Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #12142 (permalink)  
Vechi 30 aug 2011, 21:22:26
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de Elysee Vezi mesajul


Saracuta de tine cat ai umblat si ai mai si pedalat eu nu as fi reusit
Eu sunt deja rupta ca am umblat azi si acum ma vars pe scaun de abia astept sa ma pun in pat si sa ma uit putin la tv, as fi vrut sa fac putin sport dar cum sunt acum cred ca m-as trezi pe jos.
In rest ce sa zic...mi-a mai trecut durerea pe care mi-a pricinuit-o ,,prietena mea,, mi-a prins bine ca am discutat putin cu Pamy despre ce mi s-a intamplat si ma simt mai bine. Acum vreau doar sa fiu atenta la slabit (daca scad sub 60 is multumita) si apoi sa ma mentin pana la nunta.
Sper ca de data asta sa reusesc caci nu prea am avut noroc la diete, as prefera sa o tin tot pe hipocalorica insa timpul e scurt si vreau rezultate mai rapide
Te pupik scumpa si-ti doresc o seara placuta
Adevarul e ca ma simt mai bine ca am facut macar 45 minute de bici daca nu faceam pun pariu ca ma dureau mai tare picioarele. Imediat imi fac si o frectie cu spirt pe picioare. am descoperit America doamne ce ma racoreste si ce bine adorm
Offf... aia numai prietena nu mai e din moment ce te-a ranit. sper ca nu a facut lucruri f urate ati mai vb sau nu mai vrei sa ai de-a face cu ea?
Ei, lasa important e sa te ti de treaba si chiar si ceva acolo in minus e o reusita.
te pup si somnic usor