forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

roxy04 19 mar 2011 23:23:10

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579219)
Hey Roxy! Deci pe aici te gasesc mai des:>:>..!
ESti o scumpa si o draguta ca de obicei! >:D<
Iti multumesc pentru primirea calduroasa si succes iti doresc si eu tie! :-*

multumesc mult>:D<
pai da aici ma gasesti si mai sigur in jurnalul meu acolo iti raspund la ce vrei si vorbim ce vrei...aici sunt mai multe fete care vorbesc iar daca eu nu intru cateva zile este posibil sa nu vad unele mesaje dar in jurnalul meu sigur le vad si raspund cu drag la ele
si tu esti o scumpica si te apreciez tare mult ai o super vointa...imi plac tare mult pozele tale cand ma uit la ele ma ambitionez si eu putin:D:D:D apropo nu imi amintesc daca mi ai spus cum ai reusit sa slabesti pana acum?
mult suces !>:D<

roxy04 19 mar 2011 23:27:56

Re: Liga adolescentelor slabute
 
wow moni acum am observat ca avem aceeasi inaltime...deci asa o sa arat si eu la 61kg:x super;)

pinkii 19 mar 2011 23:40:48

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Inca nu m-am hotarat in privinta dietei. Iar sport fac zumba [ sau incerc :">] si tae bo. Ai cateva sugestii? Ce altceva as putea incerca? >:D<[/I][/B]

Monica17 19 mar 2011 23:42:00

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579256)

multumesc mult>:D<
pai da aici ma gasesti si mai sigur in jurnalul meu acolo iti raspund la ce vrei si vorbim ce vrei...aici sunt mai multe fete care vorbesc iar daca eu nu intru cateva zile este posibil sa nu vad unele mesaje dar in jurnalul meu sigur le vad si raspund cu drag la ele
si tu esti o scumpica si te apreciez tare mult ai o super vointa...imi plac tare mult pozele tale cand ma uit la ele ma ambitionez si eu putin:D:D:D apropo nu imi amintesc daca mi ai spus cum ai reusit sa slabesti pana acum?
mult suces !>:D<

Nu stiu daca ti-am zis,dar pe prima pagina a jurnalului meu am scris ce prostii am facut si eu la inceputul dietei...nu era prima si voiam,ca de obicei,rezultate minune!>:D<
nici nu iti poti imagina ce sentiment am avut cand am citit mesajul tau :x...pozele mele te ambitioneaza? ma bucur tare mult! :">... esti tare draguta! :"> >:D<

roxy04 19 mar 2011 23:43:12

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579310)
Inca nu m-am hotarat in privinta dietei. Iar sport fac zumba [ sau incerc :">] si tae bo. Ai cateva sugestii? Ce altceva as putea incerca? >:D<[/I][/B]

pai cand am intrat eu prima data pe acest site mi s-a spus
fara grasimi dulciuri sucuri prajeli....poti incepe cu asta...si ai grija sa ai peste 1.000calori pe zi>:D<
bravo pentru sport

Monica17 19 mar 2011 23:44:37

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579267)
wow moni acum am observat ca avem aceeasi inaltime...deci asa o sa arat si eu la 61kg:x super;)

Cam asa o sa arati.. depinde si de constructia fiecaruia! eu am talia subtirica si picioarele foarte groase,iar de fund nu mai zic :|...... Dar si la 61 kg knd vei ajunge o sa vezi ca o sa vrei mai mult..exact ca mine.. Si doar stii,ca am avut si eu candva 84.5 kg >:)

roxy04 19 mar 2011 23:45:10

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579312)
Nu stiu daca ti-am zis,dar pe prima pagina a jurnalului meu am scris ce prostii am facut si eu la inceputul dietei...nu era prima si voiam,ca de obicei,rezultate minune!>:D<
nici nu iti poti imagina ce sentiment am avut cand am citit mesajul tau :x...pozele mele te ambitioneaza? ma bucur tare mult! :">... esti tare draguta! :"> >:D<

parca am citit ceva acum imi aduc aminte la final ai slabit cu dieta nicoletei?:D
da sincer iti spun ma ambitioneaza pozele tale mereu ma uit peste ele si abia astept sa vad daca ai mai pus poze...bravo si tu esti foarte draguta>:D<

pinkii 19 mar 2011 23:46:30

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579315)

pai cand am intrat eu prima data pe acest site mi s-a spus
fara grasimi dulciuri sucuri prajeli....poti incepe cu asta...si ai grija sa ai peste 1.000calori pe zi>:D<
bravo pentru sport

Multumesc >:D< Am mai incercat sa slabesc, dar mereu mi-am pierdut curajul. :( Ma bucur ca e cineva care o sa ma incurajeze acum. :">:x

Monica17 19 mar 2011 23:46:47

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579310)
Inca nu m-am hotarat in privinta dietei. Iar sport fac zumba [ sau incerc :">] si tae bo. Ai cateva sugestii? Ce altceva as putea incerca? >:D<[/I][/B]

Buna! Am vazut ca esti din Tg Jiu.. am fost si eu acolo si mi -sa parut un oras superb :x
Si eu fac tae-bo si aerobic.. Dar abia astept sa vina caldura sa ies cu rolele..

roxy04 19 mar 2011 23:47:25

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579319)
Cam asa o sa arati.. depinde si de constructia fiecaruia! eu am talia subtirica si picioarele foarte groase,iar de fund nu mai zic :|...... Dar si la 61 kg knd vei ajunge o sa vezi ca o sa vrei mai mult..exact ca mine.. Si doar stii,ca am avut si eu candva 84.5 kg >:)

da fiecare om are constructia sa dar asa ca idee
da ai avut bine zis nu mai ai ...ai avut ambitia de a scapa de ele acum mai ai cateva si cum ai putut trai atata timp cu 84 nu mai poti astepta putin pana vor scadea si ultimele kg:D:D:D:D hai k poti abia astept sa te vad la mentinere
acum ce dieta mai ti? sau ce mai faci sa slabesti?


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:59:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO