Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gelozia in relatie

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #41 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 20:07:31
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Lipsa geloziei poate sa denote maturitate. Din cauza ca gelozia poate sa fie combatuta foarte bine prin siguranta si comunicare. In momentul in care esti sigur pe tine, ca barbat, ii dai partenerei o stare de liniste, comfort, incredere, etc. adica sentimente care trebuiesc scoase la iveala de un barbat. Daca adaugi la asta si comunicarea, ajutand la cunoasterea reciproca si dezbaterea oricaror probleme, 90% din femei nu ar face nimic sa te insele in orice fel.

Deci comunicati si educati partenerul sa fie sigur pe el si eu cred ca nu veti mai avea parte de gelozii. Asta daca nu le cauzati cu adevarat. Dar si daca se intampla asta, urmeaza o discutie pe tema asta si daca chiar sunteti de vina, oh well, we don't want to go there
Nu stiu ce sa zic. Eu nici fostului care era incredibil de gelos nu i-am dat motive sa fie gelos si nici actualului. Fostul deja cred ca avea nevoie de o vizita la psiholog, dezvoltase o obsesie ca nu vreau sa imi petrec restul vietii cu el. Iar actualul e mai are momentele lui de gelozie si nesiguranta pt ca vede ca pe strada se intoarce capul dupa mine, mi se mai arunca un zambet, oricum, chestii care mie mi se par minore. Si oricat incerc eu sa-l linistesc, mai are momente de rabufniri. Oricat incerc eu sa-i arat ca e normal sa se mai uite pe strada, si oricat il complimentez si-i zic ca-mi place de el. Asa ca eu cred ca si asta e nesigur ca poate o sa ma duc cu unul care are mai multi bani sau arata mai bine. De parca as fi vreun top model.
Răspuns cu citat
  #42 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 20:47:45
mvthebest's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Nu stiu ce sa zic. Eu nici fostului care era incredibil de gelos nu i-am dat motive sa fie gelos si nici actualului. Fostul deja cred ca avea nevoie de o vizita la psiholog, dezvoltase o obsesie ca nu vreau sa imi petrec restul vietii cu el. Iar actualul e mai are momentele lui de gelozie si nesiguranta pt ca vede ca pe strada se intoarce capul dupa mine, mi se mai arunca un zambet, oricum, chestii care mie mi se par minore. Si oricat incerc eu sa-l linistesc, mai are momente de rabufniri. Oricat incerc eu sa-i arat ca e normal sa se mai uite pe strada, si oricat il complimentez si-i zic ca-mi place de el. Asa ca eu cred ca si asta e nesigur ca poate o sa ma duc cu unul care are mai multi bani sau arata mai bine. De parca as fi vreun top model.
Pentru el esti un top model si asta conteaza cel mai mult. El te iubeste asa cum esti,pentru ca chiar esti f frumoasa, ai niste picioare. Iar de obicei noi ne vedem cam multe defecte,pe care ei poate nici nu le cred defecte. suntem mai paranormale.
Mie mi-ar placea de ex sa fie si al meu putin mai gelos. El e gelos dar in anumite situatii,in rest nu prea. In schimb eu sunt mai nesigura pe mine si mai geloasa. Nu-mi place ca sunt asa.
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #43 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 20:51:46
Dio's Avatar
Dio Dio este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 183cm, 82kg
Mesaje: 600
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul

Asa ca eu cred ca si asta e nesigur ca poate o sa ma duc cu unul care are mai multi bani sau arata mai bine. De parca as fi vreun top model.
Este exact cum ai spus in prima fraza. Nesiguranta nu pleaca din faptul ca tu arati bine si el nu (nu o lua cuvant cu cuvant) si din faptul ca alti potentiali "pretendenti" au ceva in plus fata de el: bani, arata mai bine, pozitie sociala, etc. De aceea prieteni/soti gelosi au si fetele care arata foarte bine si cele care nu arata bine deloc
Dio, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2730 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #44 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 20:52:05
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul

Pentru el esti un top model si asta conteaza cel mai mult. El te iubeste asa cum esti,pentru ca chiar esti f frumoasa, ai niste picioare. Iar de obicei noi ne vedem cam multe defecte,pe care ei poate nici nu le cred defecte. suntem mai paranormale.
Mie mi-ar placea de ex sa fie si al meu putin mai gelos. El e gelos dar in anumite situatii,in rest nu prea. In schimb eu sunt mai nesigura pe mine si mai geloasa. Nu-mi place ca sunt asa.
Merci Mira pt complimente! Ai dreptate in privinta defectelor, pt el arat delicios (asa-mi zice) si-i place burtica mea. Mie insa nu.

Crede-ma, nu vrei un baiat gelos. Am trecut prin asta si n-a fost deloc bine. Eu i-am zis lui din primele zile ca am avut o relatie cu un tip care o luase razna de gelozie si daca face vreo faza nici nu ma gandesc de 2 ori pana sa-i zi pa. Si mi-a si zis, de multe ori se tempereaza cand e gelos. Poate si al tau face asta.
Răspuns cu citat
  #45 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 20:58:03
mvthebest's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Merci Mira pt complimente! Ai dreptate in privinta defectelor, pt el arat delicios (asa-mi zice) si-i place burtica mea. Mie insa nu.

Crede-ma, nu vrei un baiat gelos. Am trecut prin asta si n-a fost deloc bine. Eu i-am zis lui din primele zile ca am avut o relatie cu un tip care o luase razna de gelozie si daca face vreo faza nici nu ma gandesc de 2 ori pana sa-i zi pa. Si mi-a si zis, de multe ori se tempereaza cand e gelos. Poate si al tau face asta.
Nu am avut o relatie asa,poate de aia intr-un fel mi-as dori. Adica,nu vreau sa fie ff grelos,posesiv si sa ma sufoce, dar putin mai multa gelozie decat are mi-as dori enorm.
Eu momentan ,,lucrez'' la mentalitatea mea si sa ma plac asa cum sunt cu toate defectele si calitatile mele.
Pentru ca stiu sigur ca gelozia vine si din cauza ca nu sunu sigura pe mine,sau ca nu-mi plac multe chesti la mine. Iar atunci cand trece o fata mai slabuta, mai frumoasa,etc pe langa mine ma simt putin ,,inferioara'' , dar nush de ce..
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #46 (permalink)  
Vechi 15 sep 2010, 10:05:43
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Este exact cum ai spus in prima fraza. Nesiguranta nu pleaca din faptul ca tu arati bine si el nu (nu o lua cuvant cu cuvant) si din faptul ca alti potentiali "pretendenti" au ceva in plus fata de el: bani, arata mai bine, pozitie sociala, etc. De aceea prieteni/soti gelosi au si fetele care arata foarte bine si cele care nu arata bine deloc
Nu o luam ad literam, stiu ca e un exemplu. Dar nu stiu ce sa-i mai fac, i-am zis ca nu e cazul sa plec cu altul. El a avut o relatie dupa care a suferit ft mult si tipa l-a inselat si traiesc eu cu impresia ca are aceleasi asteptari de la mine. Chiar aseara ne-am certat pe subiectul acesta.

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul

Nu am avut o relatie asa,poate de aia intr-un fel mi-as dori. Adica,nu vreau sa fie ff grelos,posesiv si sa ma sufoce, dar putin mai multa gelozie decat are mi-as dori enorm.
Eu momentan ,,lucrez'' la mentalitatea mea si sa ma plac asa cum sunt cu toate defectele si calitatile mele.
Pentru ca stiu sigur ca gelozia vine si din cauza ca nu sunu sigura pe mine,sau ca nu-mi plac multe chesti la mine. Iar atunci cand trece o fata mai slabuta, mai frumoasa,etc pe langa mine ma simt putin ,,inferioara'' , dar nush de ce..
Eu zic sa te bucuri ca el e ok, gelozia strica multe lucruri frumoase. Si din experineta mea iti zic ca la inceput a fost putina, pana cand el s-a transformat intr-un monstru. Nici nu vreau sa-mi aduc aminte.

E bine ca te-ai hotarat sa lucrezi la nesigurantele tale. Trebuie sa-ti dai seama ca arat bine si esti frumoasa. Si chiar daca nu-ti place ceva la tine, e un lucru reparabil (parca burtica si coapsele iti displaceau). Si daca nu te-ar fi placut sau iubit pe tine nu ar fi stat cu tine. Sunt mult mai multe chestii pt care te iubeste si tine cont ca daca te iubeste o face cu tot cu defectele tale. Pana la urma si ele te fac unica.
Răspuns cu citat
  #47 (permalink)  
Vechi 15 sep 2010, 22:09:10
mvthebest's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Nu o luam ad literam, stiu ca e un exemplu. Dar nu stiu ce sa-i mai fac, i-am zis ca nu e cazul sa plec cu altul. El a avut o relatie dupa care a suferit ft mult si tipa l-a inselat si traiesc eu cu impresia ca are aceleasi asteptari de la mine. Chiar aseara ne-am certat pe subiectul acesta.



Eu zic sa te bucuri ca el e ok, gelozia strica multe lucruri frumoase. Si din experineta mea iti zic ca la inceput a fost putina, pana cand el s-a transformat intr-un monstru. Nici nu vreau sa-mi aduc aminte.

E bine ca te-ai hotarat sa lucrezi la nesigurantele tale. Trebuie sa-ti dai seama ca arat bine si esti frumoasa. Si chiar daca nu-ti place ceva la tine, e un lucru reparabil (parca burtica si coapsele iti displaceau). Si daca nu te-ar fi placut sau iubit pe tine nu ar fi stat cu tine. Sunt mult mai multe chestii pt care te iubeste si tine cont ca daca te iubeste o face cu tot cu defectele tale. Pana la urma si ele te fac unica.
Cred ca ai dreptate, dar al meu parca imi permite orice. Mi-as dori sa fie geloz in unele situatii.
Am voie sa privesc pe strada,sa fiu admirata, sa vb pe messenger (doar cv ). Nu mi-as dori sa-mi impuna ceva,oricum eu fac ce vreau,dar sa fie putin mai altcumva, mai geloz,romantic suna aiurea stiu
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #48 (permalink)  
Vechi 24 sep 2010, 12:36:20
1905's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 iul 2010
Locaţie: Gernika, Spania
Date: 166cm, 52kg
Mesaje: 37
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de LicuriciColorat Vezi mesajul
hmm desi am o varsta mica stiu destule(am si trecut prin cateva relatii asa de adolescenta) deci pot sa vorbesc
cand cineva ma intreba de ce tii frica in general la baieti/barbatii,raspunsu meu era de un barbat gelos,
bineinteles gelozia acol un pic nu strica adica ma refer la gelozia aia pura din iubire,cand esti geloasa daca se uita alta la el prea insistent,dar nu sa facem caz.....
unul din 'reprosurile' fostului:tu nu esti niciodata deloc geloasa,esti asa indiferenta!
de ce sunt asa?>pt ca is stapana pe mine,pt ca gelozia e punctul slab a celor care nu au incredere in ei si se razbuna pe parteneri printr-o gelozie prosteasca,insa eu is sigura pe mine,si stiu ca atunci cand un baiat e cu mine,e cu mine,altele nu conteaza
De acord. Nici eu nu sunt geloasa pentru ca am incredere in mine. In plus, nu-mi place deloc atunc cand iubitul meu isi mai arata gelozia, pt ca pentru mine inseamna nesiguranta. Si de felul meu sunt o persoana care nu suporta cicaleli, victimizari, crize de gelozie, etc. In concluzie, esti mult mai fericita fara gelozie!
1905, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
1905, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1670 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1153 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #49 (permalink)  
Vechi 17 aug 2011, 10:24:03
mihaella's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Malu, Romania
Vârsta: 36
Dieta: personalizata
Date: 178cm, 107kg
Mesaje: 476
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

buna fetelor.si iubitul meu este gelos,de cateva zile nu vorbesc cu el,la inceput faceam ce zice el,adica: ii dadeam raportul,unde ma duc ,ce fac,cu cine vorbesc la tel,etc.mereu ma controla,si inca face asta,dar de jumatate de an,nu mai fac ce zice el,i-am zis ca e bolnav.cand a auzit ca tin dieta ,parca i-a picat cerul in cap.cel mai rau e cand imi da mesaje gen :" raneste-ma cat vrei dar tot te iubesc' sau "stiu ca am mintea incuiata,dar ajuta-ma sa trec peste asta" sau "promit ca ma schimb",ceea ce nu face.am ajuns sa-mi fac prieteni pe ascuns.de multe ori am avut tentative de despartire,mai ales in ultimul an,de nu mai stiu cate ori.dar de fiecare data uitam ce-a facut,il iertam.i-am zis,daca ma casatoresc cu tine si ti se pare tie ca eu as face ceva ,tu ma omori cu bataia,stiti care a fost raspunsul? "daca meriti,da".mmmmmm de atunci parca nu mai sunt 100% indragostita,stau cu el,doar pt ca in anumite momente este ceea ce-mi doresc.
mihaella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2212 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1695 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 663 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #50 (permalink)  
Vechi 17 aug 2011, 15:52:09
LicuriciColorat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de mihaella Vezi mesajul
buna fetelor.si iubitul meu este gelos,de cateva zile nu vorbesc cu el,la inceput faceam ce zice el,adica: ii dadeam raportul,unde ma duc ,ce fac,cu cine vorbesc la tel,etc.mereu ma controla,si inca face asta,dar de jumatate de an,nu mai fac ce zice el,i-am zis ca e bolnav.cand a auzit ca tin dieta ,parca i-a picat cerul in cap.cel mai rau e cand imi da mesaje gen :" raneste-ma cat vrei dar tot te iubesc' sau "stiu ca am mintea incuiata,dar ajuta-ma sa trec peste asta" sau "promit ca ma schimb",ceea ce nu face.am ajuns sa-mi fac prieteni pe ascuns.de multe ori am avut tentative de despartire,mai ales in ultimul an,de nu mai stiu cate ori.dar de fiecare data uitam ce-a facut,il iertam.i-am zis,daca ma casatoresc cu tine si ti se pare tie ca eu as face ceva ,tu ma omori cu bataia,stiti care a fost raspunsul? "daca meriti,da".mmmmmm de atunci parca nu mai sunt 100% indragostita,stau cu el,doar pt ca in anumite momente este ceea ce-mi doresc.

cu riscu de a te supara pe mine o sa'ti spun si parerea mea(inainte vreau sa ma rog la Doamne Doamne sa ma referasca de genu asta de barbatii),eu cred ca prietenul tau e bolnav de gelozie,nu are incredere in el,el e problema nu tu,nu e oki sa';ti ingradeasca libertatea,ai dreptu sa vb cu cine vrei,sa stai 3h la telefon cu prietenele fara sa ii spui lui,nu esti oblogata sa'i dai raportu
el te considera ceva de genu: e iubita mea=e proprietatea mea
referitor la ce ai scris mai sus daca o sa slabesti si sa ajungi la 55 kg,cand invitabil barbatii iti vor face complimente,v'or intoarce capul dupa tine pe strada,ce va face el?o sa te inchida in casa,probabil ca da,o sa te snopeasca in bataie(cum el a spus) fiindca in imaginatia lui se deruleaza tot felul de scene,nu stiu ce e corect si nu stiu cum e mai bine,cred ca cel mai bine e cum simti,insa ma intreb tu cum te simti intr'o relatie cu o persoana de genu?
libertatea ta conteaza,sa nu imi iei in nume de rau parerea,eu nu incerc sa iti zic'nu mai fii cu el',insa iti zic sa meditezii la ce vrei tu,la ce astepti tu de la o relatie
persoanele geloase fara limita nu se schimba(stiu caz...or fost 6 ani imp si ea a fost ft geloasa pe el cu motiv sau fara doar ei stiu,insa totul s'a terminat pt ca au obosit)
eu consider ca atunci cand esti cu un barbat trebuie ca el sa aibe mai multe parti bune decat parti rele,iar cele rele sa fie suportabile
el se poate vindeca probabil cu ajutorul unui psiholog
iti doresc mult bine si sa fii fericita
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
barbati, cuplu, dragoste, femei, gelozie, iubiti, relatie


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole