forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

sunshine 24 aug 2010 05:51:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
La inaltimea ta greutatea este buna. Iar dietele nu trebuiesc tinute daca nu ai 18 ani min. Iti dau cresterea peste cap, metabolismul. Tu ai nevoie de un pic de ordine in meniu.( deci nu fast food si sucuri) Vorbeste cu mama ta si ai sa te convingi. Iar ca sport poti sa profiti de cele 2 ore de sport pe sapt, sunt de ajuns:)

Anycyk90 24 aug 2010 07:27:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neatza slabutelor!O noua zi,un nou inceput.Astept doar vesti bune[*3*]O zi frumoasa[*130*]

mioaravasile 24 aug 2010 08:11:57

Multumesc pentru incurajari!
Eu sunt constienta ca fara sport si fara o dieta echilibrata din toate punctele de vedere nu o sa reusesc. Asa ca nu tin o dieta oarecare sau un regim. Mie sincer mi se par cam absurde 90% din ele. Asa ca incerc sa manac normal, dar cu portii mai mici. Si evit prajeli, mancaruri grele, dulciurile, sucurile.... Iar sport incerc sa fac, cam de 3 ori pe saptamana alerg vreo 3km, de 3 ori pe sapt joc tenis la simplu cam 3 ore, sar coarda iar aproape zilnic merg pe bicicleta aprox 6-7 km.
Probabil va intrebati daca fac atat sport de ce nu am slabit pana acum? Pentru ca am mancat prea mult.. si ceea ce v-am spus sus e o medie, au fost si saptamani cand nu am alergat deloc de exemplu. Sper ca de data asta sa nu mai ma opresc din program.

Paula001 24 aug 2010 08:50:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neata la toate slabutele cum o mai duceti,au fugit kg sau inca nu.Daca nu declaratile razboi!![*ras-puternic*]

Anycyk90 24 aug 2010 09:01:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Am declarat de ieri:D si pana nu reusesc sa le inving nu ma las!!!In rest e ok...eu sunt la cateva zile de detoxifiere sunt curioasa de rezultate.Tu?

Paula001 24 aug 2010 09:11:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Eu ma simt formidabil sunt in prima zi la Dieta South Beach partea1 sper sa vad rezultate la sfirsitul saptaminii atunci o sa va spun de reusita![*okay*]
Sincer sa nu va gasit pe voi si povestile voastre nu aveam sa fiu atit de motivata de a slabi,sper sa ajung la scopul propus!!!!

andra_aly 24 aug 2010 09:26:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neata fetele:) paula, mult succes cu SB. sunt sigura ca o sa ai rezultate frumoase:)
Anycy, am vazut ca tu ai 55 de kg la 1,73 inaltime:-osi vrei sa ajungi la 50. pai asta inseamna la un bmi de 16.7 parca:-s ceea ce nu e tare bine.te invit sa citesti putin aici si apoi sa te mai gandesti daca e bine sa slabesti... http://forum.slabute.ro/slabit-extre...tate-3875.html

Anycyk90 24 aug 2010 09:56:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Acum o sapt am avut 53 si am facut o boacana timp de 6 zile in care am mancat doar prostii si m-am ales cu ink 2 kg.Mentionez ca acum o luna jumate am avut 50 doar k iar am inceput cu dulciuri.Acum insa voi adopta o alimentatie sanatoasa si va fi ok.:)Mersi oricum pentru sfat.Ps:mai degraba vreau sa scap de colacei,celulita si sa-mi subtiez picioarele prin sport si alimentatie corespunzatoare:)

andra_aly 24 aug 2010 09:59:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Daca vrei sa scapi de celulita si restul.. eu zic sa te lasi de dieta. Sport-acesta e secretul:D deja ai bmi de 18.4. sub 18 nu este bine. si tu vrei sa ajungi la 16:-o:-s eu tare as vrea sa vad o poza de a ta...poate ai tu dreptate:-/ cu toate ca eu sunt sigura ca arati foarte bine la inaltimea si kg tale. sper ca ai citit articolul e mai sus:-/

Anycyk90 24 aug 2010 10:02:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Am citit ,ms...am poza cu mine:)doar k in acele poze am 53 kg...erau facute acum un an...acum o sapt tot 53 am avut.:)

andra_aly 24 aug 2010 10:14:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 300274)
Am citit ,ms...am poza cu mine:)doar k in acele poze am 53 kg...erau facute acum un an...acum o sapt tot 53 am avut.:)

Eram sigura... eu zic sa te uiti mai bine in oglinga sa vezi ce bine arati:-o de fapt mi se pare ca esti ca slabuta. :-orei sa mai slabesti sa nu mai ai forme deloc?:-s sa sti ca daca esti slaba, si un kg e mult...apai 3. :-s:-o
Bmi-ul nu minte...asa cum nu mint nici pozele tale. :-s
ai grija de tine. si nu mai visa aiurea colacei....#:-s

Paula001 24 aug 2010 10:19:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Mersi mult Andra_Aly pentru urari!!!
Sa scapi de celulita Anycyk90 te mai ajuta si diferite tratamente naturiste ca de exemplu mierea de albine amestecata cu sare de mare e un scrab poti sal faci in timp ce faci baie!!!
Mai am si o astfel de reteta la fel iai miere de albini si amesteci cu praf de mustar iai niste prosopuri le pui undeva si le incalzeste!!!Mai intii amestecul din miere de albini si mustar si il pui pe zonele problematice te infasori cu pelicula apoi cu prosopurile fierbinti si stai 45 minute va asigur ca daca faci acesta reteta regulat de exemplu de 2-3 ori pe saptamina pot sa dispara si 1-2cm si de celulita!!!

Anycyk90 24 aug 2010 10:21:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Mersi mult pentru sfaturi Paula001,eu incerc in fiecare seara sa ma dau cu crema/gel de la Elmiplant si mi-am luat o centura abdominala pentru sauna&masaj...sunt curioasa ce rezultate va da pe termen lung:-??

Anycyk90 24 aug 2010 10:25:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Ei in acele poze chiar k nu am colacei da acum dupa o sapt de "infulecat" doar tampenii am stricat tot:(...Ei ma multumesc makr sa ma mentin la 53 cum aratam in poze:X

andra_aly 24 aug 2010 10:30:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 300301)
Ei in acele poze chiar k nu am colacei da acum dupa o sapt de "infulecat" doar tampenii am stricat tot:(...Ei ma multumesc makr sa ma mentin la 53 cum aratam in poze:X

Chiar si cu 2 kg in plus...nu cred ca esti grasa. eu zic ca ai putea sa ramai la 55 kg- un bmi chiar la limita(18.4). si sa faci sport daca vrei sa tonifici pe ici pe colo:)
sa sti ca o fata nu e chiar frumoasa slaba. slabuta e altceva;) tu ce alegi? slabuta sau slaba?
sanatatea e pe primul plan>:D< ai grija de tine

Paula001 24 aug 2010 10:30:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Cu cea mai mare placere ma impart cu voi cu retetele pe care le stiu!!!
[*128*]
Mai stiu ceva pentru a scoate apa din organism si pentru a face pofta de mincare mai putina adica sa nu maninci sa beai inainte de a lua masa un ceai din ghimbir si ceai verde cu miere de albini proportia e de o lingura de ghimbir la o lingura de ceai verde si miere dupa gust!!!E super!!![*ceai*]

Anycyk90 24 aug 2010 10:32:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Asta chiar suna bine...am incercat ceai verde cu miere dar cik e indicat ceai verde neindulcit...>:D<

Anycyk90 24 aug 2010 10:34:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Oricum as vrea sa ajung makr la 53 si ma voi tonifica prin sport + vreau sa adopt o alimentatie sanatoasa(asta nu strica).Mersi pentru sfat!>:D<:*

andra_aly 24 aug 2010 10:46:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Daca tu crezi ca procedezi bine...atunci nu stiu ce sa iti mai zic. am vazut ca si alte slabute ti-au spus asta, dar tu ai tinut-o pe a ta:( mi pare rau sa vad fete care isi doresc cat mai mult sa arate ca slabanogele alea de modele. ca altfel nu le pot spune.
o femeie e frumoasa sa aiba putine forme. nu dreapta ca stalpul de sus pana jos. si sa sti ca existafemei cu forme fara celulita si abdomen superb:x
aici intervine sportul decele mai multe ori:)
in nici un caz diete de detoxifiere sau mai stiu eu ce...:-s

Oana16 24 aug 2010 13:01:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Fetelor acum am terminat ora de aerobic,sunt fleoasca :))....ma duc sa pap o nectarina :*

Anycyk90 24 aug 2010 13:03:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Yummy...am papat si eu azi doua nectarine cred k voi mai papa dupa ajung akasa de la servici ori nectarine ori pepene galben:X

blonditza 24 aug 2010 14:33:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
buna, am revenit, ce mai faceti?
am sa raspund la un post: pana acum am reusit sa slabesc mancand variat dar cu strictete, aveam unele zile pe caldurile care au fost cand abia ciuguleam ceva, nu sunt un fan al apei insa am inceput sa beau cat de cat, ceai verde si antiadipos am consumat aproape zilnic, acuma mi-am achizitionat unul cu ginseng.Dupa ce am nascut am eliminat multe kg prin eliminarea sarei....retinusem ff multa apa in corp, am fost la spinning 2 saptamani iar apoi la aerobic inca 2 saptamani.O singura data am tinut dieta cu mere, 3 zile a durat si am slabit 3 kg pe care nu le-am mai pus la loc, si vreo 5 zile am tinut dieta de 1000 kcal.Acum vreau sa ma apuc de kangoo jumps impreuna cu o prietena si as incerca dieta cu pepene rosu...binenteles ca pe langa pepene voi manca si mancare si poate chiar un fel de disociat dar zilnic pepene....eu sper sa dau jos 6 kg....
aaa si sa nu uit, am consumat si pliculetele care le consuma nicoleta luciu, n-as vrea sa fac vreo reclama deci puteti cauta pe google despre care pliculete vorbesc si vreau sa imi cumpar din nou, chiar ajuta la transformarea grasimii in energie.Am facut si masaje si impachetari, cam 10 sedinte din fiecare insa acum, din lipsa de banuti (ca e destul de scump) am renuntat.Si uite asa am slabit 30 de kg....dar mi-au mai ramas 6 de care vreau sa scap.Trebuie sa-mi readun ambitia

Anycyk90 24 aug 2010 14:39:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de blonditza (Post 300648)
buna, am revenit, ce mai faceti?
am sa raspund la un post: pana acum am reusit sa slabesc mancand variat dar cu strictete, aveam unele zile pe caldurile care au fost cand abia ciuguleam ceva, nu sunt un fan al apei insa am inceput sa beau cat de cat, ceai verde si antiadipos am consumat aproape zilnic, acuma mi-am achizitionat unul cu ginseng.Dupa ce am nascut am eliminat multe kg prin eliminarea sarei....retinusem ff multa apa in corp, am fost la spinning 2 saptamani iar apoi la aerobic inca 2 saptamani.O singura data am tinut dieta cu mere, 3 zile a durat si am slabit 3 kg pe care nu le-am mai pus la loc, si vreo 5 zile am tinut dieta de 1000 kcal.Acum vreau sa ma apuc de kangoo jumps impreuna cu o prietena si as incerca dieta cu pepene rosu...binenteles ca pe langa pepene voi manca si mancare si poate chiar un fel de disociat dar zilnic pepene....eu sper sa dau jos 6 kg....
aaa si sa nu uit, am consumat si pliculetele care le consuma nicoleta luciu, n-as vrea sa fac vreo reclama deci puteti cauta pe google despre care pliculete vorbesc si vreau sa imi cumpar din nou, chiar ajuta la transformarea grasimii in energie.Am facut si masaje si impachetari, cam 10 sedinte din fiecare insa acum, din lipsa de banuti (ca e destul de scump) am renuntat.Si uite asa am slabit 30 de kg....dar mi-au mai ramas 6 de care vreau sa scap.Trebuie sa-mi readun ambitia

Buna...felicitari pentru slabire...era o perioada knd beam si eu ceai verde antiadipos9cate 4-5 cani/zi)si chiar isi facea efectul...ma gandesc sa reiau obisnuinta...iar referitor la tratamente si impachetari as vrea sa incerc si eu makr odata,am auzit k da rezultate chiar si pe moment(cativa cm)...eventual imi poti recomanda ce tip de impachetari ai facut tu?ms mult>:D<

blonditza 24 aug 2010 16:06:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
am facut impachetari cu namol, ma impachetau dupa care ma bagau la tunelul cald cu infrarosii, acesta este un foarte bun detoxifiant, ajuta la eliminarea celulitei si ameliorarea vergeturilor (eu am ramas cu mii de vergturi dupa sarcina), am mai facut impachetari cu benzi la rece (brrr foarte frig era dar am scazut in cm din prima sedinta, cel mai mult la burta, 4 cm),si am mai facut masaj cu vacuum (un anumit tip, mi-e frica sa dau nume dar daca esti interesata iti trm MP)- cel mai bun dupa parerea mea, isi merita toti banii asta in masura in care ai o alimentatie sanatoasa si bei multa apa, efectiv toata celulita mi-a eliminat-o si cel mai bun lucru, am ramas cu pielea ferma cu toate ca am slabit masiv in 5 luni 30 de kg.
Mai demult, cand eram la liceu, am facut si masaj manual, este foarte bun si acesta daca te ti de el in ritm alert, 3 sedinte pe saptamana, cel putin un pachet de 20 de sedinte, daca este facut de o maseuza buna, eu efectiv sufeream pe masa de masaj, ma durea carnea cand imi facea masajul, am ramas si cu vanatai dar am fost bucuroasa ca celulita disparuse, la fel si centimetrii din vremea aia.stiu ca se spune ca masajul anticelulitic manual nu este facut corect daca te doare insa eu sustin contrariul, pentru ca toxinele de la baza pielii, grasimea, celulita, ca sa o poti elimina, trebuie frate sa fie masata la "foc continuu" nu doar asa gen masaj relaxant.
Oricum, orice ai alege, indiferent de tipul impachetarilor sau masaj manual/masaj cu vacuum, iti recomand din suflet sa combini mereu ceva, impachetare cu masaj, sauna cu masaj, etc.

Anycyk90 24 aug 2010 16:40:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Mersi,vad k esti din Sm,imi poti recomanda salonul la care ai fost si cam ce preturi is?Si eu sunt din SM doar k sunt la faculta in Cj si eu acolo m-am interesat pe net cam cat costa ceva impachetari cu alge,cafeina si de astea.Aici nush ce preturi sunt.Ms mult>:D<

sunshine 24 aug 2010 18:15:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 300266)
Acum o sapt am avut 53 si am facut o boacana timp de 6 zile in care am mancat doar prostii si m-am ales cu ink 2 kg.Mentionez ca acum o luna jumate am avut 50 doar k iar am inceput cu dulciuri.Acum insa voi adopta o alimentatie sanatoasa si va fi ok.:)Mersi oricum pentru sfat.Ps:mai degraba vreau sa scap de colacei,celulita si sa-mi subtiez picioarele prin sport si alimentatie corespunzatoare:)

Anyncyk pt a scapa de celulita trebuie sport si alimentatie cat mai naturala:) Deci fara e-uri.
Si la cei 76 cm burtica, 65 cm talie nici nu cred ca se pune problema de colacei.
Lasa prostiile cu dietele si papa doar sanatos, atat:) Nu mai ai nevoie de slabit. Nu duce lucrurile la extreme ca nu este deloc sanatos
Citat:

Anterior postat de blonditza (Post 300648)
buna, am revenit, ce mai faceti?
am sa raspund la un post: pana acum am reusit sa slabesc mancand variat dar cu strictete, aveam unele zile pe caldurile care au fost cand abia ciuguleam ceva, nu sunt un fan al apei insa am inceput sa beau cat de cat, ceai verde si antiadipos am consumat aproape zilnic, acuma mi-am achizitionat unul cu ginseng.Dupa ce am nascut am eliminat multe kg prin eliminarea sarei....retinusem ff multa apa in corp, am fost la spinning 2 saptamani iar apoi la aerobic inca 2 saptamani.O singura data am tinut dieta cu mere, 3 zile a durat si am slabit 3 kg pe care nu le-am mai pus la loc, si vreo 5 zile am tinut dieta de 1000 kcal.Acum vreau sa ma apuc de kangoo jumps impreuna cu o prietena si as incerca dieta cu pepene rosu...binenteles ca pe langa pepene voi manca si mancare si poate chiar un fel de disociat dar zilnic pepene....eu sper sa dau jos 6 kg....
aaa si sa nu uit, am consumat si pliculetele care le consuma nicoleta luciu, n-as vrea sa fac vreo reclama deci puteti cauta pe google despre care pliculete vorbesc si vreau sa imi cumpar din nou, chiar ajuta la transformarea grasimii in energie.Am facut si masaje si impachetari, cam 10 sedinte din fiecare insa acum, din lipsa de banuti (ca e destul de scump) am renuntat.Si uite asa am slabit 30 de kg....dar mi-au mai ramas 6 de care vreau sa scap.Trebuie sa-mi readun ambitia

Readuna-te atunci:) Noi suntem aici sa te sustinem>:D<

Anycyk90 24 aug 2010 18:24:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Mersi mult pt sfat...azi am cam fost dojenita,dar ma bucur k imi sunteti alaturi!>:D<

sunshine 24 aug 2010 18:28:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 300959)
Mersi mult pt sfat...azi am cam fost dojenita,dar ma bucur k imi sunteti alaturi!>:D<

Pai sa nu te astepti sa ti spunem sa mai slabesti in continuare:) Nu te vrem piele si os, piele si os nu e deloc atragator, si asta vei fi la un BMI 16, sigur!
Esti numai bine asa, continua cu sport pt tonifiere si atat
>:D<

anymaryia 24 aug 2010 18:39:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
fetelor voi cat ceai verde antiadipos beti pe zi???:Dk eu beau 1-2 cani pe zi,partea rea e k ma doar ffff tare stomacul ,mai ales seara si am o stare de greata:(de aceea il beau cand imi vine mai tare foamea si dupa ce-l beau nu prea am senzatia de foame:-/

Anycyk90 24 aug 2010 18:42:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Eu acum doua luni obisnuiam sa consum ceai verde antiadipos chiar si 5 cani/zi...poate de la gust o fi sau te doare burtica pentru k are efecte laxative,diuretice si de aceea...

anymaryia 24 aug 2010 18:46:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
da..s-ar putea..la gust nu e problema,am mai baut ceai verde dar nu antiadipos:Dsper ca peste cateva zile sa ma simt mult mai bn:-/

Anycyk90 24 aug 2010 18:50:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Sincer nu prea agreez ceaiul verde simplu desi e mai sanatos,dar cel antiadipos contine si alte plante si nu e chiar asa de aiurea la gust.

SoraSora 24 aug 2010 21:46:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 288684)
E bine cu mersu pe jos...si la mine sportu cam tot prin asta consta deocamdata....mers pe jos aprox 5 km si zumba.Eu vreau sa fac arte martiale knd incepe anul apoi vad cum am timp dak nu,continui tot cu mers pe jos...oricum voi fi mai activa decat sunt acum odata cu inceperea facultatii ca acuma mi-am gasit un loc de munca unde stau 8 ore jumate pe scaun:| Cu dieta dak spui k nu vrei nimic strict incearca sa gasesti ceva meniuri interesante care nu sunt totusi bombe calorice si sunt sanatoase:P >:D<


da stiu k mersu pe jos ajuta intr`un fel cu toate k eu nu merg asa mult ka tine :D dar o data cu inceperea anului sper sa fie cv mai bn. ok txs pentru sfaturi :x:x:x:x >:D<

Anycyk90 25 aug 2010 07:38:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de SoraSora (Post 301319)
da stiu k mersu pe jos ajuta intr`un fel cu toate k eu nu merg asa mult ka tine :D dar o data cu inceperea anului sper sa fie cv mai bn. ok txs pentru sfaturi :x:x:x:x >:D<

E de ajuns sa incepi cu putin:P Oricum fiecare dintre noi avem sperante mari odata cu inceperea activitatii(scoala,faculta,servici),dar putina miscare trebuie si acum,macar pentru a te mentine.>:D<

ghindocelu 25 aug 2010 08:50:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neatza fetelor
Eu astazi am treaba multa (calcat spalat curatenie invatat si mancare)
asa ca va doresc o zi frumoasa ca a mea(la mine e cer senin si e SOARE)(in germania mai mult ploua si e frig 12-15grade)
V-am pupacit pe toate

Anycyk90 25 aug 2010 08:57:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neatza,spor la treaba:D inseamna ca azi nu te vei plictisi si vei arde multe calorii:->O zi frumoasa,pup>:D<

ghindocelu 25 aug 2010 09:07:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 301571)
Neatza,spor la treaba:D inseamna ca azi nu te vei plictisi si vei arde multe calorii:->O zi frumoasa,pup>:D<


Da klar numa ca trebe sa mai stau umpic ca la noi nu ai vioie sa faci galagie pana la 10
Acum imi beau cafeaua si apoi pun o masima de haine( la noi masinile de spalat si de uscat se tin la subsol :( si la parter se aude cand speli numa ca eu stau exact deasupra camerei de spalat si pot sa le bag mai repede ca la aud doar eu )ca aia nu face galagie doar cand le stoarce:D
Sper sa nu amendeze astia de aici


Anycyk90 25 aug 2010 09:15:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ghindocelu (Post 301582)
Da klar numa ca trebe sa mai stau umpic ca la noi nu ai vioie sa faci galagie pana la 10
Acum imi beau cafeaua si apoi pun o masima de haine( la noi masinile de spalat si de uscat se tin la subsol :( si la parter se aude cand speli numa ca eu stau exact deasupra camerei de spalat si pot sa le bag mai repede ca la aud doar eu )ca aia nu face galagie doar cand le stoarce:D
Sper sa nu amendeze astia de aici


Chestie interesanta:D Uneori nu ar fi rau nici aici sa nu ai voie sa faci galagie makr pana pe la 8:D...

ghindocelu 25 aug 2010 09:28:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 301593)

Chestie interesanta:D Uneori nu ar fi rau nici aici sa nu ai voie sa faci galagie makr pana pe la 8:D...

Da normal nu ai voie daca ai cei 7 ani de acasa si bunu simt dar acestea lipsesc cu desavarsire la multi dintre romani :(

Anycyk90 25 aug 2010 09:36:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Da,din pacate...In rest cum te simti?ti-ai mai revenit pe planul sanatatii?ai reluat razboiul contra kg?:-> >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:08:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO