forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-balenuta-slabuta-celestina-4069.html)

celestina 13 iun 2010 12:12:35

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Sambata a fost o zi mai speciala, pentru ca n am stat pe acasa pe la mine...am dormit prin "vecini" si nu m am tinut de dieta....Sunt cam suparata pe mine pt asta...

ziua 6

mic dejun- 4 felii de kaizer si 4 felii de branza
ora 11.30- salata cu laptuci, o rosie, un catravete, un ou fiert, 2 felii parizer de pui, o felie de branza
ora 14.30- paste cu ciuperci si kaizer :( ... cred ca au fost cateva calorii, pt ca sosul era de la Maggy-ideea zilei...
gustare- 2 nectarine si cirese
cina- pepene si 2 nectarine

Cred ca de luni ar fi cazul sa trec si caloriile..Pupici slabutelelor!

celestina 13 iun 2010 22:54:45

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Duminica- o alta zi in care tentatiile m- au facut sa cam abandonez dieta...

ziua 7

md- ceai si 2 felii de paine cu dulceata de capsuni
gustare- ou fiert si 2 felii de branza
pranz- tortelini cu carne- 400 cal
gustare - mar
cina- supa de pui si 50 g carne pui fiarta, mar
5 saleuri


Sport- vreo 15 min curatenie in casa si 30 min de stepper

celestina 14 iun 2010 08:32:58

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
După o săptamana de dieta, desi nu prea am tinut+o, se vad deja rezultatetele! am slabit 1,3 kg!!!! Sunt super fericita!!!! Sper sa o tin tot asa. Si sa fiu ceva mai motivata! Pupici fetelor! Diseara o sa ma si masor, ca acum sunt pe fuga...tre sa ajung la munca>:D<

andra_aly 14 iun 2010 08:49:32

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 218507)
După o săptamana de dieta, desi nu prea am tinut+o, se vad deja rezultatetele! am slabit 1,3 kg!!!! Sunt super fericita!!!! Sper sa o tin tot asa. Si sa fiu ceva mai motivata! Pupici fetelor! Diseara o sa ma si masor, ca acum sunt pe fuga...tre sa ajung la munca>:D<

wow;;) bravo >:D< continua tot asa:) succes si de acum incolo
spor la munca si sa ai o zi frumoasa

celestina 14 iun 2010 09:59:10

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Mercy Andra! Si tu sa ai o zi super! Noi am scapat de caldura, azi ploua! Si sa sti ca nu ma cantarisem bine....de fapt am dat jos 1,8 kg :D! >:D<

celestina 14 iun 2010 15:24:30

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Azi am mancat jumatate de pepene!!! :(( Mi e frica sa calculez cate calorii o avea...pepenele era destul de mare ,,,cred ca am mancat mai mult de 2 kg...:((...

UluceanuAnaMaria 14 iun 2010 15:36:22

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Buna, Celestina! Cum merge treaba? nu-ti face griji in privinta pepenului, mai ales daca-i rosu. Fa sport in seara asta ca sa poti compensa :)

celestina 14 iun 2010 17:45:22

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 219013)
Buna, Celestina! Cum merge treaba? nu-ti face griji in privinta pepenului, mai ales daca-i rosu. Fa sport in seara asta ca sa poti compensa :)

Buna AnaMaria! Asa o sa fac! In seara asta mi am convocat prietenele pe stadion, la o repriza de alergat! Sa vedem cat o sa rezistam! >:D<

andra_aly 14 iun 2010 17:51:10

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 218618)
Mercy Andra! Si tu sa ai o zi super! Noi am scapat de caldura, azi ploua! Si sa sti ca nu ma cantarisem bine....de fapt am dat jos 1,8 kg :D! >:D<

Bravo>:D< am vazut pe net ca maine ploua putin si aici. deci nu o sa mai fie caldura asta. care ma moleseste de numai:-s#:-s
am vazut ca mergi la alergat cu fetele, bravo>:D< sa le arati ca poti sa rezisti cel mai mult:x

UluceanuAnaMaria 14 iun 2010 18:50:19

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 219125)
Buna AnaMaria! Asa o sa fac! In seara asta mi am convocat prietenele pe stadion, la o repriza de alergat! Sa vedem cat o sa rezistam! >:D<

Spor! >:D< Sa ne faci mandre :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:38:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO