forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Dukan (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/)
-   -   Regimul Dukan (partea 2) (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/regimul-dukan-partea-2-a-11141.html)

Alexa I 15 oct 2012 08:58:41

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Neata fetelor! :-)
Astazi cantarul mi-a facut o super supriza: in sfarsit am depasit pragul de 51kg.
Prietenul meu este plecat de o luna si jumatate din tara si se intoarce peste o luna. Mai am 2.9kg de dat jos si as vrea sa le dau jos pana vine inapoi, asa ca sa-i fac o surpriza :-)

Sper ca cele 4 saptamani pe care le mai am sa fie cat de cat suficiente pentru cele aproape 3 kg de dat jos...

Va pup si va doresc o super saptamana! :-)

azra 15 oct 2012 09:03:06

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de Alexa I (Post 1152301)
Neata fetelor! :-)
Astazi cantarul mi-a facut o super supriza: in sfarsit am depasit pragul de 51kg.
Prietenul meu este plecat de o luna si jumatate din tara si se intoarce peste o luna. Mai am 2.9kg de dat jos si as vrea sa le dau jos pana vine inapoi, asa ca sa-i fac o surpriza :-)

Sper ca cele 4 saptamani pe care le mai am sa fie cat de cat suficiente pentru cele aproape 3 kg de dat jos...

Va pup si va doresc o super saptamana! :-)

felicitari si bafta in continuare>:D<

diadora 15 oct 2012 09:06:59

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Gabi, Era, Alexa, felicitari pentru minusuri! Si la mai mare! ;););););)
Si eu as vrea sa ma cantaresc, dar s-a stricat cantarul. Bateriile le-am schimbat saptamana trecuta. A mers cateva zile si apoi pauza. Sa fie tot bateriile de vina?????? Dar asa repede sa se consume?????

azra 15 oct 2012 09:09:36

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1152310)
Gabi, Era, Alexa, felicitari pentru minusuri! Si la mai mare! ;););););)
Si eu as vrea sa ma cantaresc, dar s-a stricat cantarul. Bateriile le-am schimbat saptamana trecuta. A mers cateva zile si apoi pauza. Sa fie tot bateriile de vina?????? Dar asa repede sa se consume?????

multumesc Dia,
nu stiu ce sa zic de cantarul tau,ar putea fi si bateriile de vina:-/:-/

Alexa I 15 oct 2012 09:09:48

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1152306)

felicitari si bafta in continuare>:D<

Multumesc frumos! Asemenea! :*

Danutzza 15 oct 2012 09:11:19

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1152230)
azi zi de raport:D
-1,4kg\:D/\:D/

felicitari[*1*][*66*]tine-o tot asa:-*

Alexa I 15 oct 2012 09:12:28

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1152310)
Gabi, Era, Alexa, felicitari pentru minusuri! Si la mai mare! ;););););)
Si eu as vrea sa ma cantaresc, dar s-a stricat cantarul. Bateriile le-am schimbat saptamana trecuta. A mers cateva zile si apoi pauza. Sa fie tot bateriile de vina?????? Dar asa repede sa se consume?????

Multumeeesc :* Sigur o sa ai si tu o surpriza cand iti repui in functiune cantarul! :)
Eu cred ca daca este rece pe gresie/parchet...bateriile se consuma mai repede. Intr-o dimineata, dupa o noapte in care geamul a fost deschis, nici mie nu imi mai mergea. L-am dus in alta camera unde era putin mai cald si functioneaza de atunci.

La diferente de temperatura...se duc naibii bateriile alea...Alta idee chiar nu am!

moni30 15 oct 2012 09:13:28

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de Alexa I (Post 1152301)
Neata fetelor! :-)
Astazi cantarul mi-a facut o super supriza: in sfarsit am depasit pragul de 51kg.
Prietenul meu este plecat de o luna si jumatate din tara si se intoarce peste o luna. Mai am 2.9kg de dat jos si as vrea sa le dau jos pana vine inapoi, asa ca sa-i fac o surpriza :-)

Sper ca cele 4 saptamani pe care le mai am sa fie cat de cat suficiente pentru cele aproape 3 kg de dat jos...

Va pup si va doresc o super saptamana! :-)

felcitari si la mai multe >:D<>:D<>:D<>:D<
unde-i Rozi, sa vada cum se pierd aici kg....week endul asta nu s-a plans nimeni ca a gresit
oi fi fost numai eu, cum matza-n sac?:-/:))
aseara am mancat un glob de inghetata...v-am zis ca merg in vizita:P...merg inainte...ca doar nu m-a dobori pe mine un globulet de inghetata:P

Alexa I 15 oct 2012 09:16:42

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1152317)
felcitari si la mai multe >:D<>:D<>:D<>:D<
unde-i Rozi, sa vada cum se pierd aici kg....week endul asta nu s-a plans nimeni ca a gresit
oi fi fost numai eu, cum matza-n sac?:-/:))
aseara am mancat un glob de inghetata...v-am zis ca merg in vizita:P...merg inainte...ca doar nu m-a dobori pe mine un globulet de inghetata:P

Multumesc, multumesc! >:D<>:D<>:D<
Crede-ma, daca ai fost cuminte...globul ala de inghetata nici nu se pune! ;;)

Spor in continuare! :-*

moni30 15 oct 2012 09:17:27

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1152310)
Gabi, Era, Alexa, felicitari pentru minusuri! Si la mai mare! ;););););)
Si eu as vrea sa ma cantaresc, dar s-a stricat cantarul. Bateriile le-am schimbat saptamana trecuta. A mers cateva zile si apoi pauza. Sa fie tot bateriile de vina?????? Dar asa repede sa se consume?????

hello Di,
nu stiu ce sa-ti spun...al meu cantar are baterie din aia rotunda, ca un banut de 10 bani si tine fff mult...ani de zile, dar incerca, schimba bateriile si vezi...eu stiam ca si bateriile astea reincarcabile...la un moment dat trebuie sa le arunci, ca nu mai functioneaza,


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:37:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO