View Single Post
  #88 (permalink)  
Vechi 14 apr 2011, 20:58:56
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
mie sincer , si nu cred ca numai eu... nu-mi plac baietii asa firavi si slabi. sa aiba ceva acolo pe ei..
sa ma simt protejata.haha
Jessik, iubi al meu e super slab... dar asa e din familie. intradevar, a fost mai plinut inainte , chiar cand l-am cunoscut. dar vb de 3-4 kg, nu mai mult
si te asigur ca pe cat e de slab...are o forta. e slab... dar la cat e de slab, are numai muschi.
si crede-ma ca nu mi-e frica cu el. nici sa ii apara in fata un urias. ca daca stau bine sa ma gandesc, degeaba e urias, daca e ca un sac cu puf inauntru si nu are forta
si acum, daca tot m-am bagat in discutie, sa raspund si eu...ca v-am tot citit
Titlul nu prea imi place...si va zic si de ce? nu cred ca este influentata iubirea daca esti slab sau gras. e normal ca barbatilor le place sa aiba ceva aratos langa ei si de ce sa mintim, si noua

dar pana la urma, daca ne iubesc, sunt alaturi de noi si grase si slabe sau slabute
eventual ne ajuta sa revenim pe drumul cel bun, dar intr-un mod placut, nu vorbind pe la spate cu prietenii de exemplu sau mai stiu eu ce sunt destui ce fac asa...
Si in sfarsit sa raspund si eu, ca m-am lungit cam mult... iubi al meu, daca nu ma place asa cum sunt, am fost sau voi fi sa isi gasesca una pe placul lui binenteles, trebuie sa arat bine in primul rand pentru mine, dar sa fie si iubi mandru de mine ca pot, nu?
Răspuns cu citat