View Single Post
  #85 (permalink)  
Vechi 13 ian 2012, 19:37:26
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: De ce vrei sa slabesti?

Citat:
Anterior postat de VUDULCIU Vezi mesajul
buna slabute in devenire.imi doresc din suflet sa slabesc dar nu reusesc.acum sunt a 4-a zi cu ciorba de varza si am slabit doar 900 de grame si imi este f greu.am mai slabit anul trecut cu ea dar acum nimic
Salut. O sa te iau tare, pentru ca nu accept sa vad persoane inconstiente. Totusi , sper sa nu te superi, pentru ca e vorba de sanatatea ta.
Ai citit titlul acestui subiect? dieta cu supa de varza= infometare. Acum intrebarea mea este? sti ce inseamna sa te infometezi? stii la ce riscuri te expui?
1 kg / saptamana ar fi ideal sa slabim. tu deja ai slabit 900 gr... intai pierzi apa... apoi o sa stagnezi. corpul se obisnuieste cu supa asta si nu mai slabesti. asta vrei? daca vrei rezultate frumoase, alege o dieta sanatoasa si lasa prostiile deoparte
Faptul ca acum nu mai slabesti, fata de anul trecut ar trebui sa te faca sa intelegi ca deja organismul s-a obisnuit si o sa fie greu sa o iei pe calea cea buna. ai rabdare si o sa fie bine. dar intre timp alege un stil de viata sanatos: dieta ok + sport
Astept vesti bune
Răspuns cu citat