Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal andra

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #13621 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:17:04
Niculae Roxana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buna scumpa Fata de ieri, e mult mai bine. Pai aici asa e e perioada alergiilor, toti sufera vine gripa, italienii la pat. cam asa scrie in ziare
Ma bucur ca ai rezolvat treburile pe azi si iti tin pumnii sa fie toate bune
Te pup, o zi frumoasa si tie.
Buna draga mea

Ufff...ce ma bucur ca este mai bine...
Aha...deci asta este perioada cand toti italienii stau in pat cuminti...
Da...si eu ma bucur....mersi mult...sper sa fie totul bine...sa iau un tratament care sa ma vindece definitiv...am otita externa bilaterala...asta in caz ca nu ti-am zis....
Tu ce ai facut la spital?

Pup!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13622 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:24:11
andra_aly's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Buna draga mea

Ufff...ce ma bucur ca este mai bine...
Aha...deci asta este perioada cand toti italienii stau in pat cuminti...
Da...si eu ma bucur....mersi mult...sper sa fie totul bine...sa iau un tratament care sa ma vindece definitiv...am otita externa bilaterala...asta in caz ca nu ti-am zis....
Tu ce ai facut la spital?

Pup!
Offf... sa speram ca trece cat mai repede. te doare?
Eu... am iesit de acolo cu nervi. m-a durut atat de tare. de cate ori merg ma chilare rau doctora aia au fibra optica. si o baga pe nas sa vada pana in gat. nu iti zic senzatia. zici ca iti pileste nasul pe dinauntru de cand m-am invatat minte, ma duc nemachiata ca am patit-o prima data. mi-au dat lacrimile de la durere si eram ca o sperietoare pe la ochi
M-am cam enervat...nu mi-a zis ce sti ce. doar asa un control si a zis ca sa revin de data asta peste 6 luni si sa am grija sa folosesc sprayul ce mi l-a dat ea + sa fierb in apa musetel+ bicarbonat si sa respir aburul acela...
ca nu am eu altceva de facut, serios
Am mers din 2 in 2 luni, asta era a3a oara. deci acum doar peste 6 ma mai chinuie cu zgandariciul ala
Dar eu am destule, am scapat de orl si am altele...e nasol aici cu analizele. astepti de te ia durerea de cap plus ca mereu imi gaseste altele cred ca nu mai bag in seama nimic ca sunt
pupici
  #13623 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:27:13
nicoleta100's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Offf... sa speram ca trece cat mai repede. te doare?
Eu... am iesit de acolo cu nervi. m-a durut atat de tare. de cate ori merg ma chilare rau doctora aia au fibra optica. si o baga pe nas sa vada pana in gat. nu iti zic senzatia. zici ca iti pileste nasul pe dinauntru de cand m-am invatat minte, ma duc nemachiata ca am patit-o prima data. mi-au dat lacrimile de la durere si eram ca o sperietoare pe la ochi
M-am cam enervat...nu mi-a zis ce sti ce. doar asa un control si a zis ca sa revin de data asta peste 6 luni si sa am grija sa folosesc sprayul ce mi l-a dat ea + sa fierb in apa musetel+ bicarbonat si sa respir aburul acela...
ca nu am eu altceva de facut, serios
Am mers din 2 in 2 luni, asta era a3a oara. deci acum doar peste 6 ma mai chinuie cu zgandariciul ala
Dar eu am destule, am scapat de orl si am altele...e nasol aici cu analizele. astepti de te ia durerea de cap plus ca mereu imi gaseste altele cred ca nu mai bag in seama nimic ca sunt
pupici
ufff! ma bucur ca nu ai ceva mai grav! 6 luni ai scapat!
sanatate mamei!
pupici!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13624 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:34:31
Niculae Roxana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Offf... sa speram ca trece cat mai repede. te doare?
Eu... am iesit de acolo cu nervi. m-a durut atat de tare. de cate ori merg ma chilare rau doctora aia au fibra optica. si o baga pe nas sa vada pana in gat. nu iti zic senzatia. zici ca iti pileste nasul pe dinauntru de cand m-am invatat minte, ma duc nemachiata ca am patit-o prima data. mi-au dat lacrimile de la durere si eram ca o sperietoare pe la ochi
M-am cam enervat...nu mi-a zis ce sti ce. doar asa un control si a zis ca sa revin de data asta peste 6 luni si sa am grija sa folosesc sprayul ce mi l-a dat ea + sa fierb in apa musetel+ bicarbonat si sa respir aburul acela...
ca nu am eu altceva de facut, serios
Am mers din 2 in 2 luni, asta era a3a oara. deci acum doar peste 6 ma mai chinuie cu zgandariciul ala
Dar eu am destule, am scapat de orl si am altele...e nasol aici cu analizele. astepti de te ia durerea de cap plus ca mereu imi gaseste altele cred ca nu mai bag in seama nimic ca sunt
pupici
Hmm..eu am de mult asta...dar...am primit un tratament care bineinteles ca n-a fost bun...si m-am enervat si eu ca si tine...si n-am mai facut nimic...insa acum....a inceput sa-mi supureze urechile...sa ma manance....si ochii ma mananca se imflameaza...si imi cad genele...si am zis...puii mei...trebuie sa fac ceva...poate de data asta voi scapa...voi primi tratament corespunzator....si cand ma gandesc ca toate astea au inceput cu o banala otita cand eram mica....tot tratate incorect...de o dobitoaca de medic...
Mama ce te-a chinuit....deja imi dai emotii ...ce mi-o face si mie...pfff...sper ca nimic de genul asta....
Tu esti haioasa cand povestesti dar cred ca senzatia n-a fost in nici un caz haioasa sau placuta saracuta....
Si eu am mai multe....printre care una mai grava.....nu stiu de ce am dureri in momentul in care am contact sexual...de mult timp....se intampla..plus durerile puternice menstruale...sigur este ceva in neregula....am cam lasat-o asa cu asta...imi imaginam ca era vorba de greutatea mea initial...cat de tampita...dar...s-a dovedit a nu fi adevarat bineinteles....aflu si eu saptamana viitoare care este treaba...mai ales ca este neplacut si pentru partenerul meu...am devenit rigida....nu am pic de placere...

Pupici!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13625 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:34:51
andra_aly's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

ufff! ma bucur ca nu ai ceva mai grav! 6 luni ai scapat!
sanatate mamei!
pupici!
Pai faringita asta conica ma supara. am vocea mereu ca din filmele de groaza plus direre in gat aproape in fiecare zi
Dar stii cum e, bine ca nu e mai grav...
Multumesc Nico. La fel si voua, multa sanatate
o seara frumoasa
  #13626 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:49:37
andra_aly's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Hmm..eu am de mult asta...dar...am primit un tratament care bineinteles ca n-a fost bun...si m-am enervat si eu ca si tine...si n-am mai facut nimic...insa acum....a inceput sa-mi supureze urechile...sa ma manance....si ochii ma mananca se imflameaza...si imi cad genele...si am zis...puii mei...trebuie sa fac ceva...poate de data asta voi scapa...voi primi tratament corespunzator....si cand ma gandesc ca toate astea au inceput cu o banala otita cand eram mica....tot tratate incorect...de o dobitoaca de medic...
Mama ce te-a chinuit....deja imi dai emotii ...ce mi-o face si mie...pfff...sper ca nimic de genul asta....
Tu esti haioasa cand povestesti dar cred ca senzatia n-a fost in nici un caz haioasa sau placuta saracuta....
Si eu am mai multe....printre care una mai grava.....nu stiu de ce am dureri in momentul in care am contact sexual...de mult timp....se intampla..plus durerile puternice menstruale...sigur este ceva in neregula....am cam lasat-o asa cu asta...imi imaginam ca era vorba de greutatea mea initial...cat de tampita...dar...s-a dovedit a nu fi adevarat bineinteles....aflu si eu saptamana viitoare care este treaba...mai ales ca este neplacut si pentru partenerul meu...am devenit rigida....nu am pic de placere...

Pupici!
Offf saracuta de tine... ai tras si tu destule
sa speram ca dai peste cineva ok , sa iti dea tratament pe masura
Uite, la mine s-a ajuns direct la cronic. asta inseamna ca nu mai trece nu pot sa imi dau seama cum ...asta e
Iti tin pumnii draga mea sa fie totul ok, sa treci cu bine peste toate, sa rezolvi problemele astea ca nu este usor
O sa fie bine, doar ca trebuie putin stres pana sa ajungi la final, cu tratamenul luat
eu nici nu vreau sa ma gandesc...am de toate. stomacul... gatul, rinicii mai nou, pielea din cauza acelor cojite. acolo m-am impacat cu gandul si vad ca sunt cat de cat ok.
nu imni plac dar asta este daca unul zice ca e psoriazis , altul dermatita... ce naibi. incerc sa nu ma mai gandesc.
Acum cel mai important este traba la rinichi. pe 22 merg la nefrolog , sa peram ca dau de un Dr. calumea.
restul...le iau asa pe rand.
Marti merg sa repet testul pentru helicobacter. sper ca am scapat. ca de nu o sa imi dea iar tratament si mai puternic. iar data trecuta rau a mai fost
Da, asa sunt eu...dupa ce trece fac haz de necaz, dar nu a fost deloc placut

na ca ne-am "prins" online in sfarsit si suntem ca 2 babe de alea vorbarete
  #13627 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 16:57:21
Niculae Roxana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Offf saracuta de tine... ai tras si tu destule
sa speram ca dai peste cineva ok , sa iti dea tratament pe masura
Uite, la mine s-a ajuns direct la cronic. asta inseamna ca nu mai trece nu pot sa imi dau seama cum ...asta e
Iti tin pumnii draga mea sa fie totul ok, sa treci cu bine peste toate, sa rezolvi problemele astea ca nu este usor
O sa fie bine, doar ca trebuie putin stres pana sa ajungi la final, cu tratamenul luat
eu nici nu vreau sa ma gandesc...am de toate. stomacul... gatul, rinicii mai nou, pielea din cauza acelor cojite. acolo m-am impacat cu gandul si vad ca sunt cat de cat ok.
nu imni plac dar asta este daca unul zice ca e psoriazis , altul dermatita... ce naibi. incerc sa nu ma mai gandesc.
Acum cel mai important este traba la rinichi. pe 22 merg la nefrolog , sa peram ca dau de un Dr. calumea.
restul...le iau asa pe rand.
Marti merg sa repet testul pentru helicobacter. sper ca am scapat. ca de nu o sa imi dea iar tratament si mai puternic. iar data trecuta rau a mai fost
Da, asa sunt eu...dupa ce trece fac haz de necaz, dar nu a fost deloc placut

na ca ne-am "prins" online in sfarsit si suntem ca 2 babe de alea vorbarete
Da....amandoua am trecut prin destule...insa important este sa ramanem la fel de optimiste si sa avem gandire pozitiva indiferent de problemele aparute pe parcursul vietii...
Nasol.....sper sa reusesti sa treci peste toate....sa te vindeci....sa nu mai treci prin astefl de faze...
Si eu am probleme cu ficatul...fierea...si automat si stomacul....mai am si problema cu dantura....imi trebuie aparat dentar...am fost la stomatolog...si este cam scump pentru bugetul nostru...plus ca ar trebui sa-l port vreo 2 ani...este din ala metalic fix...cam aiurea...ar trebui sa merg lunar sa-l schimb...deranjeaza si la dictie..dar...sa vad daca gasesc resurse...imi pun....
Una peste alta...trec cu ele asa....cu capul sus...si incerc sa rezolv tot ce pot...
Uff....iti tin pumnii sa fie bine si marti la testul helicobacter...sa scapi de alt tratament...

Daa.......ce ne-am pus pe vorbit aici.........si suntem care mai decare mai sanatoasa
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13628 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 17:01:41
andra_aly's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Da....amandoua am trecut prin destule...insa important este sa ramanem la fel de optimiste si sa avem gandire pozitiva indiferent de problemele aparute pe parcursul vietii...
Nasol.....sper sa reusesti sa treci peste toate....sa te vindeci....sa nu mai treci prin astefl de faze...
Si eu am probleme cu ficatul...fierea...si automat si stomacul....mai am si problema cu dantura....imi trebuie aparat dentar...am fost la stomatolog...si este cam scump pentru bugetul nostru...plus ca ar trebui sa-l port vreo 2 ani...este din ala metalic fix...cam aiurea...ar trebui sa merg lunar sa-l schimb...deranjeaza si la dictie..dar...sa vad daca gasesc resurse...imi pun....
Una peste alta...trec cu ele asa....cu capul sus...si incerc sa rezolv tot ce pot...
Uff....iti tin pumnii sa fie bine si marti la testul helicobacter...sa scapi de alt tratament...

Daa.......ce ne-am pus pe vorbit aici.........si suntem care mai decare mai sanatoasa
Asa este scumpo, important e sa fim optimiste si sa nu ne lasam doborate de nimic
Multumesc, si eu o sa fiu cu pumnii stransi pentru tine
Da, poti sa stii acum facem si noi haz de necaz

Si..in rest? cum merge treaba? eu azi de dimi aveam o burtica plataaa ca imi venea sa nu mananc nisi sa beau, nu cumva sa se umfle. cantarul usur usor coboara. arata 54.1 de dimi
dar nu ma bucur , sa nu fie alarma falsa. am stat cam mult la mentinere si de aceea acum ca o ia din loc mi se pare
  #13629 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 17:06:32
Niculae Roxana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Asa este scumpo, important e sa fim optimiste si sa nu ne lasam doborate de nimic
Multumesc, si eu o sa fiu cu pumnii stransi pentru tine
Da, poti sa stii acum facem si noi haz de necaz

Si..in rest? cum merge treaba? eu azi de dimi aveam o burtica plataaa ca imi venea sa nu mananc nisi sa beau, nu cumva sa se umfle. cantarul usur usor coboara. arata 54.1 de dimi
dar nu ma bucur , sa nu fie alarma falsa. am stat cam mult la mentinere si de aceea acum ca o ia din loc mi se pare
Normal....daca nici noi nu suntem tari...atunci cine.....
Pai da....mai bine asa...decat sa ne plangem de mila....suntem destul de puternice si optimiste sa facem asta...

Ufff....super draga mea....sigur ai scazut si sutele alea de grame....felicitari....
La fel sunt si eu dimineata de la SB...de aia imi place ....
Este ciudat sa se miste cantarul ai...
Eu sunt bine in rest...marti incep si eu munca...gata concediul...uff...a trecut asa repede...bine ca m-am odihnit...
Cu dieta sunt ok...nu ma mai cantaresc...vreau sa ma cantaresc o data pe luna...ca am intrat si eu la platou...dee...sunt la final...si este normal...si de aia fac cardio...si nu ma mai intereseaza cantarul...mananc conform si sanatos si gata....
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13630 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 17:06:48
andra_aly's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Ma gandeam ce sa fac de papa sa pape si mama, asa ca ma duc sa fac o salata orientala. "a la andra". asa lejera
Caci mai in colo trebuie sa fac sport.mai imi lipsesc 155 min de sport ca sa ajung la target. si mai am doar 2 zile
dar daca imi pun mintea la contributie, il si depasesc
 

Informatii despre slabit
dieta, forum, jurnal slabit, slabire, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole