View Single Post
  #11754 (permalink)  
Vechi 24 mar 2013, 22:38:39
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Andrutza scumpa si draga sa-ti mai treaca din suparare. Stiu iubita, cat de rau e sa ai in preajma asemenea oameni, crede-ma, de asta mi-am dat demisia de la serviciu, desi imi place meseria mea de nu mai pot si am avut o multime de satisfactii, insa ce ma enerveaza cel mai tare e lipsa de respect si de bun simt si de apreciere. Pusca mea, am invatat o gramada, am in spate ani grei de studii si burse si master si niste agramati nenorociti imi fac mie teoria chibritului si-mi spun ei ce sa fac(intr-un domeniu in care ei n-au nici o treaba, fie vorba intre noi ). Asa ca, move on, darling, lasa-i in boii lor, esti prea deosebita sa te uiti la asa ... oameni mici.
Multumesc mult Mereu stiti sa ma faceti sa zambesc
Cata dreptate ai...
Imi pare rau ca ai trebut prin asa ceva, vorba aia daca vorbesti inseamna ca stii ce spui...dar unii nu pricep asa ceva
Vorbesc ei, sa se afle intreaba. singura difereta este ca ei habar nu au ce zic, in schimb tu stii bine despère ce se vorbeste si cu ce se mananca.
Cam asta e situatia...

Sti ce ma deranjeazqa, daca ar fi ea aia trecuta prin viata sau un om care sa isi permita sa imi vorbeasca mie asa ceva. cu toate ca eu sunt de parere ca un om trebuie tratat nu dupa anii care ii are.
Ea e mai mare ca mine cu 1an si s-a ajuns sa imi zica ce sa fac si ce sa spun
La faza cu sclavul imi vena sa o jugnesc si eu, dar nu pot face asa ceva, nu imi sta in caracter.
Imi venea sa ii zic vreo doau cand a comentat ca s-ar simtii ca o sclava sa stie ca lucreaza ca robul si eu acolo sa iau atatia bani, si la ora doar sa fac babysitter.
Ca vezi doamne eu imi permit sa pun conditii.
BA nu e asa, eu pun conditii oamenilor care incearca sa ma calce in picioare, ATAT
te pup multumesc de vorbele frumoase
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui andra_aly:
angela av (25 mar 2013), david (27 mar 2013), manumanuela (24 mar 2013), sherpika (24 mar 2013), VentoFreddo (24 mar 2013)