Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

rodica2010 rodica2010 este deconectat

Slăbuţa cu vechime

Slăbuţa cu vechime

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 111 la 120 din 533
  1. grasuta1961
    24 nov 2010 08:48:34 - permalink
    grasuta1961
    buna Rodicuta !!!!

    Numele tau imi aduce aminte de cea mai buna prietena a mea ,inainte de-a ma casatori.Cu cea din copilarie am vorbit la telefon anul asta ,dupa 29 de ani.Cu Rodica,de fapt cum ii spuneam eu Rodicuta n-am mai vazuto de 22 de ani.Ne-am casatorit in orase diferite si uite asa ne-am lasat duse de val si n-am mai comunicat.Acum sa-ti spun despre mine ca n-am mai trecut pe aici pt. ca am avut foarte muklta treaba si n-am tinut deloc dieta.Sincer am lasat asta pe ultimul loc.fetita trebuie sa mearga la un concurs la mate si lucrez cu ea zilnic si plus de asta vine si teza .Mai am si nitica treaba legata de firma si parca m-as apuca de ceva lucru la domiciuliu si nu stiu ce sa fac.Tu in mod sigur o sa ajungi de Revelion sub 70 kg. Eu doar sub 80 kg
  2. nadia42
    23 nov 2010 23:36:49 - permalink
    nadia42
    Poate reusim cumva sa luam legatura, daca am vreo oferta concreta ..........pana atunci spor la toate.....
    Mie nu imi place braza tofu nici sa ma bati............. vad eu ce fac ..... In weekend am in vizita niste prieteni din Germania ..............sa vad daca pot sa tin post cand sunt ei aici pentru ca trebuie sa gatesc.....
  3. nadia42
    23 nov 2010 17:54:40 - permalink
    nadia42
    ok......am luat la cunostiinta si daca aud ceva .........te tin la curent........imi face placere sa pot ajuta oameni sa stiu ca sunt de folos........ Te pup si vorbim
  4. nadia42
    23 nov 2010 08:20:27 - permalink
    nadia42
    Buna dimineata,

    Ce mai faci ??? Cum merge cu postul ...... Eu sunt la post si am o mica problema ......... mi se face foame seara ......... desi incerc sa ma abtin....... De exemplu, aseara am fost la Pilates ( impreuna cu Alexandra, fata mea ) si dupa aceea am ajuns acasa ( ora 21.15 ) m-a apucat o foame ........si... am manact cateva linguri de mazare si 2 eugenii......... ce ma fac ??? caci in ritmul asta nu mai reusesc sa dau nimic jos ............
    Ai mai incercat sa iti gasesti un job ???? Nu mi-ai raspuns cam ce anume cauti............sau vrei neaparat la o gradinita ???

    Te pup si vorbim,

    Nadia
  5. grasuta1961
    22 nov 2010 09:24:22 - permalink
    grasuta1961
    Buna !!!

    sa ai o saptamana cat mai frumoasa si cu rezultate cat mai bune.!!
  6. goia
    21 nov 2010 01:33:04 - permalink
    goia
    Da,la asta ma refer! Va pup si spor la slabit!
  7. grasuta1961
    19 nov 2010 22:24:29 - permalink
    grasuta1961
    felicitari !!!!!
    eu sunt tot grasuta !!
    maine merg la capitala si sigur o sa mananc de toate pt. toti.
    poate ar trebui sa-mi fac si eu un jurnal unde sa scriu toate pacatele de peste zi\
    un week-end cat mai placut
  8. damo
    19 nov 2010 15:15:58 - permalink
    damo
    Uite chiar asta vroiam sa te intreb, despre telina...tu stii ca eu nu stiu sa gatesc telina(radacina)? Tu cum o faci?
  9. nadia42
    19 nov 2010 08:41:18 - permalink
    nadia42
    Ai spus lui grasuta61 ca tu stii cum sa combini mancarurile de post ca sa nu te ingrasi ..... Imi spui si mie te rog ???? Te pup !!!!!
  10. nadia42
    19 nov 2010 08:28:50 - permalink
    nadia42
    Buna,

    Initialele se potrivesc, eu nu am nici o legatura cu aceasta gradinita, decat ca il cunosc tangential ( nu stiu ce se intampla acolo .......decat ca am fost in gradinita pe acolo si am relatii de rudenie .........
    Eu am vrut sa te ajut, poate gasim ceva ..............poate imi dai idei ce ai vrea sa faci .............????

Despre mine

  • Despre rodica2010
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    bucuresti
    Nivel de activitate fizica
    Usor activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    156
    Grăsime corporală (estimată)
    Circumferinta talie este incorecta.
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    1656
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1139
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    96.7
    Greutate (kg)
    66.6
    Greutate dorită (kg)
    65
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6
    Denumire ticker
    00
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 14 nov 2015 23:34:28
  • Data înregistrării: 12 iun 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 44
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole