View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 10:44:09
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Mai mereu obosita... plictisita

Citat:
Anterior postat de Red_Rose Vezi mesajul
ha-ha )) nu doar eu sufeream de acest sindrom )) da poate e lenevie?
eu tot nimic nu am chef de a face, si mai ales cind mananc aiurea e strasnic ce se intimpla cu mine, parca dorm cu ochii deschisi larg) am mai avut o perioada cind chiar adormeam la ore..cineva spunea ca poate de la insulina si mai nush ce acolo, eu idee nu am insa una stiu, ca e ft aiurea sa nu ai chef de viata..
si inca cit mai grasuta sunt cu atit mai putina energie, cum eram mai slaba cum puteam face cit mai multe si nu oboseam si aveam chef..concluzia la mine e ca trebuie sa slabesc, sa mananc sanatos combinind alimentele corect si sa imi bag in cap odata si odata ca regretele nu schimba nimic, ca eu mereu ma gindesc la prostiile pe care le-am facut) acum chiar as mai sta vrio 3 ore in pat insa treb sa plec la univer)
Important e ca stii cum sa iti revii eu eram asa aiurita Azi m-am trezit mult mai bine... se vede ca era si oboseala nu stiu... dar e si frumos tare afara si sunt si acasa...
bine, am in continuare starea aia de lene si plictiseala, dar parca nu chiar asa ca zilele trecute
Ce sa zic... m-am odihnit mai mult azi(chiar daca nu am dormit cum vroiam eu cam pana la 10. ca m-am trezit ca si cum ar fi trebuit sa plec la munca si apoi m-am tot foit si am mai atipit as cate putin). dar totusi, a contat. azi am in plan sa fiu activa, ca daca stau asa in pat, apoi iar ma ia starea aia
Răspuns cu citat