Subiect: Jurnal Liviutzza
View Single Post
  #1657 (permalink)  
Vechi 25 sep 2010, 10:04:27
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal Liviutzza

Citat:
Anterior postat de Liviutzza Vezi mesajul
Hmmzzz nu stiu ce sa zice tare ciudat,atunci de ce a mai venit aici?vrea macar sa schimbe ceva?Sau ii place situatia in care eNu prea am avut timp sa o citescStii ca a mai fost o tipa aici care tot spunea la toata lumea ce bine se simte ea numai cu sucuri si nu mai stiu ce!Tipa aia m-a terminat cu nervii...si pe mine si pe alte slabute si de atunci nu mai am rabdare sa citesc jurnalele de genul astaOricum imi pare rau ptr eamai ales ca are 16 ani!E inca in dezvoltare saracuta!
Tipa aia era Anita. si era cu totul altceva era la inceput cu "boala asta". nu era slaba. doar ca manca putin. ma tem ca a aunns mai rau acum deja Anymaria e intr-un stadiu mult mai avansat. te gandesti ca are 38 de kg? acela nu e jurnalul ei. este jurnalul fetelor care sufera de anorexie. si livi, fetele care sunt aici nu neaparat trebuie sa slabeasca. acesta este un forum unde vb de alimentatia sanatoasa. doar nu o sa ii dam afara pe cei care sunt slabi, dar au probleme cu alimentatia
A venit aici, pararea mea, ca are probleme stie ca are probleme, darr e ceva legat de psihic. ii e frica sa manance ca se ingrasa
e ceva foarte grav
uita-te putin la primul video din subiect. pe prima pagina