Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

rodica2010 rodica2010 este deconectat

Slăbuţa cu vechime

Slăbuţa cu vechime

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 41 la 50 din 533
  1. Alynuta
    02 iun 2011 07:53:01 - permalink
    Alynuta
    Oricum am starnit invidie la servici,imi place sa ma imbrac mai sexi.La fund am eu problemele si oricat am pedalat nu prea vad imbunatatiri.
    Meniul tau suna bine in afara inghetatei,dar meritam si noi sa ne rasplatim din cand in cand.Ma bucur ca ai reusit sa te abtii de la patiserii, dupa mine sunt cele mai periculoase.
    Te admir ,ai slabit frumos,mai avem putin sa ne atingem scopul.
    Hai ca sunt curioasa ce facem pana la sf. lunii.Eu as fi multumita sa zboare si 1 kg.Deci succes si rezultate cat mai frumoase.
  2. Alynuta
    01 iun 2011 07:09:59 - permalink
    Alynuta
    Da Rodicuta, asa e, eu mi-am fixat targetul la 54 kg.Cand am atins aceasta greutate deja am ravnit la mai mult. Numai ca aici s-a cam blocat. Dar nu ne lasam,daca am reusit pana aici ,ne mai scremem putin sa eliminam si ultimile resturi(astea sunt cimentate bine)
    Poate pana la sf. verii reusesc sa intru si in fustite(de intrat intru ,numai ca stau prea mulate).
    Si eu am dat de gustul salatei,atata salata am mancat ,ma bucur ca a inceput sa-mi placa,vorba ta,ne transformam in niste caprite. Pot sa spun ca abia acum am reusit sa elimin poftele, sa ma pot abtine in totalitate de la anumite mancaruri, sa pot gati pt. ai mei fara sa pap si eu. Pt.mine e totusi o performanta. A durat cam mult
    Daca reusesti sa mergi la mare, dute, te feresti de soare in orele critice,te ungi cu creme de protectie solara,dar meriti o mica vacanta.
    Oricum mai vorbim
  3. Alynuta
    31 mai 2011 11:01:03 - permalink
    Alynuta
    Draga mea,poti fi mandra de ce ai reusit(nicidecum complexata), de-obicei cand nu mai intri pe forum revin si obiceiurile vechi alimentare si odata cu ele si kg. Tu ai demonstrat ca nu e asa.Ti-am vazut si pozele si te admir pt. ce-ai reusit. Astept si pozele urmatoare cu mare drag.
    Te pup,ma bucur tare mult ca mi-ai scris, am sa vin si in jurnalul tau sa te vizitez.
    In concediu nu cred ca voi merge, asa scurt in weekenduri la pescuit cu al meu. Tu ? Unde ai de gand sa mergi?
    Da blugii mi-s buni (in sfarsit), dar cum zici tu ,ar mai trebui2-3 kg. sa zboare sa pot intra si in fustite. Tot mai mari pretentii avem , nu?
  4. Alynuta
    31 mai 2011 06:45:38 - permalink
    Alynuta
    Rodicutule ce ma bucur c-ai intrat, chiar o intrebam pe Rozica de tine.Si eu am avut perioade in care n-am intrat,am fost aglomerata la servici, apoi imi era greu sa mai intru,dar cum zici tu nu-mi parea rau cand intram.
    Da, baiatul si sotul sunt bine,sper ca si ai tai la fel.
    Ce ma bucur c-ai intrat si esti bine,acum fug sa-ti vad pozele.
  5. pety
    30 mai 2011 14:52:42 - permalink
    pety
    Eu nu asa bine tot peste 90 kg am...nu prea am mai tinut nici o dieta...dar incerc...si cat exista speranta de a reusi...imi pare bine ca ai slabit ..nu e cam putin 55 kg?
  6. Alina82
    30 mai 2011 14:09:51 - permalink
    Alina82
    Salve!!
    Uite doar ce am revenit din vacantza si am intrat direct la munk balamuc si pe deasupra de aseara m-am lasat si de fumat....asa k sunt un pic cam nervoasadar sper sa trec cu brio peste
  7. pety
    24 mai 2011 14:14:18 - permalink
    pety
    Buna Rody...ce faci?Cum iti merge?
  8. Alina82
    11 mar 2011 22:03:56 - permalink
    Alina82
    Salve Rodica!!
    Pe unde ai disparut??Pai eu am intrat la mentinere de 1 luna si o saptamana...e drept k am continuat sa mai pierd in greutate...dar sper k se va opri slabitul asta la un moment dat...pt k deh nici nu puteam sa cresc brusc nr de calorii...dar cum deja am ajuns la 1700cal/zi sper k va fi bine...pupici si numai bine
  9. nadia42
    03 mar 2011 07:32:46 - permalink
    nadia42
    Draga mea,

    Pe unde umbli ????
    Este drept ca nici eu nu am mai scris pe aici........dar va urmaresc zilnic.........
    Pupici.........ai grija de tine !!!!!
  10. rozica1965
    08 feb 2011 21:37:48 - permalink
    rozica1965
    Rodycutz,unde esti mama de nu mai intrii iar?....mi-e dor de tine...pupici

Despre mine

  • Despre rodica2010
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    bucuresti
    Nivel de activitate fizica
    Usor activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    156
    Grăsime corporală (estimată)
    Circumferinta talie este incorecta.
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    1656
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1139
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    96.7
    Greutate (kg)
    66.6
    Greutate dorită (kg)
    65
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6
    Denumire ticker
    00
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 14 nov 2015 23:34:28
  • Data înregistrării: 12 iun 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 44
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole