forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

Monica17 19 mar 2011 23:48:58

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579321)

parca am citit ceva acum imi aduc aminte la final ai slabit cu dieta nicoletei?:D
da sincer iti spun ma ambitioneaza pozele tale mereu ma uit peste ele si abia astept sa vad daca ai mai pus poze...bravo si tu esti foarte draguta>:D<

La inceput am slabit cu dieta nicoletei :(>.. si bine ca mi-am dat seama la timp..ca iar slabeam mult si prost ca sigur ma ingrasam la loc si poate mai mult.. Ca de obicei! Acum sunt spre sfarsit,dar nu l-as strica pentru nimic cu o dieta care sa imi faca mai mult rau decat bine! Am invatat ca pot slabi sanatos si imi e mult mai bine asa. MAi bine mai incet si sigur,decat repede si prost! :D

roxy04 19 mar 2011 23:49:05

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579324)
Multumesc >:D< Am mai incercat sa slabesc, dar mereu mi-am pierdut curajul. :( Ma bucur ca e cineva care o sa ma incurajeze acum. :">:x

stai linistitaca nu esti singura
eu slabesc cateva kg uit de dieta ma ingras iara imi aduc aminte mai dau ceva jos ......pana oi gasi si eu ambitia puternica de a nu ceda...pana atunci nu ma plang ca eu sunt vinovata:D:D:D

pinkii 19 mar 2011 23:49:44

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579325)
Buna! Am vazut ca esti din Tg Jiu.. am fost si eu acolo si mi -sa parut un oras superb :x
Si eu fac tae-bo si aerobic.. Dar abia astept sa vina caldura sa ies cu rolele..

Buna Monica:-*. Da, e foarte frumos aici. Abia astept vara:). Tu de unde esti? [ Sunt noua, nu stiu cum sa vad asta:(]

roxy04 19 mar 2011 23:50:47

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579331)
La inceput am slabit cu dieta nicoletei :(>.. si bine ca mi-am dat seama la timp..ca iar slabeam mult si prost ca sigur ma ingrasam la loc si poate mai mult.. Ca de obicei! Acum sunt spre sfarsit,dar nu l-as strica pentru nimic cu o dieta care sa imi faca mai mult rau decat bine! Am invatat ca pot slabi sanatos si imi e mult mai bine asa. MAi bine mai incet si sigur,decat repede si prost! :D

da aici in ultima parte ai mare dreptate
dar zi si mie ce faci acum sa slabesti?

roxy04 19 mar 2011 23:51:36

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579333)
Buna Monica:-*. Da, e foarte frumos aici. Abia astept vara:). Tu de unde esti? [ Sunt noua, nu stiu cum sa vad asta:(]

poti vedea mai multe date sus in partea dreapta la fel ca la tine;)

pinkii 19 mar 2011 23:52:15

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579332)

stai linistitaca nu esti singura
eu slabesc cateva kg uit de dieta ma ingras iara imi aduc aminte mai dau ceva jos ......pana oi gasi si eu ambitia puternica de a nu ceda...pana atunci nu ma plang ca eu sunt vinovata:D:D:D

Trebuie sa fiu curajoase. Eu mi-am pus pe pc, pe telefon, si pe frigider textul "Must be skinny for summer." Ca sa ma mentina motivata. :))

Monica17 19 mar 2011 23:52:43

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579327)

da fiecare om are constructia sa dar asa ca idee
da ai avut bine zis nu mai ai ...ai avut ambitia de a scapa de ele acum mai ai cateva si cum ai putut trai atata timp cu 84 nu mai poti astepta putin pana vor scadea si ultimele kg:D:D:D:D hai k poti abia astept sa te vad la mentinere
acum ce dieta mai ti? sau ce mai faci sa slabesti?

Nu tin nici o dieta,dar m-am apucat de alergat..problema e ca nu am cu cine ma merg mereu si asta sa supara.. daca as putea,as merge o seara da si una nu.. dar...:( Asta e. Acum sper sa vand banda si sa-mi iau bicicleta stationara.. ca pe banda nu alerg pt k nu-mi place.. Si in rest ma incadrez la 1100-1200 de calorii. Saptamana asta nu a fost una tocmai buna pentru ca am mancat dulciuri,dar de azi am revenit la obiceiurile bune si am invins pofta....adica am spus "nu" in fata unei ciocolate delicioase! in rest m-am lasat de 3 in 1 si cam atat. Mi-am propus ca pana de PAsti sa am 58kg si o sa reusesc! :D

Monica17 19 mar 2011 23:54:20

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de pinkii (Post 579333)
Buna Monica:-*. Da, e foarte frumos aici. Abia astept vara:). Tu de unde esti? [ Sunt noua, nu stiu cum sa vad asta:(]

Eu sunt din Bucuresti >:D<

Monica17 19 mar 2011 23:55:31

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 579332)

stai linistitaca nu esti singura
eu slabesc cateva kg uit de dieta ma ingras iara imi aduc aminte mai dau ceva jos ......pana oi gasi si eu ambitia puternica de a nu ceda...pana atunci nu ma plang ca eu sunt vinovata:D:D:D

Roxy, capul sus! Trebuie sa poti! ESti o fata frumoasa si merita sa lupti ca sa castigi lupta cu kilogramele! Eu stiu ca poti :-*

roxy04 19 mar 2011 23:55:37

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 579340)
Nu tin nici o dieta,dar m-am apucat de alergat..problema e ca nu am cu cine ma merg mereu si asta sa supara.. daca as putea,as merge o seara da si una nu.. dar...:( Asta e. Acum sper sa vand banda si sa-mi iau bicicleta stationara.. ca pe banda nu alerg pt k nu-mi place.. Si in rest ma incadrez la 1100-1200 de calorii. Saptamana asta nu a fost una tocmai buna pentru ca am mancat dulciuri,dar de azi am revenit la obiceiurile bune si am invins pofta....adica am spus "nu" in fata unei ciocolate delicioase! in rest m-am lasat de 3 in 1 si cam atat. Mi-am propus ca pana de PAsti sa am 58kg si o sa reusesc! :D

si eu mai alergam cu o prietena dar acum este urat afara
bravo pentru ca ai spus nu dulciurilor
o sa ajungi la 58 de kg ....sa ai multa multa bafta


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:47:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO