Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #13626 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:49:37
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Hmm..eu am de mult asta...dar...am primit un tratament care bineinteles ca n-a fost bun...si m-am enervat si eu ca si tine...si n-am mai facut nimic...insa acum....a inceput sa-mi supureze urechile...sa ma manance....si ochii ma mananca se imflameaza...si imi cad genele...si am zis...puii mei...trebuie sa fac ceva...poate de data asta voi scapa...voi primi tratament corespunzator....si cand ma gandesc ca toate astea au inceput cu o banala otita cand eram mica....tot tratate incorect...de o dobitoaca de medic...
Mama ce te-a chinuit....deja imi dai emotii ...ce mi-o face si mie...pfff...sper ca nimic de genul asta....
Tu esti haioasa cand povestesti dar cred ca senzatia n-a fost in nici un caz haioasa sau placuta saracuta....
Si eu am mai multe....printre care una mai grava.....nu stiu de ce am dureri in momentul in care am contact sexual...de mult timp....se intampla..plus durerile puternice menstruale...sigur este ceva in neregula....am cam lasat-o asa cu asta...imi imaginam ca era vorba de greutatea mea initial...cat de tampita...dar...s-a dovedit a nu fi adevarat bineinteles....aflu si eu saptamana viitoare care este treaba...mai ales ca este neplacut si pentru partenerul meu...am devenit rigida....nu am pic de placere...

Pupici!
Offf saracuta de tine... ai tras si tu destule
sa speram ca dai peste cineva ok , sa iti dea tratament pe masura
Uite, la mine s-a ajuns direct la cronic. asta inseamna ca nu mai trece nu pot sa imi dau seama cum ...asta e
Iti tin pumnii draga mea sa fie totul ok, sa treci cu bine peste toate, sa rezolvi problemele astea ca nu este usor
O sa fie bine, doar ca trebuie putin stres pana sa ajungi la final, cu tratamenul luat
eu nici nu vreau sa ma gandesc...am de toate. stomacul... gatul, rinicii mai nou, pielea din cauza acelor cojite. acolo m-am impacat cu gandul si vad ca sunt cat de cat ok.
nu imni plac dar asta este daca unul zice ca e psoriazis , altul dermatita... ce naibi. incerc sa nu ma mai gandesc.
Acum cel mai important este traba la rinichi. pe 22 merg la nefrolog , sa peram ca dau de un Dr. calumea.
restul...le iau asa pe rand.
Marti merg sa repet testul pentru helicobacter. sper ca am scapat. ca de nu o sa imi dea iar tratament si mai puternic. iar data trecuta rau a mai fost
Da, asa sunt eu...dupa ce trece fac haz de necaz, dar nu a fost deloc placut

na ca ne-am "prins" online in sfarsit si suntem ca 2 babe de alea vorbarete