View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 04 mai 2010, 21:34:20
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Calea spre silueta ideala - Seryna

Citat:
Anterior postat de Seryna Vezi mesajul
Buna ...eu sunt Seryna si incantata sa va cunosc.
Nu am fost niciodata slabuta mereu am avut cateva kg extra dar nu m-am stresat....chiar nu m-a interesat.Acum lucrurile au scapat de sub control am 14 kg in plus e groaznic si habar nu am cum o sa le dau eu jos.
Sunt grasuta tipica...urasc sportul ..il urasc )dar trebuie sa il practic...ca altfel nu fac nimic .Am obiceiuri proaste si foarte proaste mancam pe o vreme si la 11 noaptea si miscare zerooo.
De o vreme m-am hotarat sa tin o dieta ...de multa vreme dar nu am reusit nimic dar totusi in lunile astea nu m-am ingrasat cu un kg ...ceva tot e bine .La mine cum trece o periodata de timp vin si kg.Saptamana trecuta nu am baut nici macar un strop de pepsi .Candva beam 2 l la doua zile apoi 2l pe saptamana si acum (sper) nimic.
De paine nu stiu cum o sa scap ...dar reusesc eu
Sport sunt la inceput ...deci sper ca cu timpul o sa pot fugi mai mult si sa fac mai multe abdomene si genoflexiuni.
Pai cam atat deocamdta ....va invit cordial in jurnalul meu
Buna deja ne-am cunoscut deci trec la subiect
Vad ca pana a urma ti-ai facut jurnal foarte bine, asa stim unde sa te gasim
Foarte bine ca ai renuntat la pepsi. si eu eram dependenta de cola. pana cand am zis stop. asa nu se mai poate. acum mai beau asa din cand in cand dar foarte rar oricum. inainte eram in stare la o sticla de 2l pe zi
Si eu tot la fel am probleme cu painea. sa imi iei orice numai aia nu incearca incet incet sa renunti la ea. nu dintr-o data ca asa nu rezolvi nimic. incet, pana cadn vei ajunge la numai o bucatica. si asa o sa reusesti sa o elimini de tot
Cat despre sport, ai dreptate, fara el nu o sa faci mare lucru. pentru a slabit frumos e nevoie si de miscare. chiar daca la inceput faci numai 10 minute, nu te dezcuraja
cu timpul o sa ajung la 20 de minute... 30... si poate chiar mai mult.
Iti doresc mult succes