View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 07 feb 2011, 12:25:38
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal popa oana - o slabuta in devenire

Buna Oana Felicitari pentru noua casuta
Am vazut ca intrebai de crom. Aici se cheama "Cromo picolinato" si il gasesti sigur in erboristeria.
Nu stiu ce sa zic despre el, cert e ca pe forumurile din italia multi nu sunt de acord. acum fiecare cum crede
Am pus aici mesajul tau:

Citat:
buna andra.mersi pt indrumari.am scris acolo un mic jurnal.poate poti sa ma ajuti si p mine te rog.as vrea si ceva sa,mi mai scada pofta de dulce,ca sunt putin cam pofticioasa...iar la exercitii ce ma sfatuiesti sa fac?eu nu merg la sala ,am bebe si nu prea am tp.putin ma alearga si el...mersi
In primul rand iti recomand sa ai multa rabdare, sa fi tare si sa nu cedezi NICI in fata unui biscuite Acum sti ca nu e usor, dar incet incet trebuie sa reusesti
Eu nu prea sunt de acord, decat cu chestile naturale Acum fiecare cu parerea lui Cert ca suntem noi care trebuie sa spunem stop, ca doar nu putem lua mereu ceva ca sa nu ne fie pofta. eventual pe prcursul dietei iei ceva, reusesti sa slabesti...si apoi? ce faci daca te apuca iar poftele? de aia zic ca e mai bine sa invatam sa ne controlam nu e usor si sigur nu reusesti din prima zi, dar e o reusita daca poti rezista incet incet la cate ceva
Despre sport...ce sa zic. E ok ca stiu cat te poate tine activa un bebe mic Dar trebuie (adica ar fi mai ok) sa fagsesti macar jumate de ora sa faci niste exercitii. Gasesti aici pe forum in categoria sport (Sport) o gramada de filmulete Important e sa faci miscarica, ajuta tare mult
Iti doresc mult succes!