Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4987 (permalink)  
Vechi 02 mai 2012, 22:09:39
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Buna draga mea Andra

Mie imi spui... eu imi aduc aminte in fiecare zi serile noastre si cum stateam de vorba pana tarziu. Am ramas cu speranta ca la un moment data va fi din nou ca inainte. Ce sa mai, erau alte vremuri, acum toata lumea se chinuie cu o viata mai grea si mai plina de griji.

Eu ma reapuc de azi de sport. Am avut o pauza, pur si simplu nu am avut starea necesara, prea obosita, de fapt extenuata fizic... mi-am facut cateva pozisoare din fata si profil pentru comparatii. Mi-am marcat in photoshop si zonele care trebuie lucrate, rezultatul ar trebui sa fie foarte frumos

Ai timp pana in iulie, asa ca sa nu te mai aud.
Lasa lucrurile sa se intample de la sine

Ce draga imi e nepotica ta. Este ca o papusica.
Au ganduri de ramas in Romania?

Cum este mama ta? Sanatoasa?

Ieri in Bucuresti era o caldura de aveam impresia ca a venit vara in toata regula, 30C
M-am si bronzat, am fost la tara, mi-a placut atat de mult.
Zilele acestea am febra musculara la gamba de la vopsit geamuri si incordat.
Nu stiu daca ti-am povestit, am acum atelier separat de casa. La care am muncit o gramada, dar este pe sfarsite si abia astept sa fie totul gata

Te pup scumpa mea
Mi-e dor de tine.
Buna Marina
Iarasi vin acasa, din pacate iarasi pe fuga...nustiu cand o sa mai vin in Ro in vacanta , serios...
Pe 20 plec de aici, stau pana pe 27.
Pe 10 ajunge tusi(sora lui buni) la noi si sta pana pe 20 cand plecam toate 3 in Ro. apoi pe 27 s-ar putea sa ma intorc cu mami si cu bunica mea din parte lui tati. Am zis sa o aduc la mine o saptamana...mai mult pentru tati... in memoria lui. Ca nu am avut noi un raport atat de ... In fine, o sa iti povestesc si de asta intr-o zi... lunga poveste.
Deci, anul acesta avem multi musafiri di Ro In august vin si verii mei la mine 10 zile
Foarte bine, eu azi am facut 80 de min
Nu ma las...doar la mancare am ceva probleme Mi-e mereu foame, pofte...
Si eu o ador pe Jasmine e o dulcica, de abia astept sa o vad
Cica se intorc, ce bine sa rezolve cu toate actele, apoi se intorc
Mami e bine, obosita ca lucreaza foarte mult, dar e ok
E ziua ei pe 12, si ma gandesc ce sa mai inventez anul acesta Greu cu, cadourile
Am citit , sunt la curent cu stirile Ai muncit mult la atelier, dar cred ca o sa fie mai bine, asa separat, nu?
Te pup si eu, si mie de tine
Si mi-e dor si vremurile acelea cand stateam la "taclale" pana tarziu
Pupici, noapte buna
Răspuns cu citat