View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 10 dec 2009, 12:28:19
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal MariaLuisa

Citat:
Anterior postat de MariaLuisa Vezi mesajul
Buna andra Bine v-am gasit si mersi frumos pt incurajari
Pana acum am fumat 2 tigari si jumatate. A treia am aruncat-o ca nu mai puteam. E obisnuinta de a fuma stand la calculator, dar o inving eu. Cu atata sprijin din partea voastra, nu se poate altfel Am ajuns sa pitesc si pachetul de tigari sa nu il vad.
Dintr-odata am prea mult timp si nu stiu cu ce sa-l umplu sau stiu cu ce dar nu prea imi vine sa o fac Sunt demoralizata un pic si nu prea am elan spre nimic, nici spre gimnastica. O sa ma duc sa vad o sala si ce oferte au, ca sa fiu sigura ca ma apuc de sport, altfel ajung sa scot iar borcanul de nutela pitit ieri

Eu cred ca avand un loc de munca e mai usor sa nu cazi in tentatie. Acasa le ai pe toate prea aproape Vezi cazul meu
te pupic si eu si te mai astept
deci nutella aia ai face bine sa o ascunzi... de tot. eu in momentul asta nu prea am in casa dulciuri.. adika am dar trebe sa le pun in geanta ca le iau cu mine in romania . dar nu is ptr mine
pe mine nu ma tenteaza dulciurile. eu sunt cu semintele, cola si PAINEEEEEEEEEE!!!
cola nu mai beau de vreo 2 sapt , seminte am mai rontait dar nu multe si painea am redus-o ... dar ieri cand am simtit mirosul de paine proaspata de la magazinul romanesc(ca aici nu este paine asa de buna), am crezut ca acum iau painea si o infulec
dar am papat numai putin sa imi treaca si am baut cam jumate de litru de apa. m-am umflat ca un balon si mi-a trecut.
eu daca ies in oras, sau merg la lucru , sau la altcineva acasa atunci mi-e foarte greu. acasa la mine, imi gasesc altceva de lucru(cum ar fi sa stau cu voi la taclale)
te :* si te astept si pe la mine