View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 21 iun 2010, 10:27:37
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnalul slabutei Viktorita

Citat:
Anterior postat de viktoria Vezi mesajul
-1 KG
bravooo continua tot asa

Citat:
Anterior postat de viktoria Vezi mesajul
Am obosit .... pursisimplu am obosit... nu pot sa inteleg de unde atita indiferenta ? Ma intreb poate eu sunt de vina cu ceva ...poate petrecem prea mult timp imreuna si s-a plictisit de mine ... dar cind doi oameni se iubesc cu adevarat ei nu se plictisesc niciodata unul de celalalt. Nu stiu daca mai marita sa mai discut cu dinsul pe tema asta , p-ru ca am discutat nu demult ... si parca era tot bine , si ieri iarasi s-a inceput ...Ceva se intimpla intre noi si nu pot sa inteleg ce anume ...
M-a dat gata cu comportamentul lui ...
Nici nu va spun ce si cum am mincat ieri... si azi , am asa o stare ca ... sincer ... nu-mi dau seama ce maninc si in ce cantitati...
Imi pare rau saaud ca nu gva intelegeti nu faci bine ca nu mananci. nu ara rost sa iti strici stomacelul. pentru ce? ai si tu dreptate... cum sa te plictisesti decineva daca il iubesti? stati de mult impreuna. poate are nevoie de putin spatiu... ce stiu ce ii trece prin minte. dar daca se plictiseste atunci ar trebui sa te puna pe ganduri chestia asta. voi stiti ce si cum, asa ca incercati sa vorbiti si sa rezolvati problema aceasta
Citat:
Anterior postat de viktoria Vezi mesajul
Neata ! Dimineata s-a inceput cu un sunet de telefon al matusii care m-a bucurat ca nu poate sa sa intilneasca azi cu mine pentru ca-i ocupata zilele astea , dar asta nu-i motiv sa-mi stric dispozitia pe toata ziua ...
Acum imi beau cafeluta cu o lingurita de miere si 100 g de brinza de vaci... si chiar daca am mai facut prostioare zilele astea mincind ce nu trebuie, cintarul tot 58 arata asa ca stau linistita ... clar ca putea s arate si mai putin daca eram cuminte ...
Saptamina asta am in plan sa dau jos inca un kg ...
Si foarte mult vreau sa-mi gasesc ceva de lucru , odata ce-am finisat sesiunea , am nevoie de bani ... dar din pacate nu apare nimic
buna dimineata pai hai nu iti strica dispozitia. data viitoare sa fi mai cuminte si cantarul o sa fie darnic
lasa ca poate se iveste si ceva de munca ai rabdare. toate la timpul lor
o zi frumoasa iti doresc