forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

selen3 16 iul 2010 13:14:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
multumesc din suflet!!!!
m-ai facut sa zambesc!!!>:D<

sunshine 16 iul 2010 17:29:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ghindocelu (Post 256186)
Neatza
Mersi mult de informatie, #:-sasta nu stiam.
Ce bine ca stiu altii:D
Voi tine sub supraveghere stricta corbohidratii de acum in colo.:D
Si daca mananc mai putini se poate intampla ceva rau???:-/
Sau voi da jos din burtica (oricum si cu sport:) ).

Nu, daca mananci mai putini carbo, chiar ajuta la talie. Cea mai potrivita dieta este asta cu carbo putini Dieta South Beach

Citat:

Anterior postat de selen3 (Post 256277)
ASA TREBUIE SA NE MASURAM?........cum te-ai masurat tu sunshine?
mi-am luat si eu masurile...............
la bust : 81
talie: 72
posterior :96

Cum adica cum m-am masurat? cu centimetru :) la sani, la talie, la colac ( partea cea mai inalta a burticii), solduri = fund, si coapsa. si cam atat.. Asta vroiai sa stii nu?
Citat:

Anterior postat de Oana16 (Post 256504)
Poti inlocui ciorba de varza cu salata de varza?? Mie mi se pare cam nasty ciorba aia,si vreau sa dau cu salata...voi slabi?

Pui o intrebare cam... de genul: Daca nu mananc nimic, slabesc??
Daca mananci numai ciorba de salata, o sa slabesti, dar apoi revenid la papa normal, te ingrasi.
Deci mai bine opteze pt ciorba de salata doar la cina.

anqutz 16 iul 2010 20:55:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Hello fetelor! Nu am mai trecut de mult pe aici, de ft mult. :) Ma "laud" cu doar 1,7 kg de dat jos. Maine dimineata va pun si masurile. Am nevoie de cineva sa ma urecheze, mai ales ca in ultimele zile m-am incadrat in kcal dar am mancat numai prostii. :(

andutza 16 iul 2010 21:22:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
salut slabutelor. azi am mancat cam multe dulciuri 6 biscuiti si mininapolitane naty vreo 8 cu vanilie .si am mai baut un kefir azi si am mai macat un sandwich cu cascaval ce as putea manca acum seara

anqutz 16 iul 2010 22:00:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andutza (Post 257320)
salut slabutelor. azi am mancat cam multe dulciuri 6 biscuiti si mininapolitane naty vreo 8 cu vanilie .si am mai baut un kefir azi si am mai macat un sandwich cu cascaval ce as putea manca acum seara

Si iti faci probleme? Ai 1,66 si 43 de kg, nu e cazul sa slabesti ci sa mai pui pe tine!!!

mvthebest 16 iul 2010 22:18:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andutza (Post 257320)
salut slabutelor. azi am mancat cam multe dulciuri 6 biscuiti si mininapolitane naty vreo 8 cu vanilie .si am mai baut un kefir azi si am mai macat un sandwich cu cascaval ce as putea manca acum seara

Pune mana si mananca. Vrei sa ajungi la spital :-o:-o:-o:-o :(
http://forum.slabute.ro/slabit-extre...tate-3875.html
http://forum.slabute.ro/pregatirea-s...rea-814-5.html

Slabuta 16 iul 2010 22:18:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Bun venit Andutza :)

Ai un album aici pe slabute sa te vedem si noi? :)

mvthebest 16 iul 2010 22:20:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andutza (Post 255802)
cum vi se pare combinatia kefir cu o lingurita de miere pentru cina azi am mancat dupa pranz un sandwich cu cascaval si pela ora 5 pepene este mult?

Doar atata ai mancat toata ziua:-o:-o:-o:-o
De ce mai vrei sa slabesti? Esti deja subponderala:(
Pune o poza cu tine sa te vedem:) De unde vrei sa mai slabesti?

ras_cristalin 16 iul 2010 22:21:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andutza (Post 257326)
ar merge niste urda cu ceai?

Andutza, te rog sa citesti linkul cu subponderabilitatea de la semnatura mea. Tu trebuie sa mai pui pe tine pana la BMI 18-18.5 ca sa te incadrezi in categoria normoponderal.
Imi pare rau, dar slabutele nu sustin slabitul exagerat si nesanatos, cum este cazul tau. Daca vrei sfaturi legate de o alimentatie sanatoasa si posibile moduri in care sa pui masa musculara ca sa iei in greutate... cu placere. Daca nu, slabutele nu te vor sustine... scopul nostru e slabitul sanatos, nu anorexie sau formula "piele si os".
Ti-o spun cu toata prietenia si buna intentie, schimba-ti tickerul.

ghindocelu 17 iul 2010 09:24:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna dimineata
Ce aveti de gand sa faceti astazi slabutelor?
Eu ma voi apuca in curand sa coc niste vinete pe gratar intre timp voi face si ceva curatenie si dupaia 2 ore voi invata la germana.
O zi faina si multi pupici si putine kg


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:45:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO