View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 26 nov 2010, 15:16:38
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal Magda - dietele din viata mea sau viata mea dieta

Citat:
Anterior postat de magda23 Vezi mesajul
Multumesc mult ,esti o draguta!! despre mine pot sa va spun ca sunt grasuna de...cand ma stiu , lupt cu kg de la superba varsta de 9 ani cand mama ma punea la toate dietele citite sau auzite...am ajuns in spital de 4 ori din cauza dietelor ,urmarile infometarii si a prostiilor din copilarie si adolescenta si-au pus tare amprenta pe sanatatea mea asa ca am ajuns sa stau ultima data 1 an in spital-aveam 19 ani-(cu mici pauze ,bineinteles).Am urmat apoi foarte mult tratament cu hidrocortizon din cauza unor probleme de sanatate, foarte mult antibiotic...etc asa ca am ajuns la oribila greutate de 160 kg .Acum lupt si sper sa ajung la o greutate aproape normala ca sa pot avea o viata normala....e greu dar frumos rezultatul
O sa vezi, alaturi de slabute o sa fie mai usor binenteles, daca esti si tu cumintica noi suntem aici sa te sprijinim
Of..tare nasol ce sa ii faci... greselile din trecut nu mereu pleaca asa de buna voie dar important e sa ai grija de tine. v-a fii greu, dar o sa reusesti sa iti revii
Iti doresc mult succes!
Aaaa, uitasem... asteptam raportul zilnic sau macar cand poti