View Single Post
  #546 (permalink)  
Vechi 14 mai 2014, 16:18:03
eliza david's Avatar
eliza david eliza david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Si tabelul...

Va rog frumos de tot ceva.. mai ales fetele care raporteaza la kilograme.. Ati putea, va roooog, atunci cand dati raportul sa mentionati exact cate kg ati slabit, cate aveti dupa slabire si cat se reporteaza pe sapt trecuta?
Multumesc mult! Mi-ati usura munca

Nota asupra tabelului: in coloana nr actual de kg din saptamana ptr care s-a dat raportul (de exemplu sapta trecuta 05 - 1.05) este trecuta valoarea numarului de kilograme/centimetri cu care ati inceput saptamana (deci nu nr de kg care il aveti dupa slabire!).
Numarul de kg/cm reportati se trece in foaia cu saptamana urmatoare (adica report pe sapt viitoare, ca sa poata vedea si calcula mai repete nr de kg slabite in saptamana respectiva + nr de kg report)

Sper ca ati inteles ce am explicat eu aici

Nu au venit la raport Madalina si costina89.. Daca raporteaza pana diseara e ok, daca nu vor fi descalificate

Clau, nu stiu daca am inteles eu corect dar cred ca la mine tre sa pui +300g raportate pt saptamana urmatoare. Acum ai pus -100g.

"Kilograme = 0 pct
+400 (saptamana asta) -100 g (raportate) = +300g pt saptamana viitoare"

Adik m-am ingrasat 400g din care am scazut 100g de saptamana trecuta si au mai ramas 300g.

Sper ca am zis bine.
__________________



jurnal de primavara
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui eliza david:
Kclaudyia (15 mai 2014)