Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul mamicilor 2011

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #5851 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 13:25:14
Gea's Avatar
Gea Gea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 17 feb 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 170cm, 68.5kg
Mesaje: 2.168
Aprecieri acordate: 1.045
Am fost apreciat(a) de 1.229 ori in 521 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Al meu sot are o noua idee, vrea sa ne luam bona interna, care sa aiba grija de raisa si de casa, sa mearga cu noi in oras sau in week-end-uri ca sa putem fi un pic mai liberi, sa nu mai stea raisa calare pe noi sau noi dupa ea sa nu faca prostii.
Ca urmare mi se pare ca vrea sa se sustraga de la datoriile de sot si tata, intr-un cuvant, mi se pare culmea egoismului.
Sincer, nu esti prima mamica pe care o aud spunand asta. Cumnata mea ar vrea sa faca acelasi lucru. Baiatul are 6 luni dar e foarte dependent de ea, vrea doar in brate, nu sta nicicum altfel. Ea ar vrea sa ia o femeie care sa aiba grija de baiat 4 ore pe zi, timp in care ea ar putea sa gateasca, sa faca curat, sa mearga la cumparaturi si asa mai departe. Ar fi vrut initial sa apeleze la soacra mea (mama ei), insa ei sunt 4 frati, din care 3 sunt toti cu copii mici si nu ar fi vrut sa o acapareze in totalitate, lasand posibilitatea si celorlalti sa ii solicite ajutorul in caz de nevoie.

In cazul vostru, Octav cred ca ar vrea ca totul sa fie ca inainte, sa va faceti planuri impreuna pe care sa le si duceti la bun sfarsit si sa nu fiti intrerupti de nimeni. Un copil are in primul rand nevoie de parinti sa ii fie alaturi, sa se joace cu ea, sa ii poarte de grija, sa o invete lucruri noi, sa o felicite cand reuseste si sa o certe cand face prostii. Bineinteles, toate lucrurile astea le poate obtine si de altundeva, dar atunci parintii ce ar mai face? Cu ce ar fi mai deosebiti parintii decat educatoarele sau ingrijitoarele cu care isi petrece copilul timpul?
Poate, daca va permiteti si e ok, persoana respectiva sa aiba grija de casa, de mancare, de curatenie, astfel veti avea voi mai mult timp de petrecut cu familia. Pentru ca familia sunteti tu, Octav si Raisa. Asta e parerea mea, chiar daca uneori si eu tanjesc dupa o a treia persoana care sa faca totul in locul meu, ca sa pot si eu sa fac altceva

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Ce bine ca te tii de treaba, Gea!!
Cu siguranta ca se va vedea la cantar insa si corpul ia o alta aliura cand sunt lucrati muschii Bravo!!!
Eu sper ca voi putea sa merg in fiecare zi in timpul saptamanii si sa ma tin de treaba Am si de dat jos dar si de tonifiat musculatura dar in special pielea Ca nu imi place deloc cum e
__________________
Sarcina bebe 1: 66 kg + 25 kg = 91kg
Dupa nastere: 79 kg, inceput slabire: 86.5kg
25.09.11 - 15.03.13 = - 21kg > 65.5 kg
Sarcina bebe 2: 66 kg + 16 kg = 82 kg
Dupa nastere: 75 kg, inceput slabire: 71.5 kg
12.10.15 - 20.12.15 = - 6.5kg > 65kg
Gea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2364 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5852 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 13:32:40
Gea's Avatar
Gea Gea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 17 feb 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 170cm, 68.5kg
Mesaje: 2.168
Aprecieri acordate: 1.045
Am fost apreciat(a) de 1.229 ori in 521 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Gea, si eu ii pasez banana si ii rad marul, para, la fel si cu fideluta, ca mai mananca uneori la cresa fidea cu lapte sau supa cu fidea.
Nu i-am dat inca capsuni, tu i le cureti de acei samburi?
Dar carnita cum o papa?

Si raisa musca din banana si biscuitei.
Incet, incet, trebuie sa mai evoluam si noi!!
Multumesc!!
Carnea i-o tai bucatele mai micute, cubulete. Daca e piept de pui, ala imediat ce l-ai taiat se destrama tot si se imprastie in toata ciorba si atunci il dau asa. Pulpele insa se tin mai bine Ii dau bucatelele de carne cu cateva cubulete de legume din ciorba si zeama mai multa, sa nu fie seaca si sa le poata mesteca si inghiti. Dar astea toate le rezolv in farfurie

I-am facut si i-am dar si gris cu lapte, fidea cu lapte, orez cu lapte (desi orezul trebuie sa il fierb ceva mai mult, sa fie mai cremos). Ii plac

Capsuni i-am dat de vreo 2 saptamani incoace. Nu ii curat samburii pentru ca nu a facut nimic de la capsuni. Sunt super coapte si samburii crapa toti cand ii zdrobesc cu furculita. Ieri i-am dat prima data si zmeura, dar la astea e mai reticenta pentru ca are sambureii mai mari. Trebuie incercat si cu capsunile, dar ii dai jumate de capsuna azi si vezi cum reactioneaza. Apoi ii mai dai si maine sau urmatoarea zi si vezi. Anei ii place la nebunie gustul. I-am facut intr-o zi shake de capsuni cu suc de portocale (ma rog, toate date pe blender). 350ml i-a baut dintr-un foc, fara sa scoata paiul din gura
__________________
Sarcina bebe 1: 66 kg + 25 kg = 91kg
Dupa nastere: 79 kg, inceput slabire: 86.5kg
25.09.11 - 15.03.13 = - 21kg > 65.5 kg
Sarcina bebe 2: 66 kg + 16 kg = 82 kg
Dupa nastere: 75 kg, inceput slabire: 71.5 kg
12.10.15 - 20.12.15 = - 6.5kg > 65kg
Gea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2364 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5853 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 13:33:40
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Ah, ce dreptate ai legata de octav, intr-adevar asa este.
el simte ca raisa ne deranjeaza, ca ne strica planurile, ca nu ne lasa de ex. "sa bem o cafea linistiti"
pe de alta parte ma si sperie ce spune el, nici ai lui nu au vrut sa il creasca, au vrut sa isi traiasca viata, sa se bucure de viata fara copilul lor, privindu-l poate cum o priveste el pe raisa acum. ma sperie f tare chestia asta, nu vreau ca el sa ajunga ca tatal lui si pe mine sa incerce sa ma modeleze cum e mama lui.
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5854 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 13:50:49
Gea's Avatar
Gea Gea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 17 feb 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 170cm, 68.5kg
Mesaje: 2.168
Aprecieri acordate: 1.045
Am fost apreciat(a) de 1.229 ori in 521 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Mi s-a trezit prin`te`s`A` si trebuie sa `fug ca nu ma lasa nici sa scriu
__________________
Sarcina bebe 1: 66 kg + 25 kg = 91kg
Dupa nastere: 79 kg, inceput slabire: 86.5kg
25.09.11 - 15.03.13 = - 21kg > 65.5 kg
Sarcina bebe 2: 66 kg + 16 kg = 82 kg
Dupa nastere: 75 kg, inceput slabire: 71.5 kg
12.10.15 - 20.12.15 = - 6.5kg > 65kg
Gea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2364 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5855 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 13:52:12
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Te pup, Gea, o pup si pe printesa!!!
Sa aveti o zi buna!
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5856 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 14:33:22
aleka008's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
buna dragelor!!

Raisa are rosu in gat si o tratez cu augumentin, are si conjunctivita si ii pun picaturi tobrex, ii mai dau si sirop de tuse. De cateva zile tuseste rau si octav si de dimi eu eram cu amigdalele inflamate ... deci iar ne-a dat tuturor virusel

Aleka, ce bine ca accepta printesa cresa, ma bucur mult. Cresa oricum o oboseste, si isi va face un program, raisa pe la 9 dimi adoarme macar o ora si apoi pe la 1 iar somn.
Saraca Raisa, numai bolnavioara e. Eu i-am dat o cura de First Defence pentru imunitate Ilincai facem pauza si mai fac una. Ni l-a recomandat pediatrul, momentan sunt multumita de el, eu am fost racita si ea nu a luat nimic de la mine. Cum se procedeaza la gradi acolo, copii fac analize la inscriere si o data la 3 luni? Cica asa zice legea. Directoarea de aici se lauda ca ea nu a avut nici un copil bolnav de la ea, e foarte stricta la inscriere, trebuie sa vi cu analizele.

Azi a fost mult mai bine cu ea, a manacat si a dormit de dimineata, am luat-o tot la 1, acum iar doarme. A zis ca nu sunt probleme cu ea, plange numai daca plang alti copii.

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
cred ca nu am mai spalat podelele in casa de vfreo 1luna, de aspirat aspir zilnic si in dimineata asta am indraznit sa trag cu aspiratorul si sa dau cu mopul...atata a urlat copilu asta al meu, tot dupa mine, se tine de pantalonii mei si urla isteric sa-l iau sus...si m-am hotarat, gata, il laas sa planga pana fac treaba ca nu mai suportam sa vad asa mizerie si a plans pana s-a inrosit tot ...mi s-a rupt sufletul sa-l vad cat de disperat venea dupa mine dar in acelasi timp trebuie sa inteleaga ca mai am si io de lucru si nu pot sta cu el in brate mereu
Sper sa nu te superi, dar eu am o vorba: "Cum ti-l cresti asa ii ai". Eu m-am temut foarte tare de chestile astea iar momentan nu am probleme de genul asta cu Ilinca decat o data la o luna. Pentru tine cat si pentru el e bine sa-l dezobisnuiesti, fi rezistenta!

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Eu sunt sigura ca imi va spune, macar din punctul asta de vedere sunt sigura pe relatia noastra.
ideea e ca in orice situatie de relatie extraconjugala,cand barbatul inseala, el e de vina, nu cealalta femeie. asta e parerea mea.
Eu nu as vrea sa-mi spuna daca ma inseala, as vrea sa imi spuna inainte de a ma insela de ce se gandeste sa o faca. Daca se poate schimba ceva e bine, daca nu sa nu imi zica!

Citat:
Anterior postat de Gea Vezi mesajul
Da Simo, e tot mai solicitant, ai tot mai putin timp pentru tine, pentru casa, pentru sot
E foarte ciudat pentru ca atunci cand merg la sala ma relaxez enorm in acea ora si jumatate petrecuta pentru mine, fara griji, fara mancare, fara ochi in 7 parti... Dar in acelasi timp, ma simt foarte vinovata de faptul ca in aceeasi perioada as putea sta acasa, impreuna cu sotul si fiica mea, sa ne petrecem timpul impreuna. Dar pe de-o parte, stiu ca in acel timp as sta mai mult eu cu Ana si as alerga eu dupa ea, pentru ca sotul e obosit de la lucru. Asa ca ii las impreuna, asa Ana sta cu tatal ei, se distreaza, povestesc, se joaca, mananca, si in acest fel sta si sotul cu ea .
Bucura-te te timpul tau, esti om si meriti asta! O sa fi mai relaxata si mai vioaie si cu ei si oricum si tatii au nevoie sa fie lasati sa stea cu copii, asta daca isi doresc..
Răspuns cu citat
  #5857 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 14:44:37
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Aseara dr mi-a zis ca abia de la 1 an si jumatate ii pot da ceva de imunitate!
noi am facut analizele la Clinica Regina Maria – exudat faringian, exudat nazal, examen coproparazitologic si sumar de urina - platite de cresa. nu stiu daca se fac la 3 luni, noi nu am facut.

Ce tare e Ilinca, felicitari!!!
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5858 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 16:10:22
MIRUTZA's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 mai 2010
Locaţie: Sfantu Gheorghe, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan, consolidare
Date: 159cm, 56.9kg
Mesaje: 3.047
Aprecieri acordate: 707
Am fost apreciat(a) de 890 ori in 422 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Buna fetele
Ce bine e sa intri si sa gasesti activitate

Se pare ca de vina e caldura pentru irascibilitatea din aer

Gea, ai noroc ca sotul tau mananca 2-3 zile din aceeasi mancare. Al meu vrea mancare diferita in fiecare zi dar doar un singur fel.Mie imi place sa gatesc si gatesc cu placere...dar de cand cu bebe, e mai greu ca in fiecare zi sa gatesti altceva.

Am noroc cu el ca ma ajuta cu vasele...eu gatesc si el spala vasele

Lui Cipri ii place foarte mult mancarea gatita...daca nu gatesc nimic....se uita in frigider si zice" ce mancam azi, ca nu e nmic in frigider?" Si poate ca se gasea ceva de mancare gen rosii,branza, salam,etc. Lui si sandwichurile ii plac calde...Daca se intampla sa nu gatesc , ii fac bruschete si ii plac si problema e rezolvata.

In curand cred ca va trebui sa gatesc o data la 2 zile, ca e deja fff cald si e greu sa stai zilnic la aragaz

Pe al meu sot l-am invatat sa spele si la masina...si daca ii trebuie ceva neaparat se duce si isi pune singur in masina si problema e rezolvata. Acuma e mult mai usor sa speli, nu trebuie decat sa pui hainele si sa apesi un buton Pe vremuri era foarte greu, trebuia sa speli de mana, sa clatesti de mana...era mult mai greu.

TRAIASCA MASINILE DE SPALAT ca ne fac viata mai usoara
MIRUTZA, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
MIRUTZA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1875 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 842 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5859 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 16:22:53
Fl0r3ntina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

sa va dau si o veste buna...Mihaita doarme singur...de seara... pana la 7-8
mai bea ceai..ii pun biberonul langa el...si el s-a obisnuit asa
a inceput sa mearga si dabuselea...baga picioarele sub el dar nu prea se descurca cu mainile...intr-o saptamana cred ca o sa misune pe aici prin casa.
l-am lasat la bunici 2 seri...vai ce naspa e casa fara el...cand am ajuns acasa si am vazut jucariile, premergatorul, scaunul de masa...m-a palit plansul...asta si pt ca el era la alexandria noi la bucuresti
cand ne-am dus sa il luam...nu mai putea de dragul meu...m-a balosit)) pe gat pe maini..cauta tatzi...si nu mai vroia sa se culce sa nu cumva sa plecam..
Răspuns cu citat
  #5860 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 16:24:54
Fl0r3ntina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

si eu o sa merg la sala in fiecare zi
acum ma pregatesc sa plec...fac fitness
ma gandesc ca mai bine mananc cumpatat...si merg la sala...decat sa reiau dieta rina...nu stiu..inca oscilez..voi tineti o dieta anume?
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, calorii, dieta, jurnalul, mamicilor, sanatos, sarcina, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mihaela1006 - Slabuta 2011 Slabuta Slabute 2011 5 03 sep 2011 00:15:22
Oferte litoral 2011 lacra81 Turism 13 07 aug 2011 12:15:38
Jurnal Berllina 2011 Berlllina Arhiva jurnale slabit 8 13 iun 2011 06:25:17
Mirese 2011 Daniela Anghel Jurnale slabit mirese 18 26 feb 2011 22:14:13
Slabute 2011 Slabuta Slabute 2011 18 11 feb 2011 16:13:16

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole