View Single Post
  #453 (permalink)  
Vechi 12 sep 2010, 22:25:26
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de LoLy Vezi mesajul
Inteleg perfect despre ce vorb,dar uite ca a gasit si Emy,deci inseamna ca mai sunt si oameni buni si aici si de aceea nu treb sa generalizam nici noi
Eu am aceeasi frica pt fiica mea,dar ea tot spune ca ea nu vrea pe nimeni de aici si are prieten in Ro
Of.. stiu cum e. crede-ma eu nu am vrut nici sa aud de prieteni italieni deci o inteleg.
Norocul meu este ca dumnezeu mi-a dau un roman a inceput mai mult printr-o prostie. nu ma asteptam ca dupa aproape 4 ani sa fiu inca cu el. dar doamne doamne m-a ascultat si nu mi-a trimis un italian
Eu nu generalizez, ca doamne fereste. sper si cred ca exista oameni buni ca doar fiecare tara are uscaturile ei
Numai ca eu am fost la scoala.. am vazut si am facut diferenta intre tinerii italieni... si romanii nostrii.
crede-ma , fac diferenta. la tineri greu gasesti de treaba care sa nu aiba aere in cap. si daca nu are el, au prietenii lui care ii baga in cap aiureli. pai cum sa stai cu o romanca? ! deci, prefer pe iubi meu decat copii de gradinita. crede-ma ca am avut colegi de varsta mea cu minte de ramaneai trasnit
Dar am zis ca poate gandesc eu altfel...am trecut prin mai multe in viata... nu stiu
Răspuns cu citat