Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #12582 (permalink)  
Vechi 14 oct 2011, 18:08:18
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Da..nu am mai intrat demult pe aici..adica am intrat dar nu am vorbit cu nimeni.Ma cam, framanata ceva de o saptamana ..si ma rog..sunt si racita cobza...
Cum adica la munca veche?Care mai e si aia?Ma bucur ca stai mai mult pe aici.
Da ai patit ceva..de esti asa si asa?
Iubi s-a intors..si asta e una din problemele care ma framanta..in fine .
In rest..am inceput scoala...e super bine,colegi de treaba..super profi..nu se putea mai bine.
Of scumpica de tine... citisem pe undeva ceva de iubi al tau. cred ca in cartea de oaspeti la tine daca nu ma insel dar am uitat sa te intreb ce si cum cum a fost revederea...etc
Da sper ca nu e grav?|!
si chiar daca e... sa nu te superi draga mea. nu merita sa iti mananci nervii de la varsta asta pentru un baiat... stai linistita, orice ar fi, daca te iubeste iti va demonstra si o sa iti dai tu seama
Ei...nu am patit nimic grav. doar ca nah...stii tu problemele mele, plus ca buni nu se simte bine... munca m-a cam dar trecem si peste asta.
Pai eu am lucrat inainte la un magazin de bijuterii si acum sunt aici. o sa lucrez asa cand are nevoie. macar atat... ca la birou de luni nu mai e de munca sa vedem poate o sa ma cheme inapoi. dar asta depinde daca intra comenzi.
Ma bucur ca e ok la scoala conteaza mult sa fie un ambient ok, unde sa nu te simti stresata.
stiu eu ce zic... mergeam la scoala cu niste nervii