sa ma cantaresc zilele astea de atac...dupa il bag din nou in dulap, daca ziceti ca la PL e posibil sa urci...
abia astept sa mi fac ciuperci cu sunca de pui si mozzarella
dar pana atunci...mai bagam proteine, azi am ficatei de pui cu sos de iuart si usuroi, sper sa nu fie prea inecaciosi
dimi am papat o pulpita fara piele, facuta in *punga magica*, fara condimentul ala , evident
dupa masa, o sa mi fac iar mini clatite cu sos de iaurt+ esente si indulcitor


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:56:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO