forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-balenuta-slabuta-celestina-4069.html)

andra_aly 08 iun 2010 21:06:29

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
e bine ca ai papat. si e bine si ca ai inceput cu putin sport.incet incet o sa te obisnuesti si o sa vezi ca o sa fie mai usor:) si eu am stepper. de azi am inceput. am facut 25 de min:) mai fac vreo 10 imediat:P

celestina 08 iun 2010 22:25:12

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ati reusit sa ma convingeti sa ma apuc si eu de stepper. Cred ca in jur de 20 de min pe zi ;) Pt inceput. Multumesc mult pt sfaturi.

andra_aly 08 iun 2010 22:27:26

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 213823)
Ati reusit sa ma convingeti sa ma apuc si eu de stepper. Cred ca in jur de 20 de min pe zi ;) Pt inceput. Multumesc mult pt sfaturi.

asa,asa. si la mine azi a fost prima zi:D
succes. peste o luna sunt curioasa de rezultate:x

celestina 09 iun 2010 09:12:48

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Mercy Andra. Azi, cand ajung acasa vreau sa ma si măsor...sa vad ce rezultate am intr o luna ;;) . Vreau sa cred ca ceva, ceva s-o observa, mai ales ca o sa si alerg si vreau sa fiu atenta si la ce pap. O zi excelenta SLĂBUŢELOR!

andra_aly 09 iun 2010 09:14:17

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Fi sigura ca daca te ti de treaba o sa ai si rezultate:x o zi frumoasa si tie>:D< spor la munca. si ai grija ce papi. sunt cu ochii pe tine:D

celestina 09 iun 2010 14:28:46

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Sunt fericita! Azi am papat mai bine la micul dejun, am baut si apa, iar la pranz n am mai exagerat :D Mi am luat o conserva de peste in suc de rosii, un iaurt mic si 50 de gr de paine graham! Pupici la toata lumea!

codynutza 09 iun 2010 14:29:58

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 214400)
Sunt fericita! Azi am papat mai bine la micul dejun, am baut si apa, iar la pranz n am mai exagerat :D Mi am luat o conserva de peste in suc de rosii, un iaurt mic si 50 de gr de paine graham! Pupici la toata lumea!

felicitari celestina!:-*:-* sunt sigura ca vei reusi sa te abtii si orele urmatoare si vei papa doar ce ti-ai propus!>:D<

andra_aly 09 iun 2010 17:44:03

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Bravo. ai vazut ca se poate;;)
daca o tii asa, o sa ai rezultate frumoase:)

celestina 09 iun 2010 21:56:51

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
ZIUA 3
Mic dejun-4 triunghiuri cu branza topita, 4 felii de parizer de pui
gustare - 1 mar
pranz- conserva de peste in suc de rosii-125 g, iaurt degresat-125, paine graham-50 grame, 3 pătraţele de ciocolata-ăsta a fost păcatul meu pe ziua de azi
cina- supa de pui, 50 5 carne fiarta de pui, salata cu laptuci,o rosie, 2 castraveti, 70 g branza si un ou fier, plus 50 g paine.

45 minute mers pe jos
si 20 minute alergat- de data asta am dat vreo 8 ture de stadion..n am reusit sa alerg continuu, am facut mai multe pauze,,,insa am fost sa alerg :D

In plus, faptul ca n-am mai devorat frigiderul seara e ceva nou. Am observat ca daca pap mai des, nu mai ajung acasa infometata. Si nici nu mai simt soricei in stomac. Pupici fetelor. Spor la sbalit si voua. Sper sa vad si eu ceva rezultate...m+as multumi ca dupa o saptamana sa dau jos si cateav sute de grame,,,O sa va tin la curent. Pupici la toate slabutele, a>:D<ctuale si viitoare

andra_aly 09 iun 2010 22:01:40

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Bravo:) lasa, nu fi trista pentru putina cioc:P se mai intampla. incet incet sa reusesti sa ti ca la carte dieta:D asa este, mai bine papi mai des si mai putin. ca nu ti asa foame dupa aia. bravo pentru sport>:D<
mult succes in continuare. ai vazut, a mai trecut o zi:) somnic pufos>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:09:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO