View Single Post
  #42 (permalink)  
Vechi 26 aug 2012, 18:37:29
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Ati fost vreodata batute de sotii vostri ?

Citat:
Anterior postat de Exp Vezi mesajul



trist este ca pana la urma, unele femei chiar se obisnuiesc cu bataia... dar poate ca unele isi merita soarta!
Nu vreau sa fiu rea, dar ai cea mai mare dreptate. Am vazut in familie chestii de astea, buni a mea, Dumnezeu sa o ierte, a suferit mult. si daca va zic cum nu va vine sa credeti
A fost maritata de parinti , apoi s-a maritat din dragoste si a avut-o pe mami cei 2 baieti. Nu a mers nici asa, iar la a 3a casatorie totul parea minunat. Cat au stat necasatoriti, si vorbesc de 10 ani...a mers totul bine. dupa ce s-au casatorit a inceput sa dea in ea. Va dati seama...stai cu cineva si nu te astepti dupa atata timp la astfel de fapte pana cand nu a mai avut mult si era sa o bage in pamant. buni nu a avut curajul sa divorteze, a avut noroc cu familia care i-a fost alaturi si in sfarsit a scapat de acel nesimtit.

Eu de aceea zic, majoritatea si-o cauta cu lumanarea.
De astfel de animale trebuie sa fugi cat vezi cu ochii. ramai singura? si ce daca...nu eti nici prima nici ultima.
trebuie sa iti dovedesti ca poti, ca esti in stare sa te descurci si singura.
Eu acum nu vreau sa zic ca sotul tau nu se poate schimba, mai sunt si cazuri de acelea...mai greu dar nu zic ca nu sunt. insa ai grija, sa nu te orbeasca dependenta de el... iubirea care i-o porti....
Multa fericire iti doresc.
Răspuns cu citat