forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

Oana16 23 aug 2010 13:20:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Fetelor azi m-am cantarit,am 50 de kg :X fata de saptamana trecuta 51,am 64 in talie,90,5 in solduri,coapsa 51 X(,ma termina picioarele :)).

Ce a-ti papat azi ,eu am mancat jumatate de mar,o felie pepene[pe la 11],la 1 am mancat o salata de legume[rosii+castraveti],la 3 plec la dentist ,vin pe la 5:)) mai pap 200 g iaurt 0,1% grasime si gata .....

Si aerobic-ul il las pe cand vin,ca acum nu mai am timp..

Anycyk90 23 aug 2010 13:23:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Ciao Oana16 ,felicitari!!!>:D< Eu nu mi-am facut masuratorile k am dat-o in bara sapt trecuta...stiu doar k am 55 de kg:((...m-am gandit sa fac 3-7 zile o detoxifiere cu fructe...apoi o dieta .U ce-mi sugerezi?:*

justbelieve 23 aug 2010 13:50:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Oana16 (Post 299287)
Fetelor azi m-am cantarit,am 50 de kg :X fata de saptamana trecuta 51,am 64 in talie,90,5 in solduri,coapsa 51 X(,ma termina picioarele :)).

Ce a-ti papat azi ,eu am mancat jumatate de mar,o felie pepene[pe la 11],la 1 am mancat o salata de legume[rosii+castraveti],la 3 plec la dentist ,vin pe la 5:)) mai pap 200 g iaurt 0,1% grasime si gata .....

Si aerobic-ul il las pe cand vin,ca acum nu mai am timp..

Felicitari pentru noua greutate>:D<
Mi se pare ca ai mancat cam putin azi:-s

ghindocelu 23 aug 2010 14:22:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de oana16 (Post 299287)
fetelor azi m-am cantarit,am 50 de kg :x fata de saptamana trecuta 51,am 64 in talie,90,5 in solduri,coapsa 51 x(,ma termina picioarele :)).

Ce a-ti papat azi ,eu am mancat jumatate de mar,o felie pepene[pe la 11],la 1 am mancat o salata de legume[rosii+castraveti],la 3 plec la dentist ,vin pe la 5:)) mai pap 200 g iaurt 0,1% grasime si gata .....

Si aerobic-ul il las pe cand vin,ca acum nu mai am timp..


[*117*]felicitari[*4*][*4*]
tine-o tot asa

d3yw 23 aug 2010 15:27:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna fetelor!

Ma numesc Andreea, am 20 de ani si vreau sa slabesc urgeeent! Nu pot sa ma mai privesc in oglinda si-mi vine sa plang cand merg in mall la cumparaturi si nu gasesc haine care sa-mi vina bine... Si asta pentru ca sunt grasa... :-< Am 1, 66 si 59 kg... Va rog sa ma ajutati cu un sfat sau mai multe... Eu am tinut o dieta care m-a ajutat sa slabesc in 5 zile 3 kg si nu le-am mai pus la loc. Imi doresc sa scap de grasimea de pe coapse... cum sa fac? de asemenea vreau sa ajung la 55kg pt inceput.

Multumesc anticipat!

deia 23 aug 2010 15:32:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de d3yw (Post 299405)
Buna fetelor!

Ma numesc Andreea, am 20 de ani si vreau sa slabesc urgeeent! Nu pot sa ma mai privesc in oglinda si-mi vine sa plang cand merg in mall la cumparaturi si nu gasesc haine care sa-mi vina bine... Si asta pentru ca sunt grasa... :-< Am 1, 66 si 59 kg... Va rog sa ma ajutati cu un sfat sau mai multe... Eu am tinut o dieta care m-a ajutat sa slabesc in 5 zile 3 kg si nu le-am mai pus la loc. Imi doresc sa scap de grasimea de pe coapse... cum sa fac? de asemenea vreau sa ajung la 55kg pt inceput.

Multumesc anticipat!

mult sport si grija la ce papi:)

Anycyk90 23 aug 2010 15:34:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Bine ai venit!As dori sa te intreb ce dieta ai tinut de ai slabit in 5 zile 3 kg?>:D<

d3yw 23 aug 2010 15:41:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Sunt educatoare si studenta la zi... Timp pentru sport nu prea mai am, dar consider ca alerg destul la serv dupa cei mici si de la serv la facultate... De mancat nu prea mai mananc, insa fumez... Si stiu ca fumatul n-are nicio treaba cu grasimea... nu? :)

d3yw 23 aug 2010 15:45:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 299416)
Bine ai venit!As dori sa te intreb ce dieta ai tinut de ai slabit in 5 zile 3 kg?>:D<

Multumesc! Am tinut dieta de 13 zile, dieta daneza... Numai ca nu am putut sa o tin 13 zile, deoarece am plecat la mare si este foarte pretentioasa. Eu am respectat tot ce scria acolo si inainte de a incepe aceasta dieta m-am documentat in privinta riscurilor. Am avut numai de castigat si mi-am promis ca o sa mai tin aceasta dieta! Singurul lucru "negativ" sa spun asa tine de partea cu banii... este destul de costisitoare, dar se merita! :)

Slabuta 23 aug 2010 16:09:43

Re: Jurnalul Mioarei
 
Citat:

Anterior postat de mioaravasile (Post 299201)
Eu sunt Mioara, am 23 de ani, 167cm si 60 kg. As vrea sa ajung undeva la 53-54 de kilograme. Cred ca la greutatea asta as arata cel mai bine. Incerc sa slabesc de mult timp, am reusit intr-un timp sa ajung la 55, dar din pacate nu m-am mentinut. De data asta vreau sa reusesc!

Bun venit printre noi Mioara :)

Ce dieta urmezi?
Ce sport faci? :)

Mult succes in ceea ce ti-ai propus, sa ajungi la greutatea dorita. :)

Oana16 23 aug 2010 16:20:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 299292)
Ciao Oana16 ,felicitari!!!>:D< Eu nu mi-am facut masuratorile k am dat-o in bara sapt trecuta...stiu doar k am 55 de kg:((...m-am gandit sa fac 3-7 zile o detoxifiere cu fructe...apoi o dieta .U ce-mi sugerezi?:*

:x:x Pai eu iti zic sa te bazezi 3-4 zile pe fructe si legume crude,mananca salate,fructe mai ales mere,nectarine astea care se digera mai usor.Incepeti ziua cu un morcov crud dupa o salatica pe la pranz de legume ....si bea apa :* si sport :-*:-*

Oana16 23 aug 2010 16:23:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 299320)
Felicitari pentru noua greutate>:D<
Mi se pare ca ai mancat cam putin azi:-s

Ma crezi ca nu pot manca mai mult? Adica deh...daca mi-ai da ciocolata iti dai seama cum as savurao,eu incerc sa ma mentin asa cum pot si sa mai slabesc sa nu pun iar si dupa iar sa ma chinui sa le dau jos [kg], in loc sa mai scap de altele,pe la 6-7 imi pap iaurtu,acum la si 30 ma pun la aerobic pana la 6 jumate-7 :D

UluceanuAnaMaria 23 aug 2010 16:25:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de d3yw (Post 299422)
Sunt educatoare si studenta la zi... Timp pentru sport nu prea mai am, dar consider ca alerg destul la serv dupa cei mici si de la serv la facultate... De mancat nu prea mai mananc, insa fumez... Si stiu ca fumatul n-are nicio treaba cu grasimea... nu? :)

Buna! Am intrat din intamplare pe-aici (nu frecventez topicul asta) si ti-am citit mesajul.. si.. teoretic, fumatul nu prea are de a face cu grasimea dar in schimb cu celulita da! Si chiar foarte mult, deoarece introducand toxine in organism (si cu totii stim ca tigarile contin toxine) care se transforma in.. ? celulita, corect! :)

Oana16 23 aug 2010 16:25:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ghindocelu (Post 299357)
[*117*]felicitari[*4*][*4*]
tine-o tot asa


Multumesc mult,mai am de muncit pe la picioare vreau si din talie chiar daca am 64 cm la ea...deh.....de cand sunt pe forum am multe pretentii de la mine. Cand vad ceva dulce deja i-am pus si nume - Otrava =))=))

sunshine 23 aug 2010 16:41:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 298897)
Legat de abateri ...poate confruntarea cu dulciurile va fi mai dificil...dar oricum ceea ce vad in oglinda ma determina sa spun NU oricarei tentatii:D...Era o perioada knd aveam o ambitie de fier si reuseam cu usurinta sa ma tin de principiile impuse,dar apoi am revenit akasa si am dat buzna peste dulciuri etc si am pus inapoi acele 5 kg slabite.Acum reiau din nou lupta si voi reusi!:D...Pentru inceput m-am gandit la o detoxificare cu fructe si miscare...apoi voi adopta incet o alimentatie sanatoasa alcatuita din iaurt natural(degresat),gratar din piept de pui ori soia,fructe,legume,cereale integrale si cam atat:D

Anycyk parca citestc povestea mea :( exact asa am patit si eu...multa bafta! sa nu te mai lasi de acum
Citat:

Anterior postat de d3yw (Post 299405)
Buna fetelor!

Ma numesc Andreea, am 20 de ani si vreau sa slabesc urgeeent! Nu pot sa ma mai privesc in oglinda si-mi vine sa plang cand merg in mall la cumparaturi si nu gasesc haine care sa-mi vina bine... Si asta pentru ca sunt grasa... :-< Am 1, 66 si 59 kg... Va rog sa ma ajutati cu un sfat sau mai multe... Eu am tinut o dieta care m-a ajutat sa slabesc in 5 zile 3 kg si nu le-am mai pus la loc. Imi doresc sa scap de grasimea de pe coapse... cum sa fac? de asemenea vreau sa ajung la 55kg pt inceput.

Multumesc anticipat!

As spune cam multe kg slabite atat de repede, dar tind sa cred ca sunt mai mult apa, asa se intampla la inceput.
Pentru orice fel de grasime, oriunde ar fi ea..cardi cardio si iar cardio. Deci aerobic, jogging, tae bo, exercitii la saltea, coarda daca poti ( eu nu pot:P) si mare atentie la ce papi, cat mai sanatos!
Citat:

Anterior postat de d3yw (Post 299422)
Sunt educatoare si studenta la zi... Timp pentru sport nu prea mai am, dar consider ca alerg destul la serv dupa cei mici si de la serv la facultate... De mancat nu prea mai mananc, insa fumez... Si stiu ca fumatul n-are nicio treaba cu grasimea... nu? :)

Fumatul dauneaza sanatii si cred ca e de ajuns incat sa te lasi de fumat:)

Anycyk90 23 aug 2010 16:57:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Nu ma las ca park simt k ma doare grasimea....mi-am facut un colac:( eram nemultumita knd aveam 53 acuma ma pot nemultumi 55:(( acuma am si mai mare ambitie si indiferent cat de obosita sunt voi face miscare...sunt vinovata am infulecat dulciuri si mancare de am crezut k sunt un balon...:(Atata e bine k am rabdare acum insa as dori sa am 50 pe knd incepe faculta...>:D<

Paula001 23 aug 2010 17:15:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 299509)
Nu ma las ca park simt k ma doare grasimea....mi-am facut un colac:( eram nemultumita knd aveam 53 acuma ma pot nemultumi 55:(( acuma am si mai mare ambitie si indiferent cat de obosita sunt voi face miscare...sunt vinovata am infulecat dulciuri si mancare de am crezut k sunt un balon...:(Atata e bine k am rabdare acum insa as dori sa am 50 pe knd incepe faculta...>:D<


Salut Anycyk90 nu te cunosc dar inteleg ce simti nu te ingrijora atit cu multa perseverenta vei da jos aceste kg iti urez mult succes!!! Totul va fi bine!!!

sunshine 23 aug 2010 17:19:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 299509)
Nu ma las ca park simt k ma doare grasimea....mi-am facut un colac:( eram nemultumita knd aveam 53 acuma ma pot nemultumi 55:(( acuma am si mai mare ambitie si indiferent cat de obosita sunt voi face miscare...sunt vinovata am infulecat dulciuri si mancare de am crezut k sunt un balon...:(Atata e bine k am rabdare acum insa as dori sa am 50 pe knd incepe faculta...>:D<

Daca esti obosita lasa pt maine sportul. Chiar daca te fortezi tu, psihicul tau percepe asata ca pe o corvoada si n ai sa dai randament. Odihneste te azi si faci maine, Mai bine maine o ora de sport energic, decat 30 min taraganat azi

Anycyk90 23 aug 2010 17:23:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Problema e k in fiecare zi sunt obosita din cauza serviciului:(

Aliy nico 23 aug 2010 17:26:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
slabutelor....chiar ma simt "slabuta" si din pacate nu fizic :( ieri era prima zi de diso 3+3 cu legume si fructe si am fost la o aniversare unde numai legume si fructe nu am papat. Plus ca prin aripioarele de pui la gratar cu maioneza de usturoi am fost pedepsita cu niste arsuri la stomac de toata frumusetea. Norocul meu este ca nu s-a depus nimic, doar ca imi pare rau ca am intrerupt dieta. sper ca de acum incolo sa o continui cu succes fara alte peripetii:)

sunshine 23 aug 2010 17:30:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 299543)
Problema e k in fiecare zi sunt obosita din cauza serviciului:(

Dar ce muncesti? Daca e vorba doar de oboseala psihica,poate ar fi cazul sa iei niste suplimente, vitamine ceva..
Citat:

Anterior postat de Aliy nico (Post 299548)
slabutelor....chiar ma simt "slabuta" si din pacate nu fizic :( ieri era prima zi de diso 3+3 cu legume si fructe si am fost la o aniversare unde numai legume si fructe nu am papat. Plus ca prin aripioarele de pui la gratar cu maioneza de usturoi am fost pedepsita cu niste arsuri la stomac de toata frumusetea. Norocul meu este ca nu s-a depus nimic, doar ca imi pare rau ca am intrerupt dieta. sper ca de acum incolo sa o continui cu succes fara alte peripetii:)

Ei hai , ce i cu moralul asta pe jos? Sus cu el! Nu i capat de tara, continui, ca toate avem astfel de momente.
Poate te gandesti totusi la alta dieta, mai echilibrata :)

Anycyk90 23 aug 2010 17:30:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Nu te necaji...reiei dieta si gata,vei reusi,fiecare facem greseli...eu am gresit 6 zile la rand si m-am ales cu 2.5 kg:))

Anycyk90 23 aug 2010 17:35:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Problema e k lucrez la birou 8 1/2 h si stau doar in fund in fata calculatorului.Iar knd vin akasa nu prea mai am chef...dar oricum merg pe jos makr 5 km/zi(asta mi-e sportu:)) ) si pe langa asta as mai vrea makr 30 de min zumba.Knd incepe faculta sunt mai activa k drumu e 40 de min(dus+intors) +mai merg la shopping...am program mai flexibil,calatoresc,plimbari etc...aici e buba k acuma nici jumate nu fac,ma refer la miscare.

Aliy nico 23 aug 2010 17:45:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
pana la urma asa este...o reiau si gata :) va multumesc pentru incurajari :*

Aliy nico 23 aug 2010 17:49:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Ei hai , ce i cu moralul asta pe jos? Sus cu el! Nu i capat de tara, continui, ca toate avem astfel de momente.
Poate te gandesti totusi la alta dieta, mai echilibrata :)[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
am ales-o pe asta pentru ca mi s-a parut mai usor de tinut, cel putin pentru mine, dar oricum nu am de gand sa o prelungesc prea mult..eventual o tin 9 sau 12 zile, cat sa mai scap de vreo 2 kg si apoi revin la o alimentatie sanatoasa si un pic de sport :D

IxXi28 23 aug 2010 17:54:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
mm...pai nici eu nu am reusit sa mai slabesc...ci culmea m-am mai ingrasat. Acum am 57.7 :| si ajunsesem pe la 56.4 :| Si de o saptamana incoace nu am reusit sa dau niciun gram jos. Desi parca m-am mai subtiat...poate de la sport. O sa imi fac masuratorile si ma conving. :D

ZeZe 23 aug 2010 18:01:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna sunt noua aici pe forum.Ca toate fetele de aici ma confrunt cu o problema destul de stresanta kilogramele in plus.Toti imi spun k arat bine dar eu nus multumita am 14 ,1.58 cm si 50 kg.Vreau sa mentionez k inainte eram mai grasa aveam 54 de kg dar am scapat de ele cu ajutorul fitnesului si mancand mai slab si mai putin decat inainte.Intrebarea mea este urmatoare:Ce credeti este buna greutatea asta sau mai trebuie sa dau ceva jos?

Aliy nico 23 aug 2010 18:13:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ZeZe (Post 299605)
Buna sunt noua aici pe forum.Ca toate fetele de aici ma confrunt cu o problema destul de stresanta kilogramele in plus.Toti imi spun k arat bine dar eu nus multumita am 14 ,1.58 cm si 50 kg.Vreau sa mentionez k inainte eram mai grasa aveam 54 de kg dar am scapat de ele cu ajutorul fitnesului si mancand mai slab si mai putin decat inainte.Intrebarea mea este urmatoare:Ce credeti este buna greutatea asta sau mai trebuie sa dau ceva jos?

eu cred ca nu esti grasa deloc..poate de aia iti si spun toti ca arati bine:) continua cu o alimentatie sanatoasa si cu sport si corpul tau va fi fericit;)

ZeZe 23 aug 2010 18:26:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Oricum greutatea la care as vrea sa ajung ca sa ma simt impacata fizic cat si pshihic este de 47 de kg.Imi puteti recomanda o dieta usoara cu ajutorul careia sa dau jos cele 3 kg?Multumesc

Aliy nico 23 aug 2010 18:32:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ZeZe (Post 299625)
Oricum greutatea la care as vrea sa ajung ca sa ma simt impacata fizic cat si pshihic este de 47 de kg.Imi puteti recomanda o dieta usoara cu ajutorul careia sa dau jos cele 3 kg?Multumesc

dar spuneai ca ai avut mai mult si ai dat jos printr-o alimentatie sanatoasa si fitness. inca mai practici? inca mai papi sanatos ?:D ca daca nu eu te-as sfatui mai degraba sa revii la obiceiurile astea

Paula001 23 aug 2010 18:37:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Salut slabutelor imi puteti spune in ce consta dieta 3+3 ca nu o pot gasi as vreau sa o tin si eu!!!Va rog frumos[*128*]

Slabuta 23 aug 2010 18:40:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Paula001 (Post 299633)
Salut slabutelor imi puteti spune in ce consta dieta 3+3 ca nu o pot gasi as vreau sa o tin si eu!!!Va rog frumos[*128*]

Uite vezi aici Paula :)
http://forum.slabute.ro/dieta-disoci...-3-a-2449.html

Aliy nico 23 aug 2010 18:41:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Paula001 (Post 299633)
Salut slabutelor imi puteti spune in ce consta dieta 3+3 ca nu o pot gasi as vreau sa o tin si eu!!!Va rog frumos[*128*]

o tin si eu de vreo 4 zile si mi se pare destul de simpla: 3 zile doar vegetale si urmatoarele 3 doar proteine animale, dar bineinteles evita carnea de porc, pe cea prajita si cauta sa mananci carne de pui, vita, peste si lactate cat mai slabe . spor la treaba

ZeZe 23 aug 2010 18:46:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Aliy nico (Post 299630)
dar spuneai ca ai avut mai mult si ai dat jos printr-o alimentatie sanatoasa si fitness. inca mai practici? inca mai papi sanatos ?:D ca daca nu eu te-as sfatui mai degraba sa revii la obiceiurile astea


Da e adevarat dar fitness numai fac si oricum as vrea sa incerc si eu o dieta care sa imi dea rezultate intr-un timp relativ scurt.3 kg nu mi se pare mult si de ce sa nu incerc:D:x

Paula001 23 aug 2010 18:59:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Am citit toate comentariile de form referitor la Dieta3+3 si cred ca nu o voi tine numai daca sa o iau pe toata viataCred ca o voi tine pe Motignac sau South Beach.Voi ce sfat imi dati care sa o tin sunt putin confuza in privinta asta!!\[*12*]

sunshine 23 aug 2010 19:36:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ZeZe (Post 299625)
Oricum greutatea la care as vrea sa ajung ca sa ma simt impacata fizic cat si pshihic este de 47 de kg.Imi puteti recomanda o dieta usoara cu ajutorul careia sa dau jos cele 3 kg?Multumesc

Zeze tu ai 14 ani?
Citat:

Anterior postat de Paula001 (Post 299655)
Am citit toate comentariile de form referitor la Dieta3+3 si cred ca nu o voi tine numai daca sa o iau pe toata viata[*ras-hohote*]Cred ca o voi tine pe Motignac sau South Beach.Voi ce sfat imi dati care sa o tin sunt putin confuza in privinta asta!!\[*12*]

Cu monti se slabesc f incet, mai ales daca ai putine kg de slabit, dar de durata, sigur, iar cu south beach slabesti ceva mai repede, dar te ingrasi la loc daca nu faci trecerea lenta la faza II si III.

Anycyk90 23 aug 2010 19:42:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Salut slabutelor....am revenit:D Azi am consumat doar fructe(nectarine si pepene) nu am mancat dupa 18:00 si m-am plimbat 1 1/2 h ,maine voi incerca sa ma plimb doua ore:D.>:D<

andra_aly 23 aug 2010 21:09:46

Re: Jurnalul Mioarei
 
Buna mioara si bine ai venit:) Cam de la aceleasi kg am pornit si eu cu slabitul:) si am reusit mai greu dar important e rezultatul. bine acum am pus putin ca mi-am ca facut de cap in concediu, dar recuperez eu;)
deci..ce dieta urmezi? ce papi acum? sport faci? te asteptam sa ne dai mai multe detalii:) asa ne cunoastem mai bine. alaturi de slabute o sa vezi ca o sa tii se para mai usoara treaba;)
succes!!!

mvthebest 23 aug 2010 21:22:16

Re: Jurnalul Mioarei
 
Citat:

Anterior postat de mioaravasile (Post 299201)
Eu sunt Mioara, am 23 de ani, 167cm si 60 kg. As vrea sa ajung undeva la 53-54 de kilograme. Cred ca la greutatea asta as arata cel mai bine. Incerc sa slabesc de mult timp, am reusit intr-un timp sa ajung la 55, dar din pacate nu m-am mentinut. De data asta vreau sa reusesc!

Bine ai venit
Daca vrei sa ajungi cu bine la mentinere si sa te menti inte-un final,trebuie sa papi sanatos si nu infometare.
>:D<
Plus sport,minim 30min de 3-4x saptamana.

ZeZe 23 aug 2010 23:32:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 299687)
Zeze tu ai 14 ani?

.

Da :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:08:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO