forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/)
-   -   Jurnal Marilo - o speranta de ajutor (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/jurnal-marilo-speranta-ajutor-11046.html)

rozica1965 09 feb 2014 10:25:54

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1327149)
Hai ca ies ca nu mai este chip:)):))

Fugi............ca te-am zguduit destul........sper sa iti fi prins bine zguduitura!:D

marilo 10 feb 2014 21:19:13

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Salvee>:D<:-* A trecut o zi frumoasa. Am fost linistita la servici chiar daca am avut de lucru mult , ca de obicei. Am mancat atat cat am mancat dar mi-a placut ce am mancat. Ma simt bine si maine dimi am sa vad ce mai arata prietenul meu , cantarul. Mancai si masline si gogonele murate si probabil o sa retin si ceva apa dar este apa nu untura;;). Sunt ok.
Noapte linistita dragile mele>:D<:-*

rozica1965 10 feb 2014 21:26:52

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1327736)
Salvee>:D<:-* A trecut o zi frumoasa. Am fost linistita la servici chiar daca am avut de lucru mult , ca de obicei. Am mancat atat cat am mancat dar mi-a placut ce am mancat. Ma simt bine si maine dimi am sa vad ce mai arata prietenul meu , cantarul. Mancai si masline si gogonele murate si probabil o sa retin si ceva apa dar este apa nu untura;;). Sunt ok.
Noapte linistita dragile mele>:D<:-*

Bafta la cantarul de maine!>:D<

marilo 13 feb 2014 22:37:07

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Buna seara draga casuta si dragile mele vizitatore >:D<:-*
Am intrat ca in fiecare seara sa-mi calculez meniul. Nu stiu de ce ,dar imi este greu in ultima vreme , sa intru in meniu. Eu insist , inca;), sa calculez. Astazi am ajuns foarte tarziu acasa si nu am mai bagat gustarea 2 .Asa se face ca sunt sub 1000 si o sa ma certe Rozi;;). Incerc sa nu se mai intample maine:). Cantarul se misca incet ba mai si ,,valseaza,,:)). Vad cum ies saptamana asta.In we ma duc si la mama:((.
O sa zic eu ce si cum dupa ce trec hopul.
Hai noapte buna si ...pe curand:-*:-*:-*

grasuta1961 14 feb 2014 08:31:41

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Buna,Mari ! Sa stii ca Rozi are dreptate.Am vazut o emisiune a lui Dr. Oz si spune ca sa nu manancam 1200 cal ca nu slabim asa cum slabim atunci cand mancam mai multe calorii.Asa si eu incerc sa ma incadrez in 1600-1800 cal .De ce nu-ti afisezi aici meniul? Eu asa am inceput de ieri sa fac.te pup si mai trec pe la tine.O zi frumoasa !

rozica1965 14 feb 2014 08:33:53

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1328820)
Buna seara draga casuta si dragile mele vizitatore >:D<:-*
Am intrat ca in fiecare seara sa-mi calculez meniul. Nu stiu de ce ,dar imi este greu in ultima vreme , sa intru in meniu. Eu insist , inca;), sa calculez. Astazi am ajuns foarte tarziu acasa si nu am mai bagat gustarea 2 .Asa se face ca sunt sub 1000 si o sa ma certe Rozi;;). Incerc sa nu se mai intample maine:). Cantarul se misca incet ba mai si ,,valseaza,,:)). Vad cum ies saptamana asta.In we ma duc si la mama:((.
O sa zic eu ce si cum dupa ce trec hopul.
Hai noapte buna si ...pe curand:-*:-*:-*

Mai sunt inca ceva defectiuni la site!
Cum valseaza? In sus sau in jos?:D

rozica1965 14 feb 2014 08:36:00

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de grasuta1961 (Post 1328945)
Buna,Mari ! Sa stii ca Rozi are dreptate.Am vazut o emisiune a lui Dr. Oz si spune ca sa nu manancam 1200 cal ca nu slabim asa cum slabim atunci cand mancam mai multe calorii.Asa si eu incerc sa ma incadrez in 1600-1800 cal .De ce nu-ti afisezi aici meniul? Eu asa am inceput de ieri sa fac.te pup si mai trec pe la tine.O zi frumoasa !

Daca mancam prea putin,nu numai ca la un moment dat intram la stagnare dar vom fi si lesinate de foame si abandonam pana la urma!Nu putem rezista la infinit cu foamea in gat! Cedam psihic!

marilo 28 feb 2014 13:32:14

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Buna jurnal! Sunt la servici si-mi fac de cap[*65*] Sunt singura in birou si nu vreau sa fac nimic:P
Am trimis cu drag cate un martisor fetelor cu care de-alungul timpului am mai schimbat cate un cuvint. Doresc din suflet numai bine tuturor celor care intra aici, in casuta sperantelor noastre. O primavara frumoasa si cu multe realizari in toate!!!
Maine am iesire la mama si nu o sa am timp sa mai intru.
Ce sa va zic despre mine? Scad si eu incetunel si nu constant. Cu caloriile ..am obosit sa le numar:D. Rozi acum cred ca bag cam multe;;)
Am cumparat acum ceva timp ciocolata pentru martisor..sotul are colege;). Am luat initial 10 ..le-am terminat.>:)>:)..si am mai luat 10 Pentru 8 Martie nu mai fac prostia asta..:))
Nu cred ..sigur..nu-mi fac targhetul propus. Ei..dupa fapta si rasplata nu? Cu cioco Milka nu slabestix-(
Va :-* si ne ..citim>:D<

dayanna 28 feb 2014 15:24:59

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=203

rozica1965 28 feb 2014 20:01:15

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1333939)
Buna jurnal! Sunt la servici si-mi fac de cap[*65*] Sunt singura in birou si nu vreau sa fac nimic:P
Am trimis cu drag cate un martisor fetelor cu care de-alungul timpului am mai schimbat cate un cuvint. Doresc din suflet numai bine tuturor celor care intra aici, in casuta sperantelor noastre. O primavara frumoasa si cu multe realizari in toate!!!
Maine am iesire la mama si nu o sa am timp sa mai intru.
Ce sa va zic despre mine? Scad si eu incetunel si nu constant. Cu caloriile ..am obosit sa le numar:D. Rozi acum cred ca bag cam multe;;)
Am cumparat acum ceva timp ciocolata pentru martisor..sotul are colege;). Am luat initial 10 ..le-am terminat.>:)>:)..si am mai luat 10 Pentru 8 Martie nu mai fac prostia asta..:))
Nu cred ..sigur..nu-mi fac targhetul propus. Ei..dupa fapta si rasplata nu? Cu cioco Milka nu slabestix-(
Va :-* si ne ..citim>:D<

Le-ai terminat in sensul ca le-ai papat.......nu ca le-ai daruit![*16*][*16*][*16*]...Cu toate astea ,felicitari pt ticker!!!!!!!:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:51:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO