forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

Dulcinik 27 mar 2011 12:26:07

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Merci la fel Roxy :-* >:D<

Dulcinik 27 mar 2011 15:53:34

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna slabutelor >:D< !!!
O prietena de a mea mi-a dat asta :

YouTube - PILATES for SEXY LEGS in 8 Min. with Alisa Wyatt

La practicat timp de 2 luni si a ajuns sa aiba niste poicioare superbe .

DolceLemon 28 mar 2011 08:47:52

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Ma cheama alexandra dar mi se spune allas mai pe scurt:)) si stiu ca ar trb sa mananc mai mult dar vezi tot ce pap inafara de fructe si unele legume se depune:( nsh ce se fac

Dulcinik 28 mar 2011 13:30:59

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna Ale :-*

Pai ... sport faci?

DolceLemon 28 mar 2011 15:54:15

Re: Liga adolescentelor slabute
 
da sambata si duminika la sala taebo aerobic are mai multe sau 4 ore cu rolele depinde dar in timpul saptamanii daca mananc ceva gen gatit se depune chiar daca e peste sau cva de genu

voi slabi si eu 28 mar 2011 16:40:49

Re: Liga adolescentelor slabute
 
fetelor....cam cat pot slabi pe luna cu turbo fire?
daca fac cam de 4-5 ori pe saptamana cam 40 de minute:-s

roxy04 28 mar 2011 18:03:10

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna fetele cum merge treaba>:D<

EveBolt 28 mar 2011 18:11:05

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de voi slabi si eu (Post 593412)
fetelor....cam cat pot slabi pe luna cu turbo fire?
daca fac cam de 4-5 ori pe saptamana cam 40 de minute:-s

depinde de organism si de procentul de grasime pe care.l ai.. adica.. sti ca muschiul e mai greu ca grasimea.. de ars arde repede, mai ales programele HIIT... dar dupa o perioada kilogramele o sa.ti stacneze tu continuand sa slabesti pt ca iti lucrezi masa musculara...
daca faci d putin timp sport nu te arunca la turbo fire pt ca nu e bine.. ia.o treptat.. turbo jam e deasemenea distractiv, eficient, doar ca puuuuuuuutin mai intens[lucreaza si arde bine si acesta]

voi slabi si eu 28 mar 2011 18:22:40

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de EveBolt (Post 593579)
depinde de organism si de procentul de grasime pe care.l ai.. adica.. sti ca muschiul e mai greu ca grasimea.. de ars arde repede, mai ales programele HIIT... dar dupa o perioada kilogramele o sa.ti stacneze tu continuand sa slabesti pt ca iti lucrezi masa musculara...
daca faci d putin timp sport nu te arunca la turbo fire pt ca nu e bine.. ia.o treptat.. turbo jam e deasemenea distractiv, eficient, doar ca puuuuuuuutin mai intens[lucreaza si arde bine si acesta]

pai am reusit intr.o saptamana sa slabesc 2 kg deci cred ca inseamna ca slabesc destul de repede:-s
am cautat torrent si pentru hip hop abs si turbo jam si nu am gasit nimic...doar la turbo fire:))
si cum de azi am de gand sa ma apuc serios de treaba am zis sa nu imi pierd timpul daca tot nu gasesc un torrent bun:-?
vroiam sa ma apuc si eu de turbo jam prima data...mai ales ca vreau sa slabesc maxim 8 kg intr.o luna jumate....

Dulcinik 28 mar 2011 19:23:16

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de DolceLemon (Post 593353)
da sambata si duminika la sala taebo aerobic are mai multe sau 4 ore cu rolele depinde dar in timpul saptamanii daca mananc ceva gen gatit se depune chiar daca e peste sau cva de genu

Atunci nu situ de ce ti se depune asa repede , am citit undeva pe net ca daca faci sport o perioada de timp si dupa un timp te lasi ti se depune foarte repede :-??


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:40:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO