View Single Post
  #11091 (permalink)  
Vechi 20 mar 2013, 11:47:42
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... Adra imi pare rau...poate asa erupe primavara...stiu ca in general bolile au primavara si toamna perioadele lor de varf...fata mea are acnee...urata rau de tot...i-am comandat prod.naturiste plus ca a mers la un cabinet cosmetic...si Doamne multam fata ei arata bine de la o zi la alta...pur si simplu si urmele incep sa dispara,se reface tesutul in profunzime...la inceput nici nu vroia sa auda de ce i-am comandat...acum e multumita... bine ca ti-a iesit papanicolau bun...spre rusinea mea trebuia sa merg in ianuarie...nu am ajuns nici acum...medicul la care vroiam sa merg e in medical,si-a rupt piciorul...... eu ciclul il am normal la 28 de zile...30 maxim...

... Andra poate o sa incerci o cura de detoxifiere ...nu are ce sa-ti faca rau...si ajuta si la slabit....acum eu zic ca si de la cura de detoxifiere am slabit...nu doar de la Bruma....

.... eu fac exercitile de pe DVD.lui Bruma si ai vazut meniurile mele ,tot din cartea ei....azi am exerciti care se fac doar cu ajutorul scaunului....e a cincea zi de sport din a treia sapt.... in prima sapt.de sport imi dadeam sufletul(aproape mi se facuse rau de la efort)...acum nu mi se par chiar grele si tin pasul cu Bruma...si vorba aceea nu mai am 20 si ceva de ani...cand ma gandesc ca peste 3 ani si ceva fac 50 de ani .... vreau sa inbatranesc frumos si sa fiu sanatoasa...
Da, asa este, dar la mine e cam mereu...si vara si iarna. vara e ceva mai bine...
in schimb e asa pe , perioade
Nu il mai bag in seama
In cap e cel mai tare si urechi si acolo e f enervant.
pe coate am ff putin, si o pata mica pe genunchi.
Ei, la mine e altceva, nu se trateaza decat poti sa ameliorezi zonele afectate. si parca m-am saturat de solutii, creme si altele
O sa imi cumpar si eu, eventual poate imi aduce iubi acum cand vine.
Uite, chiar aseara m-a intrebat cineva ce vreau sa imi aduca caci azi merg dupa ei la eroport sa ii iau...
nu m-am gandit
Oricum, felicitari pentru ambitie
Nue usor si cu familie, si cu munca si sa ai grija de aspect si sanatate
bravo
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui andra_aly:
angela av (20 mar 2013), david (20 mar 2013), manumanuela (20 mar 2013), rainbow (20 mar 2013)