View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 20:32:21
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...

Aida,in mod normal te-as certa pentru ca ai slabit atat de mult in asa putin timp.Dar cred ca tinand cont ca surplusul tau de kilograme e mare spre maricel,tinand cont ca vii dupa o sarcina si e normal sa dai jos mai repede ca noi astealalte te mai las un pic si pe urma te cert,hihihi.
Tre sa ma uit sa vad ce mananci,dar din ce am citit nu am ramas cu impresia ca te-ai infometa si ai manca extrem de putin,sper sa nu gresesc.
10 kg sunt un super inceput si te felicit.Si va urez multa multa bafta cu planurile de bebe,ce super o sa va fie cu doi grasunei alaturi.Sper ca ati avut o zi buna si va urez o seara placuta la toti.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]