View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 10 dec 2009, 12:44:37
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal MariaLuisa

Citat:
Anterior postat de MariaLuisa Vezi mesajul
Nutella o ascund dar ce ma fac ca abia am inceput borcanul Daca nu expira pana la Pasti o mananc atunci Am vazut steguletul tau. Esti in Italia ? Mergi acasa de Craciun ??? Ti-as zice sa ma iei si pe mine in valiza, dar iti trebuie una prea mare . La mine bugetul nu permite o vizita in tara acum, sper sa reusesc la anul de Pasti si sa fiu si mai slabuta pana atunci ca sa nu ma vada ai mei in halul asta Mi-ar fi rusine de rude, de vecini, de prieteni, de cunostinte.
Cu painea nu prea am probleme desi cand simt mirosul ei si pe mine ma apuca poftele. Iar daca as avea dulciuri in bagaj ar fi crima. Nu as sta locului pana nu mi-as baga degetele in ceva de pe acolo
As vrea sa functioneze si la mine trucul asta cu bautul apei in loc de papica, dar nu prea pot sa ma pacalesc . Am incercat si nu merge Vin pe la tine daca-mi dai adresa Ai jurnal si tu ?
jurnal andra se cheama vezi ca e linkul jos la semnatura. da sunt in italia... si pleca acasa sambata
apai nici eu nu o sa ma laifasesc tare mult, dar chiar nu suportam sa raman de craciun aici , si morrrr!!1 e urat , nu ca acasa