forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am intre 100 kg si 110 kg (http://forum.slabute.ro/intre-100-kg-110-kg/)
-   -   Inceput... (http://forum.slabute.ro/intre-100-kg-110-kg/inceput-896.html)

nicol30 08 aug 2009 22:15:29

Re: inceput...
 
Bine ai venit si multaaaaaaaaaaaaaaaaa bafta sa ai

cristina cristina 09 aug 2009 09:59:12

Re: inceput...
 
scz ca nu am mai postat mesaje in ultima vreme

ce sa zic, eu nu m-am gandit la pastile niciodata desi multi amici ma ademeneau (urasc pastilele in general, si o aspirina nu imi vine sa o iau decat ca ultima salvare), am fost surprinsa insa sa mi se recomande de medic (pe medici in general ii ascult :))) ) poate si de aici a venit vointa de a slabi , m-am speriat probabil ca trebuie sa iau pastile :)))) pentru asta
la sport nu stau f bine, cred ca in concedii fac cea mai multa miscare , acolo sunt argintul viu si ma bag in toate (noroc ca plec destul de des :)) ), dar asa ca activitate zilnica pot spune ca sunt cam sedentara - in afara de ceva plimbari prin parc si de cate o partida de tenis cateodata, sau o plimbare cu rolele nu fac mare lucru, cine stie ocazional , plus ca de mers pe jos nu am parte, de arsul caloriilor la activitatile casnice iar nu se poate discuta si tot asa :)))
cand o sa stagnez la o anumita greutate poate o sa ma apuc si de sport, in acea situatie trebuie sa fac ceva:)

hai va pup
si succese nebanuite in ceeea v-ati propus :-*

dienusha 09 aug 2009 11:24:14

Re: inceput...
 
Asa si...planul de atac contra-kilograme care e? :)

cristina cristina 09 aug 2009 13:23:47

Re: inceput...
 
Citat:

Anterior postat de dienusha (Post 17955)
Asa si...planul de atac contra-kilograme care e? :)

deocamdata doar dieta :)

dienusha 09 aug 2009 14:12:38

Re: inceput...
 
1000 de calorii pe zi? asta tin si eu...si multe fete de aici. Iti tin pumnii!!
Un pas ar fi sa scrii in meniu ce mananci zilnic.

cristina cristina 09 aug 2009 17:11:27

Re: inceput...
 
Citat:

Anterior postat de dienusha (Post 17965)
1000 de calorii pe zi? asta tin si eu...si multe fete de aici. Iti tin pumnii!!
Un pas ar fi sa scrii in meniu ce mananci zilnic.

da, 1000 cal/zi; asa ma apucasem sa scriu ce mananc pe zi dar m-am lasat de asta ca am vazut ca nu aveam prea multe combinatii de facut asa ca mananc cam acelasi lucru in fiec zi cu f mici variatii (nici nu ma dau in vant dupa alimentele permise deci nu imi ramane ce sa combin prea mult)

se pare ca ar fi una din cele mai bune dietesi asociata cu vointa necesara da rezultate ffff bune

de cand cu dieta asta am inceput sa ii gatesc sotului mai mult :))) cred ca imi lipseste timpul petrecut la masa si joaca cu alimentele :))

ms mult de tot si eu va tin pumnii :)

Slabuta 09 aug 2009 20:01:26

Re: inceput...
 
Cristinica, buna :)

Ce faci? cum mai merge?

cristina cristina 10 aug 2009 19:15:06

Re: inceput...
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 18031)
Cristinica, buna :)

Ce faci? cum mai merge?

bunaaa
deocamdata f bine, vad ca ma abtin eroic cand mai am cate o pofta b-)
insa urmeaza sa plec iar in concediu si sa vad cum ma abtin si acolo :)


pupici si vointa la toata lumea >:D<

Oana.S 11 aug 2009 20:28:00

Re: inceput...
 
Sper sa ma primiti si pe mine in gasca, macar sa stiu ca nu va fi o misiune imposibila :)

Slabuta 11 aug 2009 20:32:47

Re: inceput...
 
Citat:

Anterior postat de Oana.S (Post 18474)
Sper sa ma primiti si pe mine in gasca, macar sa stiu ca nu va fi o misiune imposibila :)

Buna Oana si bine ai venit printre noi :)

Te primim cu cea mai mare placere :)>:D<

Spune-ne cate ceva despre tine, cum ai ajuns la aceasta greutate, ai mai incercat sa slabesti, ce diete ai mai tinut...?


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:20:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO