View Single Post
  #11744 (permalink)  
Vechi 24 mar 2013, 22:10:22
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Stii care e problema Emy? Sunt disperati caci au un copil si ii inteleg.
E greu cu munca, stau cu socrii, chiria e mare, dar in Romania de ce au stat atata pe uscat? au terminat banii si au venit aici.
De ce nu s-au intors imediat?! dar cine e ca ei, 4 luni si jumate sa stai acasa, pe degeaba...
I-am zis ca nu vreau cearta, iubesc fetita aia ca si cum ar fi a mea, nu vreau sa sufere deci sa ma lase in pace naibii ca m-am saturat.
Am asigurat-o ca nu are de ce sa isi faca grija cand a venit. asa a si fost.
i-a si facut contract, are program bun, toata ziua, mai face si pe langa...
Probleme de sanatate are fiecare, i-am zis ca trebuie rezolvate. caci daca nu ma duc eu sa o ajut, ia pe alta si sa vedem la aia mai urla asa ca la mine

Zicea ca nu ar zice nimic daca m-as duce dar cum ar fi ca ea acolo lucreaza ca un sclav si vezi doamne sa vin eu sa stau pe divan cu fata, sa ies la plimbare si sa iau 8 € ?!
Doamne, am ramas muta Nu imi venea sa cred ce aud
Adica i-ar fi ciuda sa stau eu degeaba, ca ea nu ia la ora... are un program, un salariu pe luna. dar e bun, crede-ma.
Eu nu stiu ce are in cap, serios, cred ca nu mai e normala.
Si toti care ii dau dreptate, sa ma pupe undeva
Glumesc, dar m-am chiar enervat
Fratele lui iubi ala mare e f capos de fel. ea a vb frumos, dar recunostea ca intr-un fel ii e frica ca pierde munca, ca ce face... eu una sincera m-am saturat de vorbele astea si de problemele ei.
Le am eu pe ale mele, asa ca sa ma lase naibii in pace
Pe Sara nu o sun, sa ma sune si atunci ii zic sa nu mai insiste, daca vrea tinem legatura, mai vorbim, dar acolo la munca nu ma duc.
Si bag mana in foc ca o sa ia pe alta... imi pare rau doar de fetita, o sa sufere pentru ca are niste parinti inconstienti
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui andra_aly:
angela av (25 mar 2013), david (27 mar 2013), manumanuela (24 mar 2013), rainbow (24 mar 2013), VentoFreddo (24 mar 2013)