Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #10000 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 22:17:32
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de inadorabila Vezi mesajul
Mie mi s-a facut rau de la ele. Varsam. Imi era greata in permanenta. Aveam chiar si senzatii de tristete.
Si am citi pe prospect si spunea ca is reactii secindare normale, dar mie tare rau mi-a fost de la ele in prima luna. Intre timp m-am obisnuit.
Poate si de la chisturile ce le am.

Lasa ca luna viitoare. Nici nu o sa stii cand iti vin musafirii. Nu o sa te doara nimic. Nu o sa simti niciun disconfort! Totul o sa fie perfect!
Citat:
Anterior postat de inadorabila Vezi mesajul
Eu una nu m-as mira, stii cum is batraneii. Mie imi zice bunicul ca fac cancer de mai stau mult in preajma calculatorului. Nu stiu cum a dedus el asa ceva, dar fie!
Nu-s ei obisnuiti cu tehnologia, reactioneaza ca tot oamenii care au vazut primul bec, li se par lucruri diavolesti!
Citat:
Anterior postat de inadorabila Vezi mesajul
1000 de pagini de Jurnal Andra!
Wooooow!
Scuze, eram la unca si m-am enervat ca mi s-a deconectt dupa c am scris un ditamai mesajul asa ca am zis sa iti scriu cand ajung acasa
Pai...am inceput aseara deci acum am luat-o pe a 2a. panaacum totul ok. doar un cos mai ciudat langa barba. dar totul ok pot sa zic oricum, cred ca e cam repede sa ma pronunt
Dar cum spui tu... sa speram ca e totul ok
Ei...stiu cum sunt batranii doar ca bunicamea zice c vrea sa invete pe laptor(asa caaa-a zis) ca sa poata vb cu noi
Da, wow 1000 doamne cat m-am mai "plans" pe aici